New Jersey – St. Louis 0:2 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:0 (kon.) | Philadelphia – Colorado 0:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 3:5 (kon.) | Detroit – Washington 1:0 (kon.) | Tampa – Buffalo 1:4 (kon.)
Florida – Calgary 4:3 (kon.) | Nashville – Ottawa 7:5 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:3 (kon.)
Dallas – Toronto 2:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:4 (kon.)
Minnesota Wild
5:3 (1:1, 4:0, 0:2)
Winnipeg Jets
Středa 11.11.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Winnipeg Jets v noci z úterý na středu zavítá na led Minnesoty Wild, kterou 25. října 2015 dokázal v MTS Centre porazit v krásném zápase bohatém na góly 5:4. Na vítězství Jets se výraznou měrou podíleli Drew Stafford, který vstřelil dva góly, a Blake Wheeler, jenž zaznamenal dvě asistence. Ačkoliv Minnesota prohrála, Jason Zucker se postaral o nejrychlejší gól v historii organizace Wild, když se prosadil po pouhých 10 sekundách. Druhým vzájemným střetnutím obou týmů v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.

Minnesota Wild se bude muset proti Winnipegu obejít bez obránce Marca Scandelly, který do zápasu nezasáhne z osobních důvodů a není známo, kdy se k týmu znovu připojí. Další obránce Nate Prosser utrpěl v neděli v zápase proti Tampě Bay Lightning zranění zad, nyní už je ale v pořádku a bude mít za úkol nahradit chybějícího Scandellu. Pokud jste se těšili na Zacha Pariseho, tak ten bohužel bude chybět kvůli zranění kolena na pravé noze a hlavní trenér Mike Yeo se nechal slyšet, že vynechá minimálně čtyři zápasy.

Winnipeg Jets zahájí proti Minnesotě Wild čtyřzápasový trip, během něhož se střetne s týmy z Centrální divize. Do zápasu pravděpodobně zasáhne uzdravený útočník Andrew Copp, který od 31. října nehrál kvůli zranění v horní části těla a v pondělí se zúčastnil tréninku, zatímco útočník Patrice Cormier byl poslán zpět na farmu v Manitobě hrající AHL.

Československá stopa v utkání

Ondřej Pavelec (WPG) 10 zápasů, 282 zákroků, 23 inkasovaných gólů, úspěšnost zákroků 91,8%.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Prosser, Folin – Brodin, Dumba – Suter (A), Spurgeon – Porter, Carter, Gabriel – Vanek, Haula, Schroeder – Pominville (A), Grandlund, Coyle – Zucker, Koivu (C), Niederreiter.

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Stuart (A), Postma – Myers, Trouba – Enstrom, Byfuglien – Thorburn, Copp, Petan – Burmistrov, Lowry, Stafford – Perreault, Scheifele, Ehlers – Ladd (C), Litttle, Wheeler (A).

Rozhodčí: TJ Luxmore, Brad Watson – Mike Cvik, Ryan Galloway.
    Hokejisté domácí Minnesoty Wild vycházející na rozbruslení.

Hráči obou týmů už jsou připraveni na ledové ploše Xcel Energy Center a zápas mezi Minnesotou Wild a Winnipegem Jets bude moc za několik okamžiků začít.

00:01

00:12
    Winnipeg Jets vyhodil puk ihned po vhazování na zakázané uvolnění a hra se přestěhuje před Ondřeje Pavelce.

00:21
    Jason Zucker se z levé strany skvěle natlačil před brankoviště a poté se snažil puk zasunout mezi betony Ondřeje Pavelce, jeho střela po ledě ale těsně zamířila vedle vzdálenější pravé tyče!

01:15
    Jason Zucker v prvním vzájemném střetnutí letošní sezóny skóroval již po 10 sekundách a dnes nebyl daleko od toho, aby se mu podobný kousek povedl znovu.

01:39
    Devan Dubnyk ukryl puk odražený od mantinelu za jeho bránou u své pravé tyče pod lapačkou a hra byla přerušena.

