Trnava B – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.) | Dunajská Lužná – Žilina B 2:4 (kon.) | Šaľa – Sereď 0:2 (kon.)
Senec – Nitra 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Borčice 2:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – MFK Zvolen 3:2 (kon.)
L. Mikuláš – R. Sobota 3:1 (kon.) | Haniska – FC Košice 1:3 (kon.) | Teplička n. Váhom – Dolný Kubín 2:4 (kon.)
Poprad – Bardejov 1:1 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
2:4 (1:3)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 10.10.2015, 15:00 • Tatran Krásno nad Kysucou • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Vážení priaznivci futbalu! Vítam Vás pri sledovaní 12. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže a to DOXXbet ligy. V dnešnom dueli si proti sebe zmerajú sily OFK Teplička nad VáhomMFK Dolný Kubín.

Vzájomné meranie síl:

02.08.15 D. Kubín – Teplička 2 : 0

OFK Teplička nad Váhom sa stále nachádza na dnes DOXXbet ligovej tabuľky východ. Momentálne majú na konte 6 bodov a skóre 7:22 čo znamená len jedno a to, že Teplička má v DOXXbet lige nie len najhorší útok ale aj obranu. V lige vyhral len jediný jeden zápas. Tri zápasy skončili remízou a až 7 prehrou. V poslednom kole si meral nováčik sily s VSS Košicami a pred domácim publikom Teplička prehrala najtesnejším rozdielom 1:0 po góle Pavúka. Jediná výhra Tepličky sa zrodila v domácom zápase proti Lokomotíve Zvolen 1:0 po presnom zásahu Fila.

MFK Dolný Kubín na opačnej strane máme tím, ktorému hrozilo predčasné ukončenie sezóny. Tento scenár však nenastal a tak patrí Dolnému Kubínu momentálne 9. priečka s 13 bodmi a so skóre 9:14. Hostia v tomto ročníku druhej ligy vyhrali 4 zápasy, jeden remízovali a 6 prehrali. Posledná výhra prišla pred piatimi kolami proti Prešovu. Dolný Kubín si po výhre 1:0 ponechal všetky tri body doma. Posledné kolo nedopadlo až tak ružovo. Hostia doma podľahli Liptovskému Mikulášu 1:0 po góle Martina Kubenu.

Úvodné zostavy:

OFK Teplička nad Váhom: Holec – Šmehíl, Mravec, Dirgas, Petruš, Tomanica, Lojdl, Králik, Štalmach, Filo(K), Matúš
    Náhradníci: Miko – Tabak, Ozimý

MFK Dolný Kubín: Lešňovský – Severino, Kutlík, Cheptine, Laura, Ondrek, Pantone, Kmeť, Otruba, Ferenčík, Sani(K)
    Náhradníci: Sakar – Čučka, Chromek, Bugan, Beňuš

Rozhodca: Tomáš Maršál – Peter Kováč, Adam Jekkel – Pavel Ochotnícky.

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po skončení zápasu. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

2
    Dolný Kubín dal gól!

Výborný vstup hostí do tohto zápasu, keď v 2.minúte zápasu otvára skóre zápasu MARCO PANTONE – 0:1!

5
    Teplička n. Váhom dáva gól!
    Domácemu tímu sa podarilo pomerne rýchlo vyrovnať, keď v 5.minúte strieľa gól LUKÁŠ MRAVEC – 1:1!

9

S gólmi sa nám roztrhlo vrece! MARCO PANTONE strieľa v 9.minúte svoj druhý gól a tak sa hostia vracajú späť do vedenia – 1:2!

29
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Pantone, prichádza Chromek.

43

V závere prvého polčasu strieľajú hostia zásluhou ANTOLI CHEPTINE ďalší gól a ich náskok tak je už o dva góly – 1:3!

45
    Prvý polčas sa skončil.

V prvom polčase videli diváci až 4 góly, keď domáci dali jeden a hostia tri a tak je priebežný stav po prvom polčase 1:3! Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas zápasu.

46
    Začal sa druhý polčas.

48
    Bola nariadená penalta pre domáci tím!

49
    Ku exekúcii pokutového kopu sa postavil RÓBERT PETRUŠ, ktorý pokutový kop premenil a znižuje tak na 2:3!

50

Hostia však ihneď odpovedajú a vracajú sa späť do vedenia o dva góly, keď to svojim gólom zariadil MILAN FERENČÍK – 2:4!

74
    Žltú kartu dostáva Laura (MFK Dolný Kubín).

74
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Cheptine, prichádza Bugan.

79
    Žltú kartu dostáva Štalmach (MFK Dolný Kubín).

Dnešné stretnutie sleduje 100 divákov.

82
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Štalmach, prichádza Tabak.

89
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Sani, prichádza Beňuš.

90
    Žltú kartu dostáva Mravec (OFK Teplička nad Váhom).

90

V divokom zápase na góly napokon víťazia hostia po výsledku 2:4! Dolný Kubín si tak napravil chuť po prehratom domácom zápase v minulom kole, Teplička si pripisuje 8 prehru na svoje konto. Prajem pekný zvyšok sobotného večera. (17:10:37)

Miroslav Revaj

Branky: 5. Mravec, 49. Petruš (pen.) – 2. Pantone, 9. Pantone, 43. Cheptine, 50. Ferenčík

Karty:   79. Štalmach (TPL), 90. Mravec (TPL) – 74. Laura (DKU)

MFK Dynamo Dolný Kubín: Lešňovský – Severino, Kutlík, Cheptine, Laura, Ondrek, Pantone, Kmeť, Otruba, Ferenčík, Sani(K)

Rozhodčí: Tomáš Maršál – Peter Kováč, Adam Jekkel – Pavel Ochotnícky