Mountfield HK – Vítkovice 3:4 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – Motor ČB 1:4 (kon.) | Chomutov – Letňany 0:1 (kon.)
Zlín – Třinec 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 4:2 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 5:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:2, 3:0, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 31.01.2016, 12:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C
    Co takové hokejové auto, chtěli byste? :)

Ústečtí vítězí podruhé v řadě, když si po zápase v Letňanech poradili v domácím prostředí s nedalekým Litvínovem. Všechny tři body tak zůstávají v Ústí nad Labem. (14:04:00)

59:14
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Výhru domácího Slovanu potvrzuje brankou do prázdné brány v závěru zápasu PAVEL GOTTFRIED. Bez asistence.

55:33
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Daniel Jouza – 2 min., vysoká hůl).

48:06
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Kale Costa – 2 min., podražení).

40:01

40:00

39:25
    Těsně před závěrečnou sirénou druhé třetiny otáčí hráči Ústí vývoj utkání! TOMÁŠ ČERMÁK zařídil svému celku vstřelení třetí branky v řadě. Ústečtí tak s největší pravděpodobností budou odcházet do šatny s jednobrankovým náskokem. Asistence: Jan Tůma.

33:51
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Štochl – 2 min., podražení).

33:30
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (David Magasanik – 2 min., příliš mnoho hráčů).

32:37
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (David Zirtoni – 2 min., hákování).

29:01
    Ústí nad Labem vyrovnává stav utkání v polovině druhé třetiny. VLADIMÍR MACHULDA zaznamenal svůj letošní první gól sezóny. Asistence: Matěj Harkabus a Kale Costa.

22:45
    Využitá přesilová hra! Na konci celé útočné akce Slovanu stál JAKUB ŠTOCHL, který jako první z domácích hráčů překonal Prokeše. Asistence: Tomáš Čermák.

21:52
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Vacín – 2 min., napadení).

20:01

20:00

13:51
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Herák – 2 min., napadení).

06:56
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov o necelé čtyři minuty později přidává již druhou branku, o kterou se tentokrát postaral DAVID JINDRA. Litvínovští načali zápas velmi aktivně. Asistence: Ondřej Dufek a Přemysl Svoboda.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 23. Štochl (Čermák), 30. Machulda (Harkabus, Costa), 40. Čermák (Tůma), 60. Gottfried – 4. Svoboda (Bártek), 7. Jindra (Dufek, Svoboda)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Korub) – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Machulda
    HC VERVA Litvínov: Prokeš (Kmínek) – Žítek, Šubrt, Čapek, Bártek, Žižka, Najman – Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Myšák, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech

Rozhodčí: Turčan – Ševic, Votrubec