Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.) | Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)
Detroit – Calgary 4:2 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:7 (kon.) | Chicago – San Jose 4:3 (po pr.)
New York Rangers
3:7 (3:1, 0:4, 0:2)
Washington Capitals
Pondělí 21.12.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

41:09
    Alexadr Ovečkin (WSH) svého soupeře zahákoval, a tka po zásluze dostává dvě minuty.

37:50
    Lindberg (NYR) zasáhl Wilsona do obličeje Wilsona, jsou z toho "jen" dvě trestné minuty.

34:34
    Díky svému tlaku si nyní zahrají domácí přesilovou hru, na dvě minuty za hákování je vyloučen Latta (WSH).

30:33
    Summers (NYR) dostává dvě minuty za podražení, přesilová hra pro hosty.

28:33
    Nakonec je z toho jen vyloučení právě pro Glasse (NYR) a Wilsona (WSH), oba dostali dvě minuty za hrubost.

23:09
    Wilson (WSH) dostává dvě minuty za nesportovní chování, je tu tedy přesilovka pro domácí celek.

20:53
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Lindberg (NYR) obdržel dvě minuty za podražení.

17:05
    Orlov (WSH) je navíc vyloučen na dvě minuty za hákování, je z toho přesilovka pro domácí.

04:21
    Nakonec je z toho ještě vyloučení pro Williamse (WSH) za hákování.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 14. Miller (Nash, Yandle), 16. Kreider, 19. Boyle (McDonagh, Zuccarello) – 13. Williams (Chorney, Carlson), 26. Kuzněcov (Orlov, Williams), 28. Oshie (Backstrom, Orlov), 32. Ovečkin (Johansson, Backstrom), 40. Williams (Johansson, Backstrom), 43. Chimera (Wilson), 45. Johansson (Kuzněcov)

New York Rangers: Lundqvist (od 41. Hellberg) – Staal, McDonagh, Yandle, McIlrath, Summers, Boyle – Nash, Brassard, Zuccarello – Kreider, Stepan, Fast – Lindberg, Hayes, Miller – Etem, Moore, Stalberg.
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Chorney – Ovečkin, Backstrom, Oshie – Johansson, Kuzněcov, Williams – Chimera, Beagle, Wilson – Laich, Latta, Burakovsky