Pittsburgh – Detroit 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Toronto – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 4:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 6:5 (2:1 po s.n.) | Florida – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Boston 2:0 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.)
Arizona – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 2:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
Tampa Bay Lightning
6:5 (3:0, 0:1, 2:4 - 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 19.02.2016, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.
    Staňte se fanoušky stránky NHL.cz.

Máte rádi NHL? Tak pak nesmíte chybět na této stránce! (y) :-)

Zveřejnil(a) Hokej dne 17. únor 2016

Vítám tu všechny hokejové fanoušky! Dnes je na programu hned 11 zápasů NHL a já Vám přiblížím souboj mezi Tampou Bay Lightning a Winnipegem Jets. Loňští finalisté Stanley Cupu z Tampy letos zůstávají trochu za očekáváním a ještě budou muset pořádně bojovat, aby se vůbec dostali do play-off. Jets jsou na tom ale ještě daleko hůře a jejich sen o účasti ve vyřazovacích bojích se stále více rozplývá.

Winnipeg Jets:
    Kanadský celek dosud uhrál 53 bodů a aktuálně se tak nachází až na předposledním třináctém místě tabulky Západní konference. Na elitní osmičku ztrácejí Tryskáči už 9 bodů. Z posledních pěti zápasů hráči Winnipegu tři vyhráli. Duely proti Edmontonu – 2:1 po sn. a Carolině – 1:2 už odchytal ´český gólman Ondřej Pavelec, jenž se vrátil do branky po zranění kolene.

Tampa Bay Lightning:
    Celek, který se loni prodral až do finále Stanley Cupu, se aktuálně nachází až mimo pozice zajišťující účast v play-off! Bleskům patří devátá příčka, byť osmý Pittsburgh nasbíral stejně bodů a velkou ztrátu svěřenci Jona Coopera nemají ani na další soupeře. Hokejisté Tampy však budou muset své výkony hodně zlepšit, vždyť z posledních dvou zápasů vyhráli jediný. Naposledy podlehli před svým publikem 2:4 San Jose.

Československá stopa:
    Andrej Šustr (TBL) – 54 zápasů, 13 bodů (2+11)
    Ondřej Palát (TBL) – 36 zápasů, 16 bodů (6+10)
    Ondřej Pavelec (WPG) – 17 zápasů, průměr 2,64, úspěšnost 91,0%

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Hedman, Šustr, Koekkoek, Stralman, Nesterov, Coburn, Carle – Callahan (A), Stamkos (C), Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Brown, Filppula, Paquette – Marchessault, Boyle. Trenér: Jon Cooper

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enström, Byfuglien (A), Chiarot, Myers, Postma, Trouba – Wheeler (A), Little, Ehlers – Stafford, Scheifele, Perreault – Armia, Lowry, Ladd (C) – Thorburn, Copp, Burmistrov. Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: O'Rourke, St. Laurent – Brisebois, Shewchyk.

Hokejisté jsou již na ledě. Nyní zazní hymny Kanady a USA.

Oficiality jsou za námi, teď už se bude hrát hokej.

00:01

00:27
    Obránce Tobias Enström se ocitl až na hrotu hostujícího útoku. Jeho nahození bylos raženo do ochranné sítě a tak se bude vhazovat před brankou Tampy.

01:03
    Poprvé se představila dvojice Palát – Kučerov. Druhý jmenovaný pálil po přihrávce českého forvarda mimo.

01:40
    Stafford zabojoval u zadního mantinelu a vytvořil dobrou šanci pro Perreaulta. Ten z pravého kruhu pálil jen do Vasilevského.

02:38
    Jets hrají v úvodu velmi aktivně, domácí hájí své obranné pásmo.

03:22
    Dobrou střelou se prezentoval Ladd a Vasilevskij musel zasahovat.

03:55
    Na druhé straně zamířil Marchessault mimo.

04:42
    Druhá lajna Winnipegu si vytvořila tlak, hosté působí velmi svěže.

06:01
    Ehlers jel sám na Vasilevského! Zkusil bekhendový blafák, ale domácí brankář se natáhl a betonem puk vyrazil.