01:48
    Paul Postma se dostal na pravém křídle k první střele, Devan Dubnyk ji ale dokázal levým betonem vyrazit po skvělém přesunu!

02:27
    Minnesota pouze nahodila puk za bránu Winnipegu Jets a její hráči odjeli střídat.

03:06
    Útok Minnesoty Wild zastavilo postavení mimo hru, po kterém byla hra vykázána do středního pásma.

03:44
    Minnesota právě vstřelila branku!
    NINO NIEDERREITER předvedl dobrý důraz před bránou a svým pátým gólem v letošní sezóně NHL posílá Minnesotu do vedení! Kapitán Mikko Koivu odvedl za bránou skvělou práci a poté u pravé tyče našel přesnou přihrávkou Nina Niederreitera, který sice střelou z první na Ondřeje Pavelce nevyzrál, z dorážky ale puk umístil přesně pod horní tyč. Asistence: Mikko Koivu, Jason Zucker.
    Nino NIEDERREITER - 1:0

04:48
    Blake Wheeler se z ničeho nic ocitl sám před bránou, Devan Dubnyk se ale fantasticky dokázal přesunout ke své levé tyči a jeho následnou střelu vyrazil! Skvělá reakce.

05:58
    Hráči Winnipegu Jets nahodili puk do útočného pásma a odjeli střídat, přesto ho ale udrželi.

06:43
    Dustin Byfuglien se dostal ke střele, kterou Devan Dubnyk vykopl betonem mimo tři tyče.

07:27
    Jacob Trouba si na pravém křídle skvěle obhodil jednoho z obránců Wild a zpoza brány se snažil puk vracet před bránu, jeho přihrávka ale zamířila pouze do oblouku brankové konstrukce.

08:02
    Thomas Vanek se ocitl v postavení mimo hru a hra byla přerušena. Následuje první reklamní přestávka.

08:24
    STŘELY

Minnesota Wild 2 Winnipeg Jets 6

08:31
    Winnipeg Jets je střelecky aktivnější, zatímco mu však na rozdíl do soupeře gól vstřelit nepodařilo.

09:04
    Přihrávka na Blakea Wheelera byla příliš prudká. Zakázané uvolnění.

09:35
    Matt Dumpa odvedl v obranném pásmu skvělou práci, když se uvolnil přes dva protihráče a poté puk nahodil do útočného pásma Wild.

10:08
    Drew Stafford vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování, jeho následná střela ovšem zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Devan Dubnyk.

10:22
    Jets nevyšel přechod přes modrou čáru a hra byla vykázána do středního pásma.

10:38
    Jason Zucker dostal pěknou přihrávku do jízdy po mantinelu od Ryana Sutera a z pravé strany napřáhl ke tvrdé střele po ledě, která zamířila vedle přední pravé tyče.

11:45
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    BRYAN LITTLE vyrovnává parádní tečí na 1:1!! Dustin Byfuglien tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela směřovala doprostřed brány, jenže Bryan Little ji skvělou tečí srazil ze vzduchu mezi betony bezmocného Devana Dubnyka. Asistence: Dustin Byfuglien, Andrew Ladd.
    Bryan LITTLE - 1:1

12:36
    Winnipeg Jets dostal týmový trest, 2 minuty příliš hráčů na ledě.

13:25
    Jason Zucker se dostal těsně před brankovištěm ke střele, Ondřej Pavelec ale včas sevřel betony a jeho pokus vyrazil.

14:08
    Ryan Suter tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila mimo.

14:28
    Jason Zucker skvěle vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a po jeho tvrdé ráně zazvonila v Xcel Energy Center branková konstrukce! Konkrétně vzdálenější pravé tyč.

16:10
    Minnesota Wild si vytvořila během přesilové hry několik šancí, gól se ji ovšem vstřelit nepodařilo.

17:49
    Jets se usadili v útočném pásmu, k přesnému zakončení se ovšem nedostali.

18:32
    Thomas Vanek vypálil z ostrého úhlu, na přední tyči byl ale připraven Ondřej Pavelec, který jeho pokus vyrazil.

