SK Karviná – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Nový Jičín – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 11:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kolín – Děčín 6:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 7:4 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:3 (0:2 po s.n.)
Žďár n/S – Tábor 6:7 (0:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Řisuty 7:5 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 7:4 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 6:2 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 19.12.2015, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 28. kolo

58:52
    Sotva domácímu celku vypršel trest, hned bude následovat další. Matěj Charvát (HOD) je potrestán dvěma minutami pobytu na trestné lavici, Břeclav to tak zkusí bez brankáře!

56:45
    Závěr zápasu bude jistě zajímavý! Drtiči jdou totiž do čtyř, na trestnou lavici usedá Michal Kuba (HOD) za podražení.

52:53
    Břeclavští budou mít příležitost k vykřesání jiskřičky naděje, na trestnou lavici totiž míří David Polesný (HOD) za zdržování hry.

48:50
    Nakonec se na břeclavské straně bude vylučovat, v obličeji Martina Špoka byla i krev, což znamená 2+2 minuty za vysokou hůl pro Radka Zháňala (BRE).

27:03
    Po obrovské šanci Mikésky při domácím přečíslení se bude vylučovat, na lavici hříšníků usedá znovu Roman Průdek (BRE) tentokrát za hákování.

24:42
    Po hromadné potyčce před Kotvanovým brankovištěm se vylučuje na obou stranách, na trestnou lavici míří jak Roman Průdek (BRE), tak Daniel Kolář (HOD).

22:08
    Róbert Mikéska (HOD) je vyloučen za vysokou hůl, hostující celek bude hrát první přesilovku v dnešním derby.

15:37
    Třetí vyloučení utkání a třetí na straně Břeclavi. Roman Průdek (BRE) podrazil projíždějícího Sajdla na útočné modré čáře.

12:55
    Domácí junior Erik Hložánek si dokázal vykoledovat faul na Lukáši Nováčkovi (BRE), který si odsedí dvouminutovku za krosček.

06:32
    K vidění bude první přesilovka tohoto střetnutí. Michal Kupčík (BRE) se provinil hákováním, k radosti domácích fanoušků se budou muset Břeclavané dvě minuty bránit v oslabení.

Tomáš Chramosta

Branky a nahrávky: 14. Špok (Nedvěd, Škápik), 36. Jurásek (Špok, Nedvěd), 38. Jurásek (Peš), 51. Peš (Špok, Jurásek), 60. Peš – 22. Zháňal (Směřička), 56. Směřička (Tobola, Průdek)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zavadil) – Kolář, Mikéska, Škápik, Nedvěd, Pokorný, Jedlička, Polesný – Kučera, Matula, Kuba – Peš, Jurásek, Špok – Černohous, Charvát, Hložánek – Janás, Tomi, Sajdl
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Dusík) – Směřička, Miklík, Šidák, Dittrich, Kupčík, Zítka – Blinka, Červenka, Průdek, Ivan, Tobola, Zháňal, Nováček, Školoud, Uhlík, Smetana

Rozhodčí: Honza – Měkýš, Otáhal