Spišská N. Ves – Michalovce 5:3 (kon.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:2 (po pr.) | Humenné – Detva 2:8 (kon.)
Bardejov – Senica 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Topoľčany 4:1 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HK Bardejov
6:2 (3:0, 0:2, 3:0)
HC Dukla Senica
sk Středa 11.11.2015, 17:301. liga (SR)

54:14
    Dominik Šimčák si neudržal nervy na uzde, vrazil súpera na mantinel. Rozhodca ho "odmenil" trestom 5 minút + do konca duelu.

48:39
    Na Duklu sa to valí zo všetkých strán. Peter Šohajda sekol a je vylúčený na dve minúty.

47:40
    Bardejov dal gól!
    ONDREJ GMITTER zrejme rozhodol a svoj výborný výkon korunoval aj gólom. Prihrávali mu Kalináč a Baláž.

43:28
    V rozpätí necelej polminúty pridáva Bardejov piaty gól. Jeho autorom je RADOVAN CÚTT, ktorému presne prihral Česelka.

43:01
    Bardejov využíva presilovú hru. Druhýkrát v stretnutí sa presadil MARCEL BALÁŽ, ktorému prihrávali Gmitter a Kalináč.

42:37
    Kým v prvej tretine prestrieľali domáci Senicu 10:3, v druhej časti hry sa karta obrátila. Dukla vystrelila na Sabola 17-krát, Bardejov ohrozil bránu súpera v dvanástich prípadoch.

42:22
    Pavešic sa znovu previnil a odchádza za držanie na dve minúty na trestnú lavicu.

39:03
    Tak teraz sa nám roztrhlo vrece s vylúčeniami. Na lavicu hanby odchádza hosťujúci Pavešic. Za seknutie bude pykať dvoma minútami.

38:21
    Počet hráčov na ľadovej ploche sa nám vyrovná. Za krošček je na dve minúty vylúčený Martin Šimon. Aj on už dnes sedel na lavici hanby.

36:59
    A ďalšie vylúčenie HC 46 Bardejov. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Kalináč. Dnes už druhýkrát.

29:44
    Bardejov si môže vydýchnuť. Garip Saliji odchádza za nedovolené bránenie na dve minúty na trestnú lavicu.

29:03
    Senica dala gól!
    Domácich môžu vylúčenia poriadne mrzieť. Dlhú päťminútovú presilovku využívajú hostia na ďalší gól, ktorého autorom je LUKÁŠ RUŽIČKA, ktorému nahrával Dobrý. Autor gólu ušiel a strelou nad rameno nedal šancu gólmanovi HC.

27:01
    Bardejov sa zatiaľ bráni úspešne. Povedzme si, že v prvej tretine prestrieľali domáci hokejisti svojho súpera v pomere 10:3!

26:10
    Tak teraz sa nám dejú v Bardejove veľké veci. David Všetečka bodol protihráča a dostáva päťminútový trest!

21:23
    Tak predsa sa Seničania dočkali gólu v početnej výhode. Jeho autorom je DAVID VIDELKA, ktorý dorazil tvrdú strelu od modrej, ktorú Sabol len vyrazil pred seba. Asistencie si pripisujú Pavešic a Romančík.

20:24
    Prvú presilovú hru v stretnutí si zahrajú aj hostia. Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu Kalináč.

18:47
    Neuveriteľná kanonáda HC pokračuje. Hosťujúci celok sa držal tri štvrtiny prvej tretiny, no teraz inkasuje prakticky z každej situácie. DENIS MARKUŠ dostal peknú prihrávku spoza bránky rovno medzi kruhy. Strelou z prvej a opäť nad lapačku dáva ďalší gól. Asistencie si pripisujú Borecký a Šimčák.

17:52
    Bardejovčania sa dostali na koňa a ihneď po prvom presnom zásahu pridávajú aj druhý gól. FILIP VAŠKO sa spoza bránky natlačil pred bránku a z otočky pomedzi nohy zvyšuje skóre. Vaškovi asistoval Mikolášek.

16:46
    Domáci hokejisti sa dočkali a v presilovej hre otvárajú skóre dnešného duelu. Ondrej Gmitter potiahol puk do prečíslenia dvoch proti jednému. Prešiel modrou čiarou, nahral na stred MARCELOVI BALÁŽOVI a ten z prvej poslal puk nad lapačku bezmocného Krajčoviča. Asistencie: Gmitter, Kalináč.

15:33
    Ale je tu ďalšie vylúčenie Dukly Senica. Za nebezpečnú hru vysokou hokejkou si na dve minúty ide oddýchnuť Kniazev. Senicu čakajú horúce chvíle.

10:15
    Máme tu prvé vylúčenie dnešného stretnutia. Za držanie si pôjde na dve minúty posedieť na lavicu hanby Martin Šimon.

Milan Gončár

Branky a nahrávky: 17. Baláž (Gmitter, Kalináč), 18. Vaško (Mikolášek), 19. Markuš (Borecký, Šimčák), 44. Baláž (Gmitter, Kalináč), 44. Cútt (Česelka), 48. Gmitter (Kalináč, Baláž) – 22. Videlka (Pavešic, Romančík), 30. Ružička (Dobrý)

HK Bardejov: Sabol – Loydl, Takáč, Pichnarčík, Všetečka, Polaček, Bednár, Mojdis – Gmitter, Kalináč, Baláž, Česelka, Cútt, Valjent – Vaško, Linet, Mikolášek – Borecký, Šimčák, Markuš.
    HC Dukla Senica: Krajčovič – Pavešic, Grman, Černý, Kotzman, Šimon, Šohajda – Kniazev, Videlka, Romančík, Řezač, – G. Saliji, Trenčan, Dvonč, Dobrý, Daniel – Markulinec, Penák, Ružička.

Rozhodčí: Mihaľov, Šoltés, Riš.