19:10
    Ondřej Pavelec dobře kontroloval cestu puku po odrazu od mantinelu za bránou a u své levé tyče ho přikryl lapačkou.

19:20
    Jared Spurgeon vyslal na bránu Jets z pravé strany nebezpečnou střelu po ledě, která se od brusle jednoho z hokejistů Winnipegu nepříjemně odrazil do protipohybu Ondřeje Pavelce, ten ovšem předvedl fantastický reflexivní zákrok a nadvakrát puk dokázal zastavit!

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Minnesota Wild vstoupila i do druhého letošního střetnutí proti Winnipegu Jets skvěle a ve čtvrté minutě ji poslal do vedení Nino Niederreiter, který byl před bránou velice důrazný a puk uklidil z dorážky pod horní tyč. Na jeho gól ale v čase 11:45 odpověděl skvělou tečí Bryan Little, a tak oba týmy odcházejí do kabin za nerozhodného stavu. Skóre po první třetině. Minnesota Wild 1 Winnipeg Jets 1.

Vracíme se zpět do Xcel Energy Center v Minnesotě, kde hokejisté Wild hrají těsně před začátkem druhé třetiny po dvaceti minutách s Winnipegem Jets nerozhodně 1:1.

20:01

20:05
    Krátce po vhazování skončil puk na jedné ze střídaček.

20:18
    Dustin Byfuglien napřáhl od modré čáry ke tvrdé ráně, jeho pokus ale zamířil mimo.

20:30
    Dustin Byguglien se během pár sekund dostal znovu ke střele, kterou tentokrát zastavil pozorný Devan Dubnyk.

21:19
    Jets rozjeli nebezpečný útok, po kterém jeden z hostujících hokejistů mohl uklízet puk do prázdné brány, jenže ho minul.

21:37
    Thomas Vanek tvrdě vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování a jeho následná střela byla sražena do ochranné sítě.

22:00
    Jason Pominville napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele, která mířila přesně k přední pravé tyči, Ondřej Pavelec byl u ní ale včas a připsal si skvělý zákrok!

22:04
    Chris Thornburn sundal rukavice a v pěstím souboji poslal na lopatky Kurtise Gabriela.

22:04
    Chris Thornburn (WPG) dostal větší trest, 5 minut bitka.

22:04
    Kurtis Gabriel (MIN) dostal větší trest, 5 minut bitka.

23:40
    Matt Dumba napřáhl z pravé strany ke střele, která byla sražena mimo.

24:30
    THOMAS VANEK vrací Minnesotě Wild zpět ztracené vedení!! Devan Dubnyk zastavil nebezpečnou střelu Jets a Christian Folin poté nádhernou přihrávkou téměř přes celé hřiště poslal do samostatného úniku Thomase Vaneka, který nic nevymýšlel a tvrdou střelou příklepem zamířil mezi betony Ondřeje Pavelce. Asistence: Christian Folin, Nate Prosser.
    Thomas VANEK - 2:1

25:24
    Ondřej Pavelec u své levé tyče přikryl puk lapačkou a poté byl nepříjemně atakován. Vylučovat se ale zřejmě nebude.

25:48
    Hra pokračovala v pěti hráčích na obou stranách, to se ale nyní změní.

25:48
    Jason Brodin (MIN) dostal menší trest, 2 minuty podržení.

25:59
    To jsou věci! ERIK HAULA střílí gól v oslabení a Minnesota se ujímá vedení 3:1!! Dustin Byfuglien předvedl krásnou přihrávku téměř přes celou délku hřiště a poslal do samostatného úniku Erika Haulu, který stejně jako Thomas Vanek nezaváhal a parádní střelou o levou tyč poslal puk do brány. Parádní střela a další skvěle sehraný protiútok. Asistence: Jared Spurgeon, Charlie Coyle.
    Erik HAULA - 3:1

28:06
    Matt Dumba mohl přidat další gól, jeho tvrdá střela od modré čáry ale zamířila těsně vedle pravé tyče!

28:39
    Jason Pominville si z pravé strany nabruslil před bránu, jeho následná tvrdá střela ale zamířila nad! To byla další skvělá šance.