06:39
    Koekkoek se dostal hned ke dvěma ranám. První mu vyrazil Pavelec a druhou zblokoval Scheifele. Následuje reklamní pauza.

06:50
    Hosté se málem dostali do přečíslení 2 na 1. Peluso však kotouč špatně zpracoval a o šanci tak přišel.

07:38
    Koekkoek jen posunul puk do hostující obranné třetiny, Blesky hrají překvapivě velmi pasivně.

07:47
    Vasilevskij raději přikryl kotouč, který se doklouzal do jeho brankoviště.

08:10
    Domácí si vytvořili obrovskou šanci! Hedman naservíroval puk před branku volnému Ondřeji Palátovi. Ten cpal bekhendem kotouč do Pavelcova protipohybu, ale gólman Jets stačil zakročit levým betonem!

08:30
    Od modré pálil Hedman, Pavelec vyráží.

09:09
    Andrej Šustr si přidržel Ladda a domácí tak budou hrát v oslabení.

09:42
    Ladd nahrál Wheelerovi, který z první minul domácí klec.

09:50
    Ehlers pálil dokonce do brankové konstrukce! To je obrovský tlak Tryskáčů!

10:05
    Neujaly se ani dvě střely Dustina Byfugliena. Vasilevskij si na nedostatek práce stěžovat nemůže.

11:10
    Jets sehráli vynikající přesilovku, které chyběl jen gól. Domácí jsou v plném počtu.

11:55
    Po střele Lowryho přerušil hru Vasilevskij. Následuje reklamní přestávka. Winnipeg vede na střely 4:10.

12:05
    Střelu Ehlerse ztlumil jeden z bránících hráčů a puk se k Vasilevskému sotva doklouzal. Domácí brankář ho raději přidržel.

12:51
    Z levého kruhu střílel Callahan, branku hostí ale nenalezl.

13:28
    Burmistrov zabojoval a udržel Jets v útočném pásmu.

14:10
    Domácí v postavení mimo hru, vhazovat se bude ve střední třetině. Ale až po reklamní pauze.

14:34
    Napadající Lowry pořádně zkomplikoval situaci Coburnovi, který se s pukem zahnal až do rohu a teď neví, co s ním.

15:38
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí jsou sice v první třetině horším týmem, přesto se ujímají vedení! J.T. Brown našel zpětnou přihrávkou VICTORA HEDMANA, před kterým se otevřel prostor, a tak s kotoučem dojel až na levý kruh, odkud překonal Ondřeje Pavelce. Český brankář toho asi mnoho neviděl. Asistence: J.T. Brown.
    15:38 Victor HEDMAN - 1:0

16:54
    Lightning dostali chuť do hry a opět operují v útočném pásmu.

17:23
    Hosté se vystavili do ofsajdu.

17:52
    Tohle si Ondřej Pavelec za rámeček nedá! Gólman Jets vyjel k zadnímu mantinelu pro kotouč, nedohodl se ale s obráncem Chiarotem a volného puku se tak ujal Alexi Killorn. Ten nahrál před branku JONATHANU MARCHESSAULTOVI a ten ho uklidil za záda dezorientovaného Pavelce. Asistence: Alex Killorn.
    17:52 Jonathan MARCHESSAULT - 2:0

19:00
    Začala poslední minuta první třetiny.

19:39
    Tampa sehrála parádní poslední pětiminutovku první třetiny! Od modré vypálil Andrej Šustr a Pavelec vůbec netušil, kde má puk. Toho se tedy ujal STEVEN STAMKOS, jenž si ho stáhl do strany a zamířil do odkryté klece – 3:0. Asistence: Ryan Callahan a Andrej Šustr.
    19:39 Steven STAMKOS - 3:0

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Po první třetině vede Tampa nad Winnipegem 3:0, což je pro hosty hodně kruté resumé. Jets totiž byli 15 minut lepším týmem, ale branku vstřelit nedokázali a v poslední pětiminutovce hned třikrát inkasovali. Skóre duelu otevřel ranou z levého kruhu Victor Hedman a poté přišly slabší chvilky brankáře Pavelce. Ten nejprve za brankou chyboval v rozehrávce, čehož využil Johathan Marchessault a 21 sekund před přestávkou ztratil po střele Šustra puk z dohledu a Steven Stamkos ho mohl uklidit do odkryté klece.

