NY Islanders – Los Angeles 5:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:1 (kon.) | Columbus – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Colorado 3:4 (kon.) | Minnesota – Washington 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – Dallas 2:4 (kon.) | Edmonton – Toronto 5:2 (kon.) | San Jose – Calgary 5:6 (1:2 po s.n.)
New York Islanders
5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
Los Angeles Kings
Pátek 12.02.2016, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Přeji dobrou noc a nebo příjemné vstávání! (03:56:30)

3. Johny Boychuk (NYI) 1+0

Právě skončilo utkání mezi New Yorkem Islanders a Los Angeles Kings. Do poslední třetiny vstupovali domácí s tříbrankovým náskokem v zádech. Jenže v 50. minutě snížil Milan Lucic a vypadalo to, že se Králové ještě pokusí o drama. Jenže v 57. minutě přidal uklidňující gól do prázdné brány Travis Hamonic a rozhodl tak o výhře svého týmu v poměru 5:2.

59:20
    Zápas se již dohrává již z povinnosti. Ani jeden z týmů už se nikam nežene.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:05
    Nikolaj Kuljomin se zapojil do hry a Ostrované hrají opět v plném počtu.
    56:35 Travis HAMONIC - 5:2

56:35
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí nepřipustili žádné drama a přidávají definitivní pojistku v podobě pátého gólu! TRAVIS HAMONIC se dostal k odraženému puku a z vlastního obranného pásma trefuje, ve vlastním oslabení, odkrytou bránu Kings. Asistence: Casey Cizikas.

55:30
    Enrorth opustil svou klec a hosté zkusí dlouho powerplay.

55:05
    Kuljomin už už uháněl do samostatného úniku, ale ke vší smůle se zlomenou holí, za což ruský forvard dostává dvě minuty.

54:31
    Boychuk sice vyhodil puk mimo hřiště, ale jelikož se kotouč předtím otřel o mantinel, tak se celá situace obejde bez vyloučení.

53:20
    Martinezovo nahození srazil Nielsen do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Islanders.

52:40
    Cliffordův pokus vyrazil gólman New Yorku vyrážečkou do rohu hřiště.

51:30
    Kings vstřelená branka očividně nakopla a snaží se přidat další gól. To se jim zatím nedaří díky pozornému Greissovi.

50:50
    Boychukovo nahození dojeli jeho spoluhráči. Konkrétně to byl Nelson, který se snažil natlačit do brankoviště a zakončit. Vše však skončilo posunutou bránou hostů, o což se postaral jeden z obránců Los Angeles.
    49:51 Milan LUCIC - 4:2

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 7. Boychuk (Tavares, Grabovski), 12. Cizikas (Martin, Clutterbuck), 14. Lee (Leddy, Okposo), 34. Tavares (Strome, Strait), 57. Hamonic (Cizikas) – 32. Clifford (Nolan), 50. Lucic (Carter, Toffoli)

New York Islanders: Greiss (Halák) – de Haan, Hamonic, Boychuk, Leddy, Hickey, Strait – Strome, Tavares (C), Grabovski – Okposo (A), Nielsen (A), Kuljomin – Bailey, Nelson, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin
    Los Angeles Kings: Enroth (Budaj) – Doughty, McNabb, Muzzin, Martinez, Schenn, Gravel – Brown (C), Kopitar (A), Lucic – Toffoli, Carter (A), King – Lewis, Lecavalier, Gáborík – Nolan, Andreoff, Clifford

Rozhodčí: St. Laurent, O´Halloran – Driscoll, Racicot

Diváci: 13 643