29:00
    Ondřej Pavelec je společně se svými spoluhráči pod obrovským tlakem, Jets ho ale zvládli ustát a český brankář u pravé tyče vykopl puk pravým betonem do bezpečí!

29:54
    THOMAS VANEK rozradostnil fanoušky Wild fantastickým gólem a svou druhou brankou v utkání zvyšuje na 4:1!! Thomas si mezi nohama prohodil puk a parádním způsobem se zbavil Paula Postmy, poté si z levé strany nabruslil před bránu a krásnou střelou vymetl pravý horní roh brány. Asistence: Mikael Granlund.
    Thomas VANEK - 4:1

29:54
    Ondřej Pavelec dnešní utkání nedochytá a po velice špatném vstupu do druhé třetiny v podání Jets ho v bráně nahradil Michael Hutchinson.

30:23
    STŘELY

Minnesota Wild 12 Winnipeg Jets 12

30:39
    Jason Trouba (WPG) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

30:49
    Jason Zucker napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele, ta ovšem zamířila mimo.

31:15
    Jason Zucker číhal v pravém kruhu pro vhazování na přihrávku, kterou dostal, a střelou bez přípravy mířil přesně ke vzdálenější levé tyči, Michael Hutchinson ale ukryl puk v lapačce a připsal si první ostrý zákrok!

32:13
    Do konce přesilové hry Minnesoty zbývá necelých 30 sekund.

32:39
    Minnesota Wild přesilovou hru nevyužila a na řadu přichází po přerušení hry komerční přestávka.

32:44
    CHRIS PORTER střílí parádní tečí svůj první gól v letošní sezóně NHL a Minnesota Wild už vede 5:1!! Jared Spurgeon napřáhl od modré čáry ke střele, kterou zády k bráně skvěle tečoval Chris Porter a puk zapadl ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Jared Spurgeon, Ryan Suter.
    Chris PORTER - 5:1

33:15
    Winnipeg Jets v prostředí části naprosto odpadl, respektive jeho obrana, která je děravá jako cedník.

33:57
    Jason Zucker tentokrát vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela byla sražena mimo.

34:17
    Po krátké reklamní přestávce jsme zpět, abychom společně sledovali závěr parádní druhé třetiny, v níž padly čtyři góly.

34:57
    Jacob Trouba vypálil z prostoru pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ovšem na bránu neprošla, když ji jeden z hráčů Jets těsně před brankovištěm zablokoval.

35:25
    Kapitán Andrew Ladd vyslal na bránu Wild z pravé strany střelu po ledě, která skončila na oblouku brány.

36:08
    Jared Spurgeon je při chutí a z pravého křídla vyslal na bránu Michaela Hutchinsona střelu, která byla sražena do ochranné sítě.

36:23
    STŘELY

Minnesota Wild 15 Winnipeg Jets 15

36:44
    Zatímco na střely je to vyrovnané 15:15, tak na góly vede Minnesota Wild vysoko 5:1!

37:03
    Každá třetí střela v dnešním zápase v podání Minnesoty Wild skončila gólem, to je fantastická produktivita.

37:36
    Toby Enstrom (WPG) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry.

37:55
    Alexander Burmistrov (WPG) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

38:17
    Jason Zucker mohl rychle využít přesilovou hru 5 na 3, jeho střelu z prostoru mezi kruhy pro vhazování ale zastavila horní tyč!

38:22
    A vzápětí další tyč! Tentokrát po střele Jasona Pominvilla, který nedokázal puk z mírného úhlu uklidit do prázdné brány, a jeho střela se odrazila od horní tyče zpět do hry.

39:23
    Jets předvedli další faul a opět půjdou do tří. To je neuvěřitelné!

