Magnitogorsk – Čerepovec 4:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
Toljatti – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Novokuzněck 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Minsk 3:2 (po pr.)
Dynamo Moskva – Jokerit 5:2 (kon.) | Petrohrad – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Soči – Omsk 2:1 (2:0 po s.n.)
Spartak Moskva – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)
Lada Toljatti
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Pátek 05.02.2016, 16:00 • Arena Lada • KHL

Lada Togliatti vítězí tedy v dnešním hodně mizerném duelu a připisuje bonusový bodík do tabulky, když byla o malinko šťastnějším týmem než Novosibirsk. (18:17:45)

60:17
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Prodloužení rychle končí. Přesilovkvou kombinaci po přihrávce Mastrjukova zakončil GEORGY BJOLOSOUV a rozhoduje, že Lada si připíše do tabulky bod navíc. Asistence: Alexej Mastrjukov, Anton Shenfeld.

60:01

I po šedesáti minutách je stav utkání nerozhodný, Oba týmy se tedy o body podělí, i když za dnešní předvedený výkon by jim mělo vedení soutěže spíš body sebrat. Dnes by bylo atraktivnější i utkání druhé české ligy než tento zápas.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Slovan Bratislava si z těžkého východního tripu odvezl celkem osm bodů, a klepe na brány play-off!

Venco stole the show tonight

Fotka zveřejněná uživatelem HC SLOVAN Bratislava (@hcslovan),

58:50
    Hráči Lady se ale nemohou usadit v útočném pásmu. Vše nasvědčuje tomu, že budeme svědky prodloužení.

58:28
    je tu jedinečná příležitost pro Togliatti. Šumakov (SIB) totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

58:01
    Poslední dvě minuty závěrečné části.

56:51
    Kuriózní situace se stala u mantinelu, kdy po jednom faulu na hostujícího hráče nikdo nevěděl co se děje a přibližně patnáct sekund se vůbec nehrálo, ačkoliv rozhodčí nepřerušili hru.

55:00
    Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Zatím to ale nevypadá, že by jeden z týmů měl blíže nakročené k vítězství.

53:17
    Zaťovič měl na holi rozhodnutí. Z brankoviště ale nedokázal trestuhodně poslat puk do branky. Bespalov proti němu stačil zázračně vytáhnout beton.

52:51
    Oba celky jsou kompletní.

52:16
    Hra ve čtyřech ale nesvědčí ani jednomu z týmů.

50:51
    Je tu vzájemné vyloučení. Šumakov (SIB) sice zahákoval Mastrjukova (TG). Ten ale svůj pád nafilmoval a obdržel rovněž dvouminutový trest.

49:00
    Od modré pálil Mastrjukov a Bespalov vyrazil puk až na poslední chvíli.

47:40
    Urputný boj u mantinelů nezná konce. Rozhodčí však stále vidí puk a nechávají pokračovat ve hře.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 1. Mastrjukov, 61. Bjolousov (Mastrjukov, Shenfeld) – 37. Šalunov (Sannikov)

Lada Toljatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Bjolochvostikov, Gurkin, Viklund, Flood, Volgin, Putilov – Shenfeld, Bjolousov, Mastrjukov – Komarov, Zaťovič, Bumagin – Sulejmanov, Gurjanov, Nikitěnko – Achmetov, Valujskij, Strelcov.
    HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Krasikov) – Menšikov, Ignatovič, Mišarin, Alexejev, Meszároš, Gimajev, Vereščagin, Naumov – Bobrov, Vincour, Butuzov – Šumakov, Sannikov, Šalunov – Ridderwall, Okulov, Vorošilo – Žafjarov, Gubin, Kopejkin.

Rozhodčí: Dejev, Zacharov – Kučava, Sazonov