HC Plzeň – Liberec 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 3:4 (po pr.) | Zlín – Olomouc 2:4 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Litvínov 1:3 (kon.)
Mountfield HK
3:4 (3:2, 0:1, 0:0 - 0:1)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 21.01.2016, 17:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • 35. kolo

51:39
    A pozor! Minutu a jednačtyřicet sekund budou hrát domácí přesilovku pět na tři. Dokáže Mountfield HK rozhodnout zápas? Hostující Matula dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

51:17
    Na dvě minuty si jde odpočinout Petr Havlůj za faul loktem.

31:38
    Ne na dlouho byli domácí v plném počtu. Středočeši by ujížděli dva na nula, proto Hronek zatáhl za ruční brzdu a hráče s pukem raději podrazil.

30:20
    Petr Havlůj oslabuje svůj tým na dvě minuty za vysokou hůl.

29:24
    Současně vyloučeni domácí Pavlík za napadení a hostující Kružík za sekání. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

18:15
    Hradečtí mají tlak a plynou z toho fauly hostujícího celku. Na dvě minuty si jde odpočinout Vincent Keszi.

15:57
    Hostující Bláha podrazil pronikajícího útočníka a jde si odpočinout na trestnou lavici.

03:59
    Tomáš Drašnar poslal kladenského hráče proti mantinelu. Rozhodčí posoudil tento zákrok jako naražení zezadu a pro domácího hráče zápas končí. Trest za Drašnara odpyká Košař.

Nikola Matějčková

Branky a nahrávky: 9. Malík (Lier, Zahradník), 13. Michálek (Zahradník, Matějček), 18. Hronek (Miškář) – 7. Křepelka (Matula, Kružík), 8. Hajný (Bunda, Miura), 28. Patyk (Křepelka, Janeček), 63. Bláha (Zelingr, Hajný)

Mountfield HK: Veselý (Vomáčka) – Hroudný, Lier, Košař, Bureš, Havránek, Hronek, Piegl – Zahradník, Malík, Hnik, Miškář, Drašnar, Michálek, Matějček, Moník, Gančarčík, Pilař (C), Pavlík.
    Trenér: Tomáš Martinec.

Rytíři Kladno: Stahl (Ptáček) – Havelka, Malý, Bunda (C), Matula, Zajíc, Zelingr – Křepelka, Patyk, Bláha, Čermák, Borkovec, Hajný, Havlůj, Keszi, Kaprál, Janeček, Miura, Kružík.
    Trenér: Petr Tatíček.

Rozhodčí: Homola – Čížek, Křivohlavý