Mountfield HK – Zlín 5:6 (po pr.) | Chomutov – K. Vary 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:1 (kon.)
Sparta – Kometa Brno 3:2 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:2 (po pr.)
Pardubice – Olomouc 0:1 (po pr.) | Liberec – Třinec 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC Olomouc
Sobota 24.10.2015, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 16. kolo

Konec zápasu. (18:07:10)

64:37
    Patrik Červený (PCE) si po obdržené brance ještě vykoledoval trest ve hře!

64:37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Nyní už měl JAN KLVAŇA větší štěstí než před minutou a z pravé strany propálil příklepem gólmana, čímž rozhodl o bodu navíc pro Olomouc. Asistence: Jakub Galvas a Matěj Machovský.

64:27
    Patrik Červený (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení, trest za něj odpyká Samuel Rudy.

64:11
    Galvas pálí mimo.

63:14
    Klvaňa svou ranou příklepem od modré čáry trefil pravou tyčku domácí branky!

62:41
    Dvě minuty za sekání si na trestné lavici odpyká Václav Beran (PCE).

62:19
    Vypadá to, že celé utkání dospěje až do nájezdů.

60:46
    Kusého pokus zastavil betonem Urbisch.

60:01

Ve třech třetinách se ani jeden z celků nedokázal prosadit, bude tak následovat prodloužení.

60:00

59:52
    Pardubičtí dlouze kombinovali, následná jejich střela Urbisch příliš neohrozila.

59:17
    Po Rudyho tvdé ráně od modré čáry dorážel Pipek bezúspěšně.

58:52
    Dynamo je kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti vykázáno z útočné třetiny.

58:36
    David Nesvadba (OLO) vyloučen na dvě minuty za krosček na Rohlíka.

57:39
    Müllerův bekhendový pokus vyrazil brankář betonem mimo.

56:32
    Pipek pálil z pravé strany jen do zadního mantinelu.

56:18
    Ofsajd zastavil útočnou akci Dynama.

55:50
    Po Ministrově přihrávce zpoza branky zamířil Beták jen do gólmana Červeného.

54:56
    Ani tentokrát Pardubicím jejich akce nevyšla a hosté opět vyhazují.

54:28
    Po Kusého sražené střele Olomouc vyhazuje.

53:25
    Jakub Galvas (OLO) dnes již podruhé oslabuje svůj celek, tentorkát za nedovolené bránění.

53:04
    Oddechový čas pro hosty.

53:03
    Olomouc vyhazuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

52:21
    Pavlovským měl v mezikruží dost času na zakončení, i přesto zamířil mimo.

51:43
    Olomoučtí zamkli soupeře v jeho obranném pásmu, jenže všechny jejich střely byly nepřesné.

50:43
    Ofsajd hostů.

50:36
    Na Barkóciho střele od modré čáry si smlsnul gólman Urbisch.

49:58
    Po krásné kombinaci hostů pálil z levé strany Ministr, s jehož ranou si ale Červený poradil.

48:38
    Zakázané uvolnění v podání Olomouce.

47:54
    Po Ministrově střele od modré čáry Červený raději přerušil hru.

47:35
    Dlouhá přihrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

46:42
    Rohlík je po ataku olomouckého hráče jen těžce zvedal z ledu.

46:28
    Fejko v dobré střelecké pozici přestřelil.

45:53
    Ružičkovu zpětnou přihrávku hosté vystihli, čímž zažehnali nebezpečí.

44:20
    Po Barkóciho zakončení po objetí branky skončil puk v lapačce Urbische.

43:24
    Ve třetí třetině oba celky pokračují jako ve dvou předhozích dvacetiminutovkách, dnes to bude zřejmě zápas o jednom gólu.

41:51
    Jeklič vystihl rozehrávku domácích, jenže jeho rychlá střela z otočky po zemi mířila jen do betonu Červeného.

40:44
    Po Horynově střele se k dorážce dostal Pipek, jenže za ležícího gólmana puk nedokázal poslat.

40:20
    Olomouc se osvobozuje vyhozením do středního pásma.

40:01

40:00

39:56
    Dobrá příležitost pro Dynamo, Jakub Galvas (OLO) dostává dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku.

39:43
    Kusého rána letěla příliš vysoko, trefila zřejmě do helmy jednoho z hráčů a odrazila se k mantinelu.

39:08
    Ružičkovu ránu mezi nohama bránícího hráče si Urbisch pohlídal.

38:47
    Jakub Heža (OLO) vyloučen na dvě minuty za podražení.

38:38
    Další postavení mimo hru v podání Dynama.

38:19
    Pavlovského tečovaná střela z otočky končí mimo.

37:28
    Akci Pardubic zastavil ofsajd.

36:58
    Po Müllerově nepřesné přihrávce se vydal na druhou stranu Hlaváček, jenže mířil mimo.

35:42
    Po Rudyho lehkém nahození od mantinelu raději hostující strážce klece přerušuje hru.

