Bardejov – Prešov 3:2 (kon.) | Senica – Spišská N. Ves 4:5 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Detva 4:5 (kon.) | Michalovce – Topoľčany 5:2 (kon.)
HK Bardejov
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
HC Prešov
sk Pátek 05.02.2016, 17:00 • ZŠ Bardejov • 1. liga (SR)

Je tu záver stretnutia a Bardejov porazil Prešov 3:2. (19:09:09)

59:59
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!

Sekundu pred koncom stretnutia dáva gól za hostí ešte MAREK NAGY.
    Asistencia: Igor Halás.

59:24

Hostia znížili, keď sa presadil JURAJ PROKOP.
    Asistencie: Jaroslav Obšut, Róbert Marton.

58:33
    Bardejov dal gól!

Tretí domáci gól zaznamenal kapitán mužstva ONDREJ GMITTER.
    Asistencia: Martin Kalináč.

57:13

Po samostatnej akcii dáva druhý domáci gól RADOVAN CÚTT.

54:48
    Slavomír Hriňa si pripisuje na svoje konto dve minúty za hru s vysokou hokejkou.

50:13
    Ďalšie dve minúty pre domáci celok. Za podrazenie ich dostáva Dávid Všetečka.

46:41
    Prvý domáci hráč na trestnej lavici je Radovan Cútt za hákovanie.

45:00
    V Bardejove ani v prvých minútach tretej tretiny sa nič vážne neudialo. Stav je stále 1:0.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V Bardejove diváci v druhej tretine nevideli žiadny gól. Rozhodcovia nemuseli trestať žiadne priestupky proti pravidlám a tak po 40. min je stav 1:0.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

00:30
    V Bardejove máme za sebou polovicu stretnutia a stav je stále nezmenený 1:0. V druhej tretine sa zatiaľ hrá čisto.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

11:45
    Brankár Prešova Róbert Marton vyhodil puk a dostáva za to dve minúty.

06:33
    Jaroslav Obšut dostáva dve minúty za bránenie.

02:30

V polovici tretej minúty sa ujali vedenia domáci, keď VLADISLAV SOLOMONCHAK sa natlačil pred Martona a pomedzi betóny zasunul puk do brány.
    Asistencie: Radovan Cútt, Michal Vajlent.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 3. Solomonchak (Cútt, Vajlent), 58. Cútt, 59. Gmitter (Kalináč) – 60. Prokop (Obšut, Marton), 60. Nagy (Halás)

HK Bardejov: Sabol – Všetecka, Takáč, Valentín, Bednár, Loydl, Pichnarčík, Vajlent, Česelka – Gmitter, Kalináč, Baláž – Mikolášek, Ščurko, Jokeľ – Fajčák, Linet, Ihňato – Šimčák, Cútt, Solomonchak. Tréner: A. Tomko
    HC Prešov: Marton – Obšut, Hriňa, Tkáč, Novický, Popela,Nitriansky, Pitka, Tartaľ – Kohutiar, Prokop, Kubiš – Halás, Nagy, Chalupa – Dancsák, Kivader, Podsedlý – Pulščák, Horvát, Milý. Tréner: A. Bartánus.

Rozhodčí: Tornay – Gavalier, Wolf