Střely na branku v 1. třetině – 8:13.

Další třetina začne přibližně ve 2:31.
    Hokejisté Tampy vytěžili v úvodní části z minima maximum.

20:01

20:02
    Ondřej Pavelec zůstává v brance i na začátku druhé periody. Trenér Mourice tedy svého gólmana zatím podržel.

20:59
    Na oblouček Armii před brankou nedosáhl Scheifele,

21:22
    Armia způsobil před Vasilevským poměrně velký rozruch, domácí ale náporu soupeře odolali.

21:56
    Hostující Mathieu Perreault dostává trest za nedovolené bránění. Tampa si zahraje svou první přesilovku.

22:08
    Po střele Kučerova přerušil hru Pavelec.

22:21
    Stamkos našel křížnou přihrávkou Kučerova. Pavelec se rychle přesunul a ránu ruského forvarda vyrazil.

22:47
    Na druhé straně zahrozil ve vlastním oslabení Armia. Jeho bekhendové zakončení zastavil hrudí Vasilevskij.

23:25
    Trouba puk napálil až za branku Tampy.

23:44
    Závěr přesilovky se domácím nedaří. Jets se dobře brání.

23:57

24:13
    Hosté zahráli na icing. Vhazovat se bude před Pavelcem.

24:40
    Ehlers poslal obloučkem kotouč do domácího obranného pásma a unavení hráči Winnipegu tak mohou konečně vystřídat.

25:07
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Slater Koekkoek – 2 min., hákování).

25:35
    Stralman vyhazuje.

26:02
    Domácí podrželi puk na svých holích a ušetřili další cenné sekundy z oslabení.

26:33
    Ani nyní se Tryskáči nedokázaly usadit v útočném pásmu.

26:47
    Konečně šance pro Winnipeg. Střelu Wheelera vyrazil Vasilevskij jen před sebe, následnou dorážku Ehlerse však dokázal pokrýt!

27:08
    Domácí jsou kompletní.

27:33
    Vasilevskij zachytil hostující nahození a hned rozehrál.

28:04
    Perreault nahodil z rohu puk na Vasilevského. Ten ho přikryl a přerušil hru. Následuje komerční přestávka.

28:18
    Od modré čáry vypálil Postma. Vasilevskij předvedl jistý zákrok a nedovolil hostům dorážet.

29:08
    Blesky poměrně v klidu drží své tříbrankové vedení. Hosté se snaží, ale do vyložených šancí se ve druhé části nedostávají.

30:05
    Nahození Šustra prolétlo kolem hostující branky.

30:23
    Trouba vyslal od modré tvrdý projektil. Vasilevskij měl ale volný výhled a vytěsnil puk za branku.

31:20
    Nikita Kučerov se tlačil před obránce Byfugliena. Urostlý hráč Winnipegu zapojil všechny své kilogramy a Rusa do šance nepustil.

32:18
    Spolupráce Armii s Laddem až k ohrožení Vasilevského nevedla.

33:45
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Peluso zavezl puk do útočného pásma a přenechal ho TYLEROVI MYERSOVI, jenž využil dobrého clonění svých spoluhráčů a vypálil mimo dosah vyrážečky brankáře Vasilevského. Asistence: Anthony Peluso.
    33:45 Tyler MYERS - 3:1

34:54
    Uvidíme, zda vstřelený gól hosty zase více nabudí. Nyní se bojuje ve středním pásmu.

35:38
    Hedman posílal do úniku Marchessaulta. Toho ale dokázal dobruslit Myers, který domácímu útočníkovi nedovolil pořádně zakončit.

35:55
    Paquette si srovnal puk na bekhend, ovšem z levého kruhu nepřekonal povyjetého Pavelce.

36:22
    Thorburn trefil z otočky jen nohy bránícího hráče.

36:35
    Po nahození Pelusa přerušil hru Vasilevskij. Buly v obranném pásmu Tampy.

37:04
    Anton Stralman svým hitem doslova vypnul Bryana Littla! Svého spoluhráče se jal pomstít Blake Wheeler, jenž se na domácího obránce vrhl.

