Pubec Plzeň – Chotíkov 1:2 (kon.) | Třemošná – HC Rokycany 3:14 (kon.) | Veselí nLuž. – Tábor B 3:2 (po pr.)
Milevsko – Radomyšl 6:4 (kon.) | Č. Krumlov – Humpolec 6:0 (kon.) | David Servis – Soběslav 9:3 (kon.)

58:57
    Konec zápasu okořenila bitka. Nejvíce se činili domácí Fořt- trest 5 minut+ osobní trest do konce utkání a Čunát na dvě minuty za hrubost. Hostující Vlk také 5 minut+ osbní trest do konce utkání a Jungbauer 2 minuty za hrubost.

58:17
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Další využitá početní výhoda Milevska. Po hezké kombinaci celého třetího útoku domácích se do poloprázdné branky prosazuje IVAN RADOSTA. Asistence: Václav Pouch, Aleš Nevolný.

57:33
    Další vyloučený hráč hostí- Burkoň 2 minuty za podražení.

57:16
    Štych střílel od modré čáry, branku sice netrefil, kotouč se však od mantinelu odrazil znovu do brankoviště, kde ho pohotově uklidil za záda Kadlece JIŘÍ MÜLLER. Asistence: Michal Štych, Jakub Suchan.

55:30
    Novotný střílel z přečíslení na vzdálenější tyč, ale nedokázal trefit branku.

54:44
    Hostující Jungbauer dostává trest 2+2 minuty za vysokou hůl.

53:27
    Dobrá příležitost Novotného z pravého kruhu, Kadlec reflexivně vyrazil.

50:03
    Využitá přesilová hra domácích. Nahození Štycha chytře tečuje JAKUB SUCHAN, Kadlec byl bez šance. Asistence: Michal Štych.

49:13
    Za vysokou hůl dostává dvouminutový trest Duchoň (RAD).

47:15

45:15
    Hráč Radomyšle Řehoř vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

45:10
    Velmi dobré šance na obou stranách. Nejprve hostující Mošovský netrefil poloodkrytou branku, na druhé straně z mezikruží Nevolný těsně přestřelil.

41:17
    Radomyšl právě vstřelila branku!
    Hezká kombinace útočníků 2. lajny Radomyšle. Jungbauer si rychle vyměnil puk s Vlkem a našel neobsazeného kapitána hostí JANA ŘEHOŘE, který zakončil krásně do šibenice. Žilinčík byl bez šance. Asistence: Daniel Jungbauer, Josef Vlk.

40:01

40:00

37:10
    Střelu Řehoře schoval Žilinčík v lapačce.

35:30

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 17. Müller (Suchan), 32. Bartůněk (Nevolný), 32. Suchan (Štych), 51. Suchan (Štych), 58. Müller (Štych, Suchan), 59. Radosta (Pouch, Nevolný) – 2. Kudrna (Jungbauer), 8. Mošovský (Mazanec), 31. Mošovský (Mazanec, Gába), 42. Řehoř (Jungbauer, Vlk)

HC Milevsko 1934: Žilinčík (Šindelář) – Štych, Čunát, Havran, Mikš, Votruba, Bartůněk – Suchan, Müller, Fořt- Hájek, Hamerle, Novotný- Nevolný, Pouch, Radosta
    Sokol Radomyšl: Kadlec (Kafka)- Mazanec, Ruda, Kudrna, Volf, Hřebíček, Burkoň- Mošovský, Stropnický, Gába- Vlk, Jungbauer, Řehoř- Duchoň, Koupal, Kurz

Rozhodčí: Slavík, Pexa- Soukup, Zeman