Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 8:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 5:4 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 4:5 (kon.)
K. Vary – Liberec 5:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 21.11.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 22. kolo

56:25
    Domácí dostávají možnost udělat něco s nepříznivým výsledkem. Za vysokou hůl si odsedí dvě minuty Petr Heider (TRI).

Na vyloučení: 4-3.

52:29
    Dvě minuty pro Pavla Kousala za hákování dávají hostům šanci nejen na zvýšení vedení, ale také zvyšují jejich cestu k výhře v dnešním utkání.

Na vyloučení: 4-2.

49:12
    Dukle se nezadařila kombinace, navíc špatně střídala, hrála v šesti a je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Daniel Kolouch (JIH).

Na vyloučení: 3-2.

26:46
    Lukáš Jašek (TRI) dostává dvě minuty za podražení a také Dukla si zahraje druhou přesilovku.

Na vyloučení: 2-2.

18:19
    Jašek zavezl puk před Brože, vystřelil a domácí se dotkli puku. David Váňa (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-1.

14:39
    Přesilovou hru si vyzkouší také Třinec. Lukáš Vala (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-1.