37:04

37:04
    Rozhodčí rozhodli poněkud překvapivě! Anton Stralman dostává dvouminutový trest za hrubost, zatímco Blake Wheeler je vyloučen také za vyprovokování šarvátky. V součtu budou hrát domácí dvouminutovou přesilovku 5 na 3!

37:43
    Palátovu ránu vyrazil Pavelec.

38:00
    Kučerov nasměroval puk jen pod Pavelce, který přerušil nápor Tampy.

38:38
    Domácí v postavení mimo hru. Dvojnásobná přesilovka Tampy se chýlí ke konci.

39:05
    Hosté to zvládli, jsou kompletní!

39:14
    Domácí ještě zůstávají v tlaku, střely Stamkose a Hedmana však netrefily branku.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé třetině jsme viděli jediný gól, který zaznamenal hostující obránce Tyler Myers, jenž tak snížil na 3:1.Tampa měla velkou šanci odskočit opět na rozdíl tří branek v závěru periody. Poté, co Blake Wheeler pomstil Stralmanův hit na Littla, totiž Blesky dostaly možnost hrát dvě minuty přesilovou hru 5 na 3. Využít ji ale nedokázaly.

Střely na branku ve 2. třetině – 8:9, celkem – 16:22.

Další třetina začne přibližně ve 3:29.

40:01

40:40
    Thorburn trefil přímo u střídačky Tampy Hedmana. Šlo o čistý zákrok.

41:28
    Od levého mantinelu to zkoušel Palát, Pavelec nemusel zasahovat.

42:00
    Domácí opět odskakují na rozdíl tří gólů! Blesky vybojovaly v útočném pásmu kotouč, Callahan ho předložil před branku ALEXI KILLORNOVI, který udělal Pavelcovi bekhendovou kličku a zasunul puk pod betonem za brankovou čáru. Asistence: Ryan Callahan.
    42:00 Alex KILLORN - 4:1

42:23
    Střelu Coburna od modré vyrazil Pavelec.

44:07
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (J.T. Brown – 2 min., vysoká hůl).

44:45
    Domácím se podařilo vyhodit.

45:27
    Hosté si přihrávají v rozích a po mantinelech. Chybí střelba.

46:01
    Hosté se v závěru přesilovky trefují a snižují na 4:2! Trouba nahrál na levý kruh MARKU SCHEIFELEMU, jenž našel skulinku pod vyrážečkou brankáře Vasilevského. Asistence: Jacob Trouba.
    46:01 Mark SCHEIFELE - 4:2

46:32
    Anthony Peluso narazil na hrazení Browna a jde na trestnou lavici. Přesilovka pro Tampu.

47:02
    Kučerov neudržel útočné pásmo. Puk mu vyškrábl Byfuglien.

47:33
    Hosté skórují ve vlastním oslabení a jsou zpět ve hře o body! Joel Armia vybojoval za brankou puk, který předložil ANDREWOVI LADDOVI, jenž z bezprostřední blízkosti zamířil nad pravé rameno Vasilevského – 4:3. Asistence: Joel Armia.
    47:33 Andrew LADD - 4:3

48:32
    Hosté v plném počtu. Tampa vyrazila do přečíslení 3 na 2. Střelu Callahana ale zblokoval bránící hráč.

48:55
    Trouba se z modré čáry natlačil až před Vasilevského. Ten kryje a hostující bek navíc vlétl do brankové konstrukce, kterou vyrazil z jejího umístění.

49:22
    Byfuglien jel s Wheelerem na jediného obránce. Zvolil střelu, kterou vyrazil Vasilevskij!

50:07
    Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny. Podaří se Tryskáčům vyrovnat:

50:40
    Do přečíslení 2 na 1 se dostaly Blesky. Filppulovu přihrávku ale srazil Enström!

51:27
    Vasilevskij si teď pohlídal prostor u své bližší tyčky. Domácí budou mít v závěrečných minutách ještě problémy.

51:48
    Další zákrok Vasilevského, ten vyrazil ránu Wheelera.

52:30
    Z levé strany se řítil na branku Winnipegu Johnson, Pavelec jeho bekhend vyrazil.