34:57
    Pardubičtí již podruhé dostali puk za brankovou čáru, ale ani tentokrát nemohl být gól uznán. Rohlík sice propálil Urbische, ale Ružička stál v brankovišti.

33:51
    Pardubičtí již několikrát vypálili, Olomouc ale dobře brání.

33:20
    Kusého pokus z mezikruží gólman vyráží do rohu kluziště.

32:22
    Horyna příklepem napálil pouze před sebou stojícího protihráče.

31:52
    Jiří Kališ (OLO) vyloučen na dvě minuty za sekání.

31:52
    Východočeši se po několika dorážkách již radovali ze vstřelené branky, rozhodčí ale rozpažuje!

31:03
    Nesvadba zavezl puk do útočné třetiny, kde se Olomouc snaží kombinovat.

30:01
    Brankář Urbisch dokázal zastavit puk a pak ho dokonce poslal přes celé hřiště.

28:43
    Horynova tvrdá rána od modré čáry trefila pouze clonícího Pipka.

28:17
    Za podražení si odpyká dvě minuty na trestné lavici Jakub Heža (OLO).

28:05
    Ružičkovi bekhendový blafák při samostatném úniku nevyšel.

27:43
    Heža z dobré střelecké pozice vůbec netrefil branku!

27:20
    Pipkovi odjel kotouč příliš daleko od hole a následně puk raději přikryl lapačkou hostující gólman.

27:00
    Pipkovu ránu vyrazil Urbisch ramenem do ochranné sítě.

26:11
    Pardubice se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

25:24
    S Ministrovým pokusem z levé strany si Červený poradil.

25:09
    Betákova sražená střela končí mimo.

24:20
    Ondřej Panna (PCE) dostává dvě minuty za hrubost.

23:40
    Miroslav Kuba je za svůj nedovolený zákrok potrestán dvěmi minutami.

23:14
    Do rychlého protiútoku se vydal Hlaváček, který jel tváří v tvář proti Urbischovi, po jeho zakončení puk poskakoval v brankovišti, brankář se ale roztáhl a nepropustil kotouč za svá záda.

22:45
    Beták si vybruslil s kotoučem až do mezikruží a stál zcela sám před gólmanem, jenže nedokázal ideálně zakončit.

21:50
    Benýšek svou střelou mířil pouze do obránce před sebou.

21:04
    Icing Olomouce.

20:40
    Rohlíkův pokus ihned po vhazování hostující gólman kryje.

20:30
    Pos střele Panny z levé strany přerušuje Urbisch hru.

20:01

20:00

18:27
    Dušek trefil z mezikruží brankovou kontrukci hostů, což byla zatím největší šance utkání.

17:43
    Olomoučtí pouze odevzdali po rozehrávce kotouč soupeři, to stejné ale za pár okamžiků udělaly Pardubice.

15:56
    Rohlík směřoval svou přihrávku z levé strany před branku, tam ale žádný z jeho spoluhráčů nebyl.

15:03
    Hostů se přesilovka nedaří, nyní dokonce jejich rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

14:02
    Olomoučtí se usadili v útočné třetině, nedaří se jim ale trefit branku.

13:25
    Miroslav Rohlík (PCE) vyloučen na dvě minuty za držení.

12:23
    Rudyho střela rozvlnila pouze boční síťku Urbischovi branky.

11:46
    Barkóciho sražená rána končí mimo tři tyče hostů.

10:12
    Benýškovo nahození končí zakázaným uvolněním.

08:38
    Ružička se prokličkoval až před Červeného, jenže místo aby následně poslal puk do branky, skonči v ní sám.

07:59
    Tempo zápasu není nijak závratné, Červený si ještě ani nesáhl na kotouč.

06:29
    Zakézané uvolnění Dynama.

05:46
    Střelecký pokus Hlaváčka srazil hostující gólman hokejkou do ochranné sítě.

04:08
    Kusého tvrdá rána z pravého kruhu pro vhazování končí u pozorného Urbische.

03:09
    Zatím je k vidění spíše řada nepřesností na obou stranách.

02:01
    Hlaváček obral domácího obránce o puk, jenže střela od modré čáry neměla dostatečnou razanci.

01:41
    Po Faltysově sražené střela se ke kotouči dostal Rohlík, jehož tečovaný pokus končí v ochranné síti.

00:16
    První útočná akce Olomouce končí poměrně rychle, ale i Pardubice jen odevzdaly kotouč soupeři.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Faltys, Horyna, Kučera, Rudy – Barkóci, Benýšek, Dušek, Hlaváček, Hoskovec, Krajňák, Kusý, Martinec, Panna, Pipek, Rohlík, Ružička, Velinský.

HC Olomouc: Urbisch (Šoustal) – Spurný, Nesvadba, Metelka, Klvaňa, Kališ, Galvas, Beutl – Pavlovský, Müller, Ministr, Marek, Kuba, Konečný, Jeklič, Horák, Heža, Fejko, Beták.

Rozhodčí: Úlehla – Barvíř, Urubčík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.