SHK Hodonín – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Pondělí 21.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

57:35
    Ondřej Nedvěd (HOD) si odpyká 2 minuty za podražení.

50:13
    Martin Špok (HOD) fauloval hostujícího brankáře a jde si odsedět 2 minuty za nedovolené bránění.

49:06
    Brankář hostů Jiří Šťastný (MBU) dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

42:57
    Róbert Mikéska (HOD) vyločen na 2 minuty za vysokou hůl.

39:17
    Lukáš Paták (MBU) podržel svého protihráče při pokusu o přechod do pásma, takže si Moravské Budějovice zahrají opět ve čtyřech hráčích v poli.

32:44
    Jakub Sajdl (HOD) dostává dvouminutový trest za hákování.

32:03
    Špok se snažil proháčkovat kolem Romana Sechovce (MBU), ten svého soupeře hákoval a poskytuje tak domácím další dvouminutovou početní výhodu.

25:53
    Lubomír Škápik (HOD) znemožnil Pěškovi zakončení, ovšem za cenu faulu. Hodonínský obránce si tedy odpyká 2 minuty za držení protihráče.

21:26
    Za hodonínskou brankou nepěkně sundal Ondřej Nedvěd (HOD) budějovického Rytnauera. Ten se po delší době zvedá a za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku. Nedvěd je vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

17:41
    Hodonín je ve svém oslabení velmi aktivní a vynutil si faul soupeře. Ladislav Rytnauer (MBU) vyloučen na 2 minuty za hákování.

16:52
    David Polesný (HOD) sváděl souboj před bránou s útočníkem Žihadel, ale počínal si proti pravidlům a je vyloučen na 2 minuty za hákování.

11:56
    Pěknou akci první hodonínské lajny zastavil až faulem Martin Sobotka (MBU), když seknul Matulu. Dvě minuty si zahrají Žihalda ve čtyřech.

08:01
    Daniel Kolář (HOD) zabránil v zakončení Patákovi nedovoleně, je vyloučen na 2 minuty za podražení.

03:50
    Lukáš Paták (MBU) ihned po vhazování podrazil hodonínského hráče a jde si tak na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici.

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 4. Jurásek (Matula), 23. Špok, 30. Jurásek (Špok), 34. Polesný (Špok, Kučera), 50. Kolář (Sajdl, Matula), 57. Jurásek (Špok, Škápik) – 10. Havel (Matějka), 15. Horký (Juráň, Lander), 50. Rytnauer (Sobotka)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zavadil) – Kolář, Mikéska, Nedvěd, Škápik, Jedlička, Polesný – Matula, Sajdl, Kuba – Peš, Jurásek, Špok – Černohous, Charvát, Kučera – Janás, Tomi, Garanin
    Trenér: Lubomír Oslizlo

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Randa, Peroutka, Šťáva, Fejt – Matějka, Juráň, Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Rytnauer, Lander, Horký, Lupač
    Trenér: Jiří Rech

Rozhodčí: Radim Slavka – Drahomír Vožda, Michal Zedník