39:37
    Dustin Byfuglien (WPG) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

39:56
    Matt Dumba tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale trefila uprostřed brány připraveného Michaela Hutchinsona.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Thomas Vanek ve druhé třetině vstřelil dva góly a vyhnal z brány českého brankáře Ondřeje Pavelce, kterého kromě Vaneka překonal v oslabení také Erik Haula. Do brány poté přišel Michael Hutchinson, kterého překonal skvělou tečí Chris Porter. Winnipeg Jets dohrával prostředí dějství ve třech hráčích, Wild ale přesilové hry využít nedokázali, když dvakrát v rychlém sledu orazítkovali horní tyč. Skóre po 40 minutách. Minnesota Wild 5 Winnipeg Jets 1.

Naposledy se dnes vracíme do Minnesoty, abychom sledovali závěrečnou třetí třetiny, do které Wild vstupují s vedením 5:1.

40:01

40:18
    Devan Dubnyn vyjel z brány, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou.

40:46
    Ryan Suter počkal za svou bránou až jeho spoluhráči vystřídají.

41:08
    Jared Spurgeon napřáhl od modré čáry k nebezpečné střele, která byla ještě tečována, Michael Hutchinson ji však i přesto dokázal pravým betonem vyrazit! Skvělý zákrok.

42:15
    Michael Hutchinson vzápětí musel znovu zasahovat, tentokrát po střele z pravé strany.

42:39
    Bryan Little se skvěle natlačil před bránu a mohl vstřelit svůj druhý gól, Devan Dubnyk se ale roztáhl na brankovišti a puk za svá záda nepustil!

43:14
    STŘELY

Minnesota Wild 20 Winnipeg Jets 18

43:43
    Adam Lowry počkal za bránou, aby jeho spoluhráči mohli v klidu vystřídat.

44:08
    Wild vyhodili puk přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

44:29
    Jason Zucker vypálil od modré čáry přesně na bližší levou tyč a Michael Hutchison nic neviděl, protože mu ve výhledu bránila dvojice hráčů, přesto puk pravým betonem dokázal vyrazit do rohu hrací plochy!

45:30
    Jason Pominville měl na čepeli hole gól, když dostal doprava krásnou přihrávku přes šířku brankoviště a mohl puk uklízet do prázdné brány, Michael Hutchinson se ale dokázal bleskově přesunout a levým betonem puk vyrazil!

46:26
    Hra byla přerušena a na řadu přichází s mírným zpožděním reklamní přestávka.

46:47
    Nikolaj Ehlers nahodil puk z levé strany na bránu a Devan Dubnyk ho ukryl v lapačce.

47:05
    Blake Wheeler se na pravé straně dostal ke střele, která zamířila nad.

47:21
    Dustin Byfuglien napřáhl od modré čáry ke krásné střele, která orazítkovala horní tyč!

48:14
    Thomas Vanek (MIN) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

48:21
    Erik Haula mohl vstřelit svůj druhý gól v oslabení v dnešním zápase, jeho střela ale byla nepřesná a z pravého křídla zamířila vedle bližší tyče.

48:46
    Třicet sekund z přesilové hry Jets je pryč a hosté se zatím k ničemu nedostali.

49:18
    Blake Wheeler číhal u levé tyče, kam dostal přihrávku, z otočky ale Devana Dubnyka překonat nedokázal!

50:05
    BLAKE WHEELER využívá přesilovou hru a snižuje na 5:2!! Bryan Little našel u levé tyče číhajícího Blakea Wheelera, který využil toho, že Devan Dubnyk se ocitl po předchozím zákroku na ledě, a zamířil do prázdné brány. Asistence: Bryan Little, Andrew Ladd.
    Blake WHEELER - 5:2

51:08
    Ani třetí třetina nebyla o gól ochuzena a Minnesota Wild vede necelých devět minut před koncem zápasu nad Winnipegem Jets 5:2.

52:20
    Dustin Byfuglien odvedl na pravém křídle dobrou práci a udržel pro svůj tým útočné pásmo.

52:31
    Minnesota Wild se ubránila a po přerušení hry přichází na řadu další komerční přestávka.

Devan Dubnyk

Brankář Minnesoty Wild v dnešním zápase pokryl 22 z 24 střel.

