Boston – Buffalo 3:6 (kon.) | Tampa – Columbus 5:2 (kon.) | Washington – Montreal 3:1 (kon.)
Carolina – New Jersey 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:2 (5:4 po s.n.) | Minnesota – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Nashville – Detroit 2:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Vancouver – Edmonton 2:1 (po pr.)
Ottawa – Boston 3:1 (kon.)
Ottawa Senators
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Boston Bruins
Neděle 27.12.2015, 23:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

30:23
    No a Ottawu navíc čeká další oslabení, hosté tak mají ideální příležitost k obratu zápasového skóre! Dvěma minutami za podražení je potrestán Chris Neil.

24:21
    Boston si zahraje svou první přesilovku, dvě minuty za hrubost dostává Max McCormick.

18:37
    Oba kohouti dostávají pětiminutový trest za bitku, přesilovku si ale zahrají domácí, poněvadž Jimmy Hayes ještě navíc inkasuje 2+10 trestných minut za vyprovokování šarvátky. Za katr místo něj usedá Brett Connolly.

11:32
    No a pozor, uvidíme první přesilovku! Zcela zbytečným krosčekem se nyní prezentoval hostující Adam McQuaid, tohle sudí opravdu přehlédnout nemohli. Jak Senátoři s touto početní převahou naloží?

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 20. Stone (Turris, Karlsson), 39. Zibanejad (Ryan, Hoffman), 60. Stone (Turris, Karlsson) – 28. Krejčí (Beleskey, Eriksson)

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Methot, Karlsson "C", Wiercioch, Wideman, Borowiecki, Cowen – Hoffman, Zibanejad, Ryan – Smith, Turris "A", Stone – Dziurzynski, Pageau, Chiasson – Prince, McCormick, Neil "A". Trenér: Dave Cameron.
    Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Chára "C", McQuaid, Seidenberg, Trotman, Morrow, K. Miller – Marchand, Bergeron "A", Connolly – Beleskey, Krejčí "A", Eriksson – Vatrano, Spooner, Hayes – Rinaldo, Talbot, Ferraro. Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Francis Charron – Derek Nansen, Steve Barton