Boston – Washington 2:3 (kon.) | Buffalo – Florida 1:5 (kon.) | NY Rangers – Dallas 6:2 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 2:3 (po pr.) | Columbus – Minnesota 2:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:4 (kon.) | Calgary – Tampa 3:1 (kon.)
New York Rangers
6:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Dallas Stars
Středa 06.01.2016, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Tímto se s Vámi loučím, přeji hezký středeční den. (03:45:16)
    Hokejisté Rangers poděkovali svým fanouškům.

1. Derek Stepan (NYR) 2+0
    2. Rick Nash (NYR) 0+3
    3. Jayson Megna (NYR) 1+1

Rangers ve třetí třetině své vedení ještě navýšili a nakonec se radují z vítězství 6:2. Hokejisté Dallasu dnes nepodali vůbec dobrý výkon a podruhé za sebou inkasovali šest branek.

59:53
    V tomto utkání se již nic nestane.

59:00
    V Madison Square Garden začala poslední minuta utkání. Fanoušci již slaví vítězství.

58:43
    Utkání se již v poklidném tempu dohrává. Rangers si připíší velice cenné vítězství.

57:30
    Čtvrtá formace Dallasu nyní dlouho držela kotouč v útočné třetině, ale ke střele na branku se nedostala.

56:38
    Nepřesné založení útoku ze strany Stars končí zakázaným uvolněním.

56:23
    Dallas nadále zkouší výsledek alespoň kosmeticky upravit, ale není jim přáno.

55:00
    Dallas všechny své síly směřuje pouze do útočení a tak není vyloučené, že Rangers své vedení ještě navýší.
    53:38 Jayson MEGNA - 6:2

53:38
    Rangers právě vstřelili branku!
    Před pár sekundami nebyl uznán gól Dallasu a nyní Rangers definitivně rozhodují! Nash našel při přečíslení dvou na jednoho JAYSONA MEGNU a ten ve svém první zápase za Rangers skóruje! Asistence: Rick Nash, Kevin Klein.

53:06
    Branka Dallasu nakonec opravdu není uznána, jelikož Spezza přejel modrou čáru dříve, než se přes ní dostal kotouč. Stav je tedy nadále 5:2 pro Rangers.

53:06
    Tak pozor! Celé akci možná předcházelo postavení mimo hru. Akce se bude zkoumat na videu.

52:02
    Do velice dobré pozice pro střelu se dostal Sharp, ale selhal. Lundqvist nakonec nemusel zasahovat.

51:40
    Hosté se nevzdávají a snaží se v útočném pásmu něco vymyslet. Domácí se musí bránit.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 2. Stepan (Nash, Megna), 15. Yandle, 38. Brassard (Miller), 45. Stepan (Nash, Girardi), 48. Stalberg (Lindberg, Klein), 54. Megna (Nash, Klein) – 14. Klingberg (Spezza, Goligoski), 49. Roussel (Spezza, Jo. Benn)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi "A", McDonagh "C" Boyle, Staal, Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Miller – Fast, Stepan "A", Nash – Megna, Hayes, Lindberg – Stalberg, Moore, Glass
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski "A", Demers, Oduya, Jo. Benn, Jokipakka – Sharp, Seguin, Ja. Benn "C" – Ničuškin, Spezza, Janmark – Sceviour, Eakin, Roussel – Eaves, Fiddler "A", Moen

Rozhodčí: Furlatt, L'Ecuyer – Amell, Driscoll