Buffalo – Boston 2:3 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Minnesota 4:2 (kon.) | Washington – NY Islanders 3:2 (kon.)
Toronto – New Jersey 3:2 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Edmonton 2:7 (kon.) | Florida – Detroit 6:3 (kon.)
St. Louis – San Jose 1:3 (kon.) | Nashville – Philadelphia 3:6 (kon.) | Colorado – Dallas 3:4 (po pr.)
Arizona – Chicago 4:5 (po pr.) | Vancouver – Columbus 1:2 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Anaheim 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Toronto Maple Leafs
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
New Jersey Devils
Pátek 05.02.2016, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Z mé strany to bude vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (04:48:29)

Dnešní utkání sledovalo 18 947 diváků.

Československá stopa v utkání:
    Roman Polák (TOR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:57

1. Tyler Bozak (TOR) 1+1
    2. Pierre-Alexandre Parenteau (TOR) 0+1
    3. David Schlemko (NJD) 1+1

Dnešní utkání je u konce, Toronto nakonec získává dva body za výhru po nájezdech! Po delší době zvítězilo dvakrát za sebou.

Do vedení šli jako první hosté, v páté minutě totiž přesilovou hru využil Jacob Josefson. O vyrovnání se ovšem během deváté minuty postaral Shawn Matthias. Ve třetí třetině dokázal skórovat David Schlemko a hostující celek znovu vedl, nicméně Toronto na konci 58. minuty při hře bez brankáře zásluhou Tylera Bozaka srovnalo.

Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, kde byl jediným úspěšným exekutorem Pierre-Alexandre Parenteau.

Střely: 39:34 (14:11, 14:11, 8:10 – 3:2)

Pierre-Alexandre PARENTEAU - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Autorem vítězné branky je PIERRE-ALEXANDRE PARENTEAU.

3. série
    1:0
    S nožem na krku se rozjel Lee Stempniak. Zkusil bekhend mezi betony, Reimer ale zasáhl a bonusový bod získává Toronto!

3. série
    1:0
    Tyler Bozak dostal možnost rozhodnout zápas, což se mu nepodařilo. Keith Kinkaid sklaplnul své betony včas.

2. série
    1:0
    Specialista na samostané nájezdy Jacob Josefson udělal svou oblíbenou kličku do forhendu, ale James Reimer mu na ní přišel!

2. série
    1:0
    Pierre-Alexandre Parenteau nekompromisní a svižnou střelou skóruje, Toronto se dostává do vedení!

1. série
    0:0
    Za Ďábly se jako první rozjel z farmy povolaný Reid Boucher, bekhendovou kličkou ovšem na Reimera nepřišel.

1. série
    0:0
    Jako první nájezdy začal domácí tým, konkrétně Peter Holland. Jeho kličku do forhendu ale Kinkaid zneškodnil betonem.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení tři na tři nám gól nepřineslo, navzdory obrovskému množství šancí! O vítězi tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Po pasu Matta Hunwicka skončil touš v hledišti mezi diváky. Vhazovat by se mělo v útočném pásmu Javorových Listů.

64:44
    Grabner zkusil zápěstím vypálit od modré čáry, nic z toho ale nebylo.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 9. Matthias (Bozak, Parenteau), 58. Bozak (Holland, Phaneuf), rozh. náj. Parenteau – 5. Josefson (Schlemko, Zajac), 47. Schlemko (Gelinas, Blandisi)