Sparta – Zlín | 4:2 (kon.) |
Motor ČB – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Havířov – Most | 4:1 (kon.) | | | Litoměřice – Třebíč | 4:3 (po pr.) |
Ústí n/L – Kadaň | 2:0 (kon.) | | | Šumperk – Slavia | 1:4 (kon.) | | | Přerov – Prostějov | 5:3 (kon.) |
Kladno – Benátky n/J | 2:1 (kon.) |
Boston – Washington | 2:3 (kon.) | | | Buffalo – Florida | 1:5 (kon.) | | | NY Rangers – Dallas | 6:2 (kon.) |
Pittsburgh – Chicago | 2:3 (po pr.) | | | Columbus – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | Philadelphia – Montreal | 4:3 (kon.) |
Nashville – Winnipeg | 1:4 (kon.) | | | Calgary – Tampa | 3:1 (kon.) |
Vladivostok – Magnitogorsk | 2:0 (kon.) | | | Chabarovsk – Ufa | 5:4 (po pr.) | | | Novokuzněck – Čeljabinsk | 2:3 (kon.) |
Novosibirsk – Nižněkamsk | 2:1 (kon.) | | | Čerepovec – Soči | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | N.Novgorod – Kazaň | 3:2 (3:1 po s.n.) |
Viťaz – Petrohrad | 2:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – Jaroslavl | 4:0 (kon.) | | | HC Slovan – Jokerit | 4:2 (kon.) |
Minsk – Toljatti | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Riga – Záhřeb | 2:5 (kon.) |
Žďár n/S – Vrchlabí | 6:7 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Nový Jičín | 6:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Kopřivnice | 5:2 (kon.) |
Břeclav – SK Karviná | 4:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Technika Brno | 3:6 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Vsetín | 2:4 (kon.) |
Opava – SHK Hodonín | 4:5 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Klatovy | 4:5 (0:2 po s.n.) | | | Písek – Trutnov | 2:4 (kon.) |
Klášterec nO – Děčín | 6:9 (kon.) | | | Jablonec n/N – Nymburk | 6:1 (kon.) |
Trenčín – Piešťany | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Zvolen – Banská Bystrica | 1:4 (kon.) | | | Poprad – Martin | 5:1 (kon.) |
Žilina – Nitra | 6:3 (kon.) | | | Skalica – Košice | 3:5 (kon.) |
Trnava – Spišská N. Ves | 6:5 (kon.) | | | Senica – Detva | 2:4 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Topoľčany | 5:1 (kon.) |
Humenné – Prešov | 1:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Bardejov – Nové Zámky | 1:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Krnov | 4:3 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Náchod | 4:2 (kon.) | | | Nový Bydžov – Dvůr Králové n. L. | 1:4 (kon.) |
HC Jičín – Nová Paka | 5:7 (kon.) | | | N. Město n. M. – Jaroměř | 1:3 (kon.) | | | Nový Jičín B – Orlová | 3:6 (kon.) |
Studénka – H. Benešov | 3:1 (kon.) | | | Uničov – Šternberk | 6:4 (kon.) | | | Chrudim – Chotěboř | 5:3 (kon.) |
Litomyšl – Hlinsko | 4:2 (kon.) | | | Světlá nS – Choceň | 4:5 (kon.) | | | Moravská Třebová – Ledeč n. S. | 5:1 (kon.) |
Lublaň – Znojmo | 4:6 (kon.) |
Vsetín – Polsko U18 | 6:11 (kon.) |
po s.n. (2:3)
HC Dinamo Minsk
2:3
(1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Lada Toljatti
Tomáš Majer
Branky a nahrávky:
15. Lisovec (Matěruchin, Stěpanov), 38. Cheechoo (Kaljužnyj, Gunderson) – 23. Komarov (Bělousov, Vorobjov), 40. Magogin (Zaťovič, Bumagin), rozh. náj. Belousov
Rozhodčí: Kuljov, Cyplakov, Nestěrov, Sazonov
Diváci: 11909
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Magogin (TOG)
1:0 Vesce (MIN)
2. série:
1:1 Belousov (TOG)
2:1 Stěpanov (MIN)
3. série:
2:2 Šenfeld (TOG)
2:2 Kaljužnyj (MIN)
4. série:
2:2 Vesce (MIN)
2:3 Belousov (TOG)
HC Dinamo Minsk:
Lalande (Glass) – Gunderson, Znacharenko, Filičkin, Krajíček, Šinkevič, Lisovec, Ustiněnko – Kaljužnyj, Matěruchin, Stěpanov – Ellison, Vesce, Cheechoo – Kulakov, Drozd, Meleško – Kolcov, Pavlovič, Michaljov.
trenér: Andrej Kovaljov.
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Masalskis (Semjonov) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Putilov, Gurkin, Bolšakov, Volgin – Belousov, Komarov, Šenfeld – Zaťovič, Magogin, Bumagin – Bocharov, Strelcov, Gurjanov –Achmetov, Krysanov, Mastryjukov.
trenér: Artis Abols.
Náhradníci:
Trenér:
trenér: Andrej Kovaljov.
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Masalskis (Semjonov) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Putilov, Gurkin, Bolšakov, Volgin – Belousov, Komarov, Šenfeld – Zaťovič, Magogin, Bumagin – Bocharov, Strelcov, Gurjanov –Achmetov, Krysanov, Mastryjukov.
trenér: Artis Abols.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kuljov, Cyplakov, Nestěrov, Sazonov
Diváci: 11909
Střely na bránku v zápase: 29:26.
Lukáš Krajíček (MIN): 0+0, 2 střely, čas na ledě: 26:58.
Martin Zaťovič (TOG): 0+1, 1 střela, čas na ledě: 17:36.
Autorem vítězné branky je GEORGY BELOUSOV.