Magnitogorsk – Čerepovec 4:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
Toljatti – Novosibirsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Novokuzněck 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Minsk 3:2 (po pr.)
Dynamo Moskva – Jokerit 5:2 (kon.) | Petrohrad – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Soči – Omsk 2:1 (2:0 po s.n.)
Spartak Moskva – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)
SKA Petrohrad
7:2 (1:0, 4:1, 2:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 05.02.2016, 17:30 • Ice Palace • KHL

Pro dnešní den je to z mé strany úplně vše. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Příjemný páteční večer! (19:55:03)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Je tady konec utkání mezi Petrohradem a Jugrou Chanty-Mansijsk. Po dvou třetinách vedli domácí 5:1 a v poslední třetině svůj náskok ještě navýšili. Za hosty sice snižoval ve 49. minutě Igor Bortnikov, ale poslední slovo mělo SKA. V 59. minutě se trefil Dmitrij Judin a čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou uzavřel skóre na konečných 7:2 Jevgenij Ketov. Petrohradští si tak připsali další tři body do tabulky KHL.

Slovan Bratislava si z těžkého východního tripu odvezl celkem osm bodů, a klepe na brány play-off!

Venco stole the show tonight

Fotka zveřejněná uživatelem HC SLOVAN Bratislava (@hcslovan),

59:56 Jevgenij KETOV - 7:2

59:56
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Sedmá a poslední trefa SKA v tomto utkání spatřila světlo světa! Domácí neměli dost a pokračovali v útočení i v samotném závěru zápasu. Po střele Alexandra Barabanova vyrazil Gelašvili kotouč před branku, kde číhal JEVGENIJ KETOV a ten svou dorážkou do prázdné brány pečetí skóre zápasu. Asistence: Alexander Barabanov, Ilja Kablukov
    58:57 Dmitrij JUDIN - 6:2

58:57
    Tak přece se Petrohrad dočkal šestého gólového úspěchu! DMITRIJ JUDIN předvedl velkou hokejovou parádu, když zajel s pukem za bránu, kde prudce zabrzdil a změnil směr. Gelašvili v bráně Jugry reagoval na jeho první pohyb a odklouzal k levé tyči své brány a obránce SKA už poté neměl problém zasunout puk do prázdné klece. Bez Asistence.

58:00
    Jsou zde poslední dvě minuty třetího dějství a docela určitě i celého zápasu.

57:36
    Velká mela se strhla před hostující klecí. Judin a ani jeho spoluhráči nedokázali puk protlačit do sítě Jugry. Stav zůstává stále 5:2.

56:42
    Bek SKA už nikam nespěchá a raději vyčká až mu spoluhráči dostřídají. Poté rozjíždí další akci týmu v modrém.

55:50
    Střela domácího obránce jen prosvištěla kolem Gelašviliho, který za pukem pouze ohlédl.

54:30
    To už musí být opravdu frustrující pro hosty. Jejich další střelecký pokus končí zas a znovu na konstrukci brány petrohradské svatyně. Mikko Koskinen si dnes, lidově řečeno, dobře postavil své tyče.

53:59
    Kablukov se po odrazu puku dostal do vyložené šance, ale místo toho aby vystřelil, tak hledal přihrávkou pod sebe své spoluhráče. To však neměl dělat, protože svou příhrou našel pouze hole hostujících hokejistů a z celé akce tak sešlo.

52:40
    Petrohradští bojují o puk v rohu kluziště. Nyní se nehraje příliš pohledný hokej, a tak se diváci stále baví po svém.

51:49
    Zakázané uvolnění SKA. Hra se stěhuje před Koskinena.

51:30
    Domácí publikum je ve velice dobrém rozmaru. Petrohradským Ledovým palácem obíhá mexická vlna.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 3. Kablukov (Rylov, Ketov), 21. Kovalčuk (Kalinin), 27. Dadonov (Rukavišnikov), 37. Dadonov (Gusev), 38. Lindström (Moses, Judin), 59. Judin, 60. Ketov (Barabanov, Kablukov) – 25. Medvěděv (Ivanov), 49. Bortnikov (Želdakov, Jacenko)

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Bělov, Jakovlev, Čudinov (A), Kalinin, Rukavišnikov, Judin, Rykov – Dadonov, Širokov, Gusev – Bučněvič, Kadějkin, Kovalčuk (C) – Moses, Koskiranta, Lindström – Ketov (A), Kablukov, Barabanov – Dergačjov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Bojaršinov) – Ugolnikov, Želdakov (A), Kalašnikov, Djakov, Antonov, Pogorišnij, Mamkin, Selezňov – Panov (C), Jacenko, Bortnikov (A) – Rasskazov, Varfolomejev, Lapenkov – Ivanov, Orlov, Medvěděv – Akmaldinov, Ankudinov, Beljajev

Rozhodčí: Buturlin, Komarov – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 12277