52:40
    BRYAN LITTLE se dostal do samostatného úniku a nadvakrát dokázal Levana Dubnyka překonat!! Blake Wheeler přihrávkou ze středního pásma poslal puk do jízdy Bryanu Littleovi, který sice napoprvé Levana Dubnyka překonat nedokázal, z následné dorážky už se ale nemýlil. Asistence: Blake Wheeler, Toby Enstrom.
    Bryan LITTLE - 5:3

52:49
    Jacob Trouba (WPG) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

53:40
    Mikael Granlund tvrdě vypálil z levé strany, Michael Hutchinson byl ale připraven a připsal si důležitý zákrok!

54:22
    Thomas Vanek předvedl své hokejové umění a poté krásnou přihrávkou našel Mikka Koiva, který z blízkosti mohl vrátit Minnesotě tříbrankové vedení, Michael Hutchinson ale dokázal jeho pokus úžasným zákrokem zneškodnit!

55:36
    Erik Haula dostal zpětnou přihrávku před bránu a z otočky se snažil zamířit střelou po ledě k levé tyči, Michael Hutchinson byl ale opět připraven a jeho pokus pravým betonem vyrazil!

56:27
    Blíží se závěr zápasu, v němž Winnipeg Jets určitě zkusí hru bez brankáře.

57:07
    Jason Zucker vybojoval za bránou puk a po jejím objetí se ho snažil zasunout mezi betony Michaela Hutchinsona, ten ale ani tentokrát nebyl překonán a připsal si skvělý zákrok!

58:15
    Michael Hutchinson už je střídačce a Winnipeg Jets to zkouší bez brankáře!

58:35
    Jets vytvořili před bránou Minnesoty obrovský tlak. Devan Dubnyk se ale skvěle přesunul ke své levé tyči a po skvělém zákroku puk dokázal podržet ve své výstroji!

58:35
    Brána Jets zůstává prázdna a vhazuje se po levici Levana Dubnyka.

58:48
    Minnesota vyhodila puk do obranného pásma Jets a ušetřila cenné sekundy.

59:02
    Andrew Ladd mohl jako správný kapitán skórovat, když jeho střela z prostoru mezi kruhy pro vhazování směřovala přesně do levého horního rohu, Devan Dubnyk ji ale dokázal vyrážečkou zastavit!

59:30
    Jets drží útočné pásmo a snaží se dostat ke střele.

59:45
    Bryan Little vyhnal svou přihrávkou Dustina Byfugliena do středního pásma a v dnešním zápase se už nic nestane.

Minnesota Wild poráží Winnipeg Jets i ve druhém letošním vzájemném střetnutí, o jehož osudu rozhodla druhá třetina, během které Winniipeg Jets inkasoval čtyři góly a Thomas Vanek dvěmi přesnými zásahy vyhnal z brány Ondřeje Pavelce. Winnipeg se sice ve třetí třetině oklepal a dvěma góly se vrátil zpět do zápasu, to už ale bylo příliš pozdě. Konečný výsledek. Minnesota Wild 5 Winnipeg Jets 3.

Tři hvězdy utkání

1. Thomas Vanek (MIN) 2+0
    2. Christian Folin (MIN) 0+1
    3. Jared Spurgeon (MIN) 0+2

Ondřej Pavelec (WPG) 30 minut, 8 zákroků, 4 góly, úspěšnost zákroků 66,7% (04:50:34)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Niederreiter (Koivu, Zucker), 25. Vanek (Folin, Prosser), 26. Haula (Spurgeon, Coyle), 30. Vanek (Granlund), 33. Porter (Spurgeon, Suter) – 12. Little (Byfuglien, Ladd), 51. Wheeler (Little, Ladd), 53. Little (Wheeler, Enstrom)

Winnipeg Jets: Pavelec (30. Hutchinson) – Stuart (A), Postma – Myers, Trouba – Enstrom, Byfuglien – Thorburn, Copp, Petan – Burmistrov, Lowry, Stafford – Perreault, Scheifele, Ehlers – Ladd (C), Litttle, Wheeler (A).

Rozhodčí: TJ Luxmore, Brad Watson – Mike Cvik, Ryan Galloway

Diváci: 19.153