Trnava B – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.) | Dunajská Lužná – Žilina B 2:4 (kon.) | Šaľa – Sereď 0:2 (kon.)
Senec – Nitra 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Borčice 2:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – MFK Zvolen 3:2 (kon.)
L. Mikuláš – R. Sobota 3:1 (kon.) | Haniska – FC Košice 1:3 (kon.) | Teplička n. Váhom – Dolný Kubín 2:4 (kon.)
Poprad – Bardejov 1:1 (kon.)
Dunajská Lužná
2:4 (0:1)
MŠK Žilina B
sk Sobota 10.10.2015, 15:00 • OFK Dunajská Lužná • MONACObet liga

V divokom zápase na góly napokon zvíťazili hostia pomerom 2:4 a posúvajú sa tak v tabuľke na 3.miesto. Domáci sa prepadli zo 7.miesta na 10.miesto. Prajem pekný zvyšok sobotného večera. (17:36:47)

90

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Drbúl.

82
    MŠK Žilina B dáva gól! Autorom gólu z pokutového kopu je JÁNOŠÍK.

82
    Bola nariadená penalta pre hostí!

82
    Žltú kartu dostáva Chromý (Dunajská Lužná).

76
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Kecskéš, prichádza Bališ.

75
    MŠK Žilina B dáva gól! Gól strelil ŠKVARKA.

74
    Žltú kartu dostáva Nosko (Dunajská Lužná).

69
    Dunajská Lužná dala gól!
    Gól strelil BIELIK.

65
    MŠK Žilina B dáva gól! Gól strelil JÁNOŠÍK.

62
    Žltú kartu dostáva Ďuratný (MŠK Žilina B).

61
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Tlacháč, prichádza Puček.

58
    Gól strelil HRNČÁR.

56
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Fejerčák, prichádza Bielik.

56
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Stankovič, prichádza Hronec.

55
    Žltú kartu dostáva Pipíška (Dunajská Lužná).

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase padol jeden gól, o ktorý za krátko pred koncom prvého polčasu postaral hosťujúci Špalek a tak je priebežný stav zápasu po prvom polčase 0:1!

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    MŠK Žilina B dáva gól! Gól strelil ŠPALEK.

26
    Žltú kartu dostáva Horňák (Dunajská Lužná).

25
    Hrnčár (Dunajská Lužná) nepremenil pokutový kop.

24
    Bola nariadená penalta pre domáci tím!

24
    Žltú kartu dostáva Kopičár (MŠK Žilina B).

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po skončení zápasu. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.

Úvodné zostavy:

Dunajská Lužná: Močko(K) – Hrnčár, Chromý, Horňák, Pipíška, Kecskéš, Jackuliak, Nosko, Stankovič, Fejerčák, Kadera
    Náhradníci: Kŕížek – Hronec, Puchner, Chovanko, Bališ, Luhový, Bielik

MŠK Žilina B: Mandous – Hučko, Michlík, Špalek, Škvarka, Letić, Ďuratný(K), Kadlec, Kopičár, Jánošík, Tlacháč
    Náhradníci: Bajza – Puček, Drbúl

Rozhodca: Martin Dohál – Matej Barenčík, Martin Vician – Martin Drobec.

Druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku s názvom DOXXbet liga pokračuje týmto víkendom už svojim 12.kolom. V skupine Západ tak na seba narazia v sobotu o 15:00 Dunajská Lužná – MŠK Žilina B. Lepšie sú na tom hostia, ktorým so 17 bodmi patrí priebežné 4.miesto. Domáci celok má na svojom konte 15 bodov a tak sa nachádza na 7.mieste.

V poslednom zápase odohrala Dunajská Lužná domáci zápas s Borčicami a podľahla im 2:0. MŠK Žilina B dokázala uspieť na pôde Pohronia a vyhrala rozdielom triedy 3:0.

V tomto zápase pôjde o dôležité body, ktoré môžu pre oba tímy zaznamenať výrazný posun v tabuľke. Miernym favoritom zápasu sú zrejme hostia, avšak dá sa očakávať vyrovnané stretnutie.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Miroslav Revaj

Branky: 58. Hrnčár, 69. Bielik – 45. Špalek, 65. Jánošík, 75. Škvarka, 82. Jánošík (pen.)

Karty:   26. Horňák (DLU), 55. Pipíška (DLU), 74. Nosko (DLU), 82. Chromý (DLU) – 24. Kopičár (ZIN), 62. Ďuratný (ZIN)

Neproměněná penalta: 25. Hrnčár (DLU), brankář Mandous zneškodnil

Rozhodčí: Martin Dohál – Matej Barenčík, Martin Vician – Martin Drobec