SK Karviná – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Nový Jičín – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 11:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kolín – Děčín 6:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 7:4 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:3 (0:2 po s.n.)
Žďár n/S – Tábor 6:7 (0:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Řisuty 7:5 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 7:4 (kon.)

59:17
    Martin Lojek dostává dvě minuty a hosté budou mít přesilovou hru.

52:16
    Hostující Havran dostává dvě minuty a domácí budou mít přesilovou hru.

43:54
    Domácí Smejkal dostává dvě minuty za držení a bude následovat přesilová hra Tábora.

43:43
    Desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Matušík.

35:33
    Libor Střecha dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Bude následovat hra ve čtyřech a pak krátká přesilovka hostů.

31:29
    Radek Seidl nedovoleným zákrokem fauloval domácího hráče a vyfasoval za to trest 5 min. plus do konce utkání. Plameny teď tedy čeká pět minut dlouhá přesilová hra.

29:05
    Krupka dostává dvouminutový trest za hákování.

23:48
    Pleva si jde posedět na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:10
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Březina).

14:20
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Matušík).

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 6. Kaňka (Štěpánek, Staněk), 6. Krupka (Vítek D.), 15. Štěpánek (Vítek D.), 19. Štěpánek (Krupka), 28. Kunstmüller (Střecha T.), 49. Březina (Malec, Střecha T.) – 12. Kellner (Přibyl), 27. Zayml (Blažek), 30. Polodna (Havran), 42. Vaniš (Heršálek, Klíma), 46. Březina (Heršálek, Vaniš), 55. Györi (Havran, Blažek), rozh. náj. Přibyl