Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Carolina – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Toronto 1:4 (kon.)
Philadelphia – Columbus 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:0 (kon.) | Vancouver – Boston 0:4 (kon.)
San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Montreal Canadiens
Neděle 06.12.2015, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Carolina poráží Montreal poprvé od 13.2.2012!

59:28
    Galchenyuk minul poloodkrytou branku!

58:52
    Cam Ward neuvěřitelným způsobem dostal puk z brankové čáry a drží Carolinu ve hře.

58:32
    Habs se konečně pořádně usadili v pásmu a hrají bez brankáře.

56:44
    Kotouč mimo hrací plochu, dvě minuty za zdržování hhry odsedí dnešní smolař, Eric Staal.

54:05
    Cam Ward fantasticky vychytal Fleischmanna a zabránil tak ve vyrovnání skóre!
    Jeff SKINNER - 3:2

52:28
    Carolina právě vstřelila branku!
    Pět vteřin stačilo JEFFU SKINNEROVI, na proměnění přesilové hry! Kotouč se dostal na modrou čáru k Bredu Pescovi , který jej vystřelil na branku. Condon jej vyrazil nad sebe, puk se snašel do brankoviště, kde jej ze vzduchu doklepl Skinner do sítě! Asistence: Bred Pece, John-Michael Liles.

52:23
    oGilbert vyloučen na dvě minuty za podražení.

51:30
    Alex Galchenyuk dostal nádhernou přihrávku od domácího Nordstroma a nechal vyniknou Warda, kterému při zákroku spadla maska. Hra přerušena.

46:43
    Eric Staal minul naprosto odkrytou branku Mike Condona!

46:06
    P.K.Subban vyloučen na dvě minuty za faul na Jeffa Skinnera. Nutno říct, že se jedná o velice přísné vyloučení, protože hráči se takříkajíc drželi vzájemně, jako na svatbě.

43:22
    Pacioretty se dostal k nebezpečné střele ale Ward si poradil a vyrazil puk mimo hřiště.

42:34
    Di Giuseppe se dostal k puku na hranici brankoviště a jen díky pozornému Condonovi se domácí nedostali do vedení!

41:16
    Eric Staal těsně minul branku Condona! Veliká škoda.

40:14
    Branka není uznána pro nedovolené bránění brankáře!

40:14
    Jean Hebert se na popud hostujícího trenéra rozhodl pro konzultaci s videorozhodčím!

40:14
    Carolina dostala puk do sítě, ale rozhodčí se ještě radí mezi sebou. Bude se volat videorozhodčí?

36:47
    Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí dostává Desharnais.

34:26
    Fleischmannovu střelu vykopl Ward do rohu, Hurricanes se musejí bránit!

33:42
    Jeff Skinner nastřelil tyč Condonovi branky!
    Joakim NORDSTROM - 2:2

33:15
    Tak jsme se dočkali! JOAKIM NORDSTROM se před Condonem zoorientoval nejlépe a dorazil puk za záda Condona! Asistence: Andrej Nestrašil, Ron Hainsey.
    Sven ANDRIGHETTO - 1:2

31:21
    Montreal právě vstřelil branku!
    Po vhazování se k puku dostal Jeff Petry, který si s pukem sjel k pravému hrazení, odkud poslal puk před branku na SVENA ANDRIGHTTA, který jej poslal za záda Warda! Asistence: Jeff Pentry, Alex Galchenyuk.

30:41
    Nejprve Nestrašil minul odkrytou branku Condona, posléze se do veliké šance dostal Eric Staal a nakonec Byron prověřil Warda, který přerušuje hru!

29:30
    Další velice důležitý zákrok Cama Warda, který vychytal dorážku Carra!

27:35
    Dvě minuty za naražení zezadu odsedí Brock McGinn.

26:31
    Jemelin teď výborně zabránil Lindholmovi ve vstřelení branky, tím, že mi zablokoval hůl před prázdnou brankou! Výborná práce hostujícího beka.

25:00
    Eller, Galchenyuk a Subban šli do přečíslení 3 na 2, ale přihrávka na Subbana již byla moc a šance skončila bez střely.

24:11
    Lindholm mohl jet sám na Condona, ale Plekanec se výborně vrátil a napravil svou chybu.

23:41
    Pacioretty se dostal k puku na vrcholu kruhu a Ward musel předvést výborný zákrok vyrážečkou, aby zabránil vstřelení gólu.

20:30
    Ward pochytal několik velice nebezpečných střel a drž tak Hurricanes!

18:47
    Montreal si zahraje další přesilovku, dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí odsedí Ron Hainsey.
    Jeff SKINNER - 1:1

13:15
    Jordan Staal poslal puk před branku Condona, kde stál JEFF SKINNER, který nadvakrát poslal puk pod břevno Condonovi branky! Asistence: Jordan Staal, Andrej Nestrašil.

11:28
    Rask našel Faulka, ale proti jeho střele se stihnul přesunou Condon a ukázal v jaké chytá formě!

11:11
    A máme tu další vyloučení, dvě minuty za podražení odsedí s číslem 81 Lars Eller.

04:16
    Dvě minuty za sekání odsedí Eric Staal.
    Daniel CARR - 0:1

02:44
    Lehkovážnost domácích obránců a šikovnost DANIELA CARRA, který objel branku Warda a překvapil jej rychlým zasunutím puku za brankovou čáru. Asistence: Christian Thomas, Brian Flynn.

02:19
    Malone se dostal k puku na hranici brankoviště a výborný Condon zabránil první brance!

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 14. Skinner (Staal, Nestrašil), 34. Nordstrom (Nestrašil, Hainsey), 53. Skinner (Pesce, Liles) – 3. Carr (Thomas, Flynn), 32. Andrighetto (Petry)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – McGinn, E.Staal, Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Nordstrom, J.Staal, Nestrašil – Malone, McClement, Terry
    Montreal Canadiens: Condon (Fucale) – Markov, Subban "A", Beaulieu, Petry, Jemelin, Gilbert – Pacioretty "C", Desharnais, Weise – Fleischmann, Plekanec, Byron – Eller, Galchenyuk, Andrighetto – Carr, Flynn, Thomas

Rozhodčí: Jean Hebert, Dave Jackson – Pierre Racicot, Jay Sharrers