Bělorusko – Turecko 0:2 (kon.) | Rakousko – Ázerbájdžán 7:0 (kon.) | Německo – Finsko 4:0 (kon.)
Lucembursko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Bulharsko – Arménie 2:0 (kon.) | Portugalsko – Maďarsko 2:0 (kon.)
Dánsko – Wales 0:0 (kon.) | Irsko – Litva 3:0 (kon.) | Belgie – Malta 2:0 (kon.)
Švédsko – Estonsko 5:0 (kon.)
Irsko
3:0 (2:0)
Litva
Pátek 09.10.2015, 18:45 • Regional Sports Centre, Waterford (IRL) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2
    Mužem utkání byl zvolen záložník Josh Cullen.

Regional Sports Centre propuklo radostí. Hráči Irska do jednadvaceti let zůstávají po třech zápasech stoprocentní a navíc ještě neinkasovali gól, zatímco Litva utrpěla další porážku a po čtyřech odehraných duelech stále marně čeká na gól. Irsko podalo soustředěný výkon a po zásluze s přehledem zvítězilo, když se v prvním poločase během necelých tří minut prosadili O'Dowda a Wilkinson a třináct minut před koncem zpečetil vítězství Browne. Konečný výsledek. Irsko 3 Litva 0. (20:36:59)

90+3

90+3
    Rozeběhla se poslední minuta utkání a Irsko pohodlně drží míč na svých kopačkách.

90+2
    STŘELY CELKEM: Irsko 16 Litva 2

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Irové dobře bránili a navíc dokázali vstřelit tři góly.

89
    Za malou chvíli se rozeběhna poslední minuta utkání, které hráči Irska do 21 let zvládli na jedničku.

88
    Litva během dnešního zápasu ani jednou nevystřelila mezi tři tyče. Takto se zkrátka góly dávat nedají.

87
    Útok domácích reprezentantů zastavila nepřesná finální přihrávka, za současného stavu je to ale příliš mrzet nemusí.

86
    Griffin se poprvé zapojil do útočné akce Irska.

85
    Litva v posledním zápase podlehla na začátku září 0:5 na hřišti Srbska.

84
    Zápas rychle spěje ke svému konci a vypadá to, že ani ve svém čtvrtém zápase Litva nedokáže skórovat.

83
    Šėgžda byl faulován a Litva může rozehrávat.

82
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Dombrauskis, přichází Krušnauskas.

82
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Browne, přichází Charsley.

81
    Oba týmy připravují poslední střídání.

80
    Irsko vede nad Litvou deset minut před koncem zápasu 3:0.

79
    Litva ve druhém poločase sice zvýšila obrátky a i se dostala do náznaků šancí, jenže jí to není nic platné.

Tomáš Reiner

Branky: 26. O'Dowda, 29. Wilkinson, 77. Browne

Karty:   53. Browne (IRL) – 70. Artimavičius (LIT)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 7:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:15.
    Irsko: Rogers – Long, Rea (79. Griffin), Lenihan (C), Connors – Cullen, Browne (82. Charsley) – O'Dowda, J. Byrne, Kavanagh – Wilkinson (66. Connolly). (rozestavení 4-2-3-1)
    Náhradníci: Grimes, Hoare, McEvoy, Maguire. Trenér: Noel King (IRL).

Litva: Gertmonas – Tručinskas, Artimavičius, Aleksandravičius, Čerkauskas – Dombrauskis (82. Krušnauskas) – Urbys, Rakauskas (46. Šilkaitis), Stanulevičius (46. Romanovskij) , Šégžda – Stankevičius (C). (rozestavení 4-1-4-1)
    Náhradníci: Švedkauskas, Januševskis, Simkus, Ganusauskas. Trenér: Antanas Vingilys (LTU).

Rozhodčí: Johnny Casanova. Asistenti: Andrea Guidi, Francesco Lunardon. (všichni SMR) Čtvrtý rozhodčí: Raffaele Delvecchio (ITA)