Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.) | New Jersey – Florida 4:2 (kon.)
NY Rangers – Ottawa 4:1 (kon.) | Edmonton – Buffalo 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 2:1 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Králové utíkají již do dvoubrankového vedení a divoký začátek druhé třetiny pokračuje. MILAN LUCIC si sjel před branku pro střílenou přihrávku od Jeffa Cartera a jemnou tečí po zemi překonává brankáře Bishopa.
    Asistence: Jeff Carter, Brayden McNabb.
    20:39 Brayden MCNABB - 2:1

20:39
    Vyrovnaný stav branek má však pouze jepičí život. Úvodní minuta druhé části přináší také druhou branku. Postaral se o ní BRAYDEN MCNABB, který poslal kotouč přímo po buly až za záda brankáře Vasilevského.
    Asistence: Anže Kopitar.
    20:27 Brian BOYLE - 1:1

20:27
    Tampa právě vstřelila branku!
    Hned po 27 vteřinách druhé třetiny máme srovnáno. BRIAN BOYLE se s ničím nepáral, vybruslil si s kotoučem na vrchol kruhu a kotouč umístil tak přesně pod horní tyč, že na něj nedosáhl ani brankář Quick.
    Asistence: Ryan Callahan.
    12:24 Andy ANDREOFF - 1:0

12:24
    Gólové mlčení v první třetině má svého konce. Protrhává jej svou přesnou trefou ANDY ANDREOFF, jenž si s kotoučem vybruslil až na vrchol levého kruhu a střelou z příklepu se trefil přesně nad beton brankáře Vasilevského.
    Asistence: Nick Shore, Drew Doughty.

David Motloch

Branky a nahrávky: 13. Andreoff (Shore, Doughty), 21. McNabb (Kopitar), 24. Lucic (Carter, McNabb) – 21. Boyle (Callahan)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Ehrhoff, McBain, Muzzin, Martinez, McNabb, Doughty – Pearson, Kopitar, Gáborík – Lucic, Carter, Toffoli – Andreoff, Shore, Brown – Clifford, Weal, Nolan
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Coburn, Šustr, Carle, Garrison, Hedman, Stralman – Killorn, Filppula, Stamkos – Drouin, Namestnikov,Kučerov – Brown, Boyle, Callahan – Vermin, Marchessault, Johnson

Rozhodčí: Kozan, Skilliter – Sericolo, Cvik