52:44
    Hosté dotahují třígólové manko, srovnávají na 4:4! Po bekhendové kličce ANDREWA LADDA ještě stačil zasáhnout Vasilevskij, ovšem vracející se Ondřej Palát puk nešťastně zasáhl bruslí a černá pryž se pomalu doklouzala za brankovou čáru. Asistence: Mark Scheifele.
    52:44 Andrew LADD - 4:4

54:11
    Armiovu střelu zastavil Vasilevskij. Poté se strhla pořádná šarvátka, v níž hráli hlavní roli Andrew Ladd a J.T. Brown! Oba hokejisté samozřejmě zamíří na trestnou lavici.

54:11
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (J.T Brown – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Andrew Ladd – 5 min., bitka).

54:11
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Paquette – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Scheifele – 2 min., hrubost).

54:11
    J.T. Brown navíc dostává dvě minuty za hrubost. Winnipeg tak bude hrát přesilovku.

54:40
    Tohle je neskutečný obrat Tryskáčů! Po střele Byfugliena se kotouč odrazil přímo na hůl MATHIEUA PERREAULTA, jenž ho uklidil do odkryté domácí svatyně – 4:5. Asistence: Blake Wheeler a Dustin Byfuglien.
    54:40 Mathieu PERREAULT - 4:5

55:04
    No, to je zápas! NIKITA KUČEROV dojel s pukem mezi kruhy a střelou přes obránce překonal Pavelce. Je srovnáno – 5:5. Bez asistence.
    55:04 Nikita KUČEROV - 5:5

55:36
    Dobré šance před oběma brankami! Na střelu Perreaulta stačil zareagovat Vasilevskija na druhé straně pokryl Pavelec šanci Boyla.

56:25
    Třetí třetina nabízí nádherný hokej. Dočkáme se v ní ještě dalšího gólu, nebo budeme svědky prodloužení?

57:08
    Hedman nahodil puk do ohně a Pavelec musel rychle do rozkleku.

57:55
    Hosté v postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

58:18
    Nahození Enströma dokázal tečovat Scheifele. Vasilevskij byl na místě.

59:01
    Začala poslední minuta vynikající třetí části. Před chvílí měla velkou šanci Tampa, ale tu na poslední chvíli překazil Stafford, jenž se skvěle vrátil a vypíchl finální přihrávku, která mířila před odkrytou svatyni Jets.

59:14
    Jacob Trouba poslal kotouč do hlediště a je vyloučen za zdržování hry. Tampa má velkou šanci rozhodnout!

59:26
    Puk je na hostující střídačce. Vhazuje se ve středním pásmu.

59:43
    Ladd poslal puk až do obranného pásma Tampy.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Třetí třetina nabídla fantastický hokej! Domácí nejprve navýšili skóre na 4:1, ovšem Jets se povedla otočka až na 4:5. Na vedoucí zásah hostí ale zareagoval o 24 sekund později Nikita Kučerov a to znamená, že se musí prodlužovat.

Střely na branku ve 3. třetině – 8:15.

60:01

60:02
    Domácí pokračují v přesilové hře. Ta se v prodloužení odehrává ve formátu 4 na 3.

60:40
    Lowrymu se nepodařilo vyhodit, ale Stamkos zamířil z osy hřiště mimo.

60:55
    Teď už hosté konečně vyhazují.

61:11
    Ani Hedman netrefil prostor mezi tyčemi.

61:19
    Hosté v plném počtu! Ondřej Pavelec se natáhl proti ráně Victora Hedmana a udržel tak Tryskáče ve hře o druhý bod!

62:00
    Vasilevskij si připsal dobrý zákrok proti střele Perreaulta.

62:47
    Palát se řítil levé straně dopředu. Dal si však puk daleko od hole a Pavelec byl u něj dříve.

63:05
    Andrew Ladd měl na holi rozhodnutí! Jeho střelu z bezprostřední blízkosti však zázračně vyráží Vasilevskij!

63:40
    Hosté soupeře pořádně zatlačili, ale Andrej Vasilevskij udržel několika zákroky Tampu ve hře!

64:19
    Ani Dustin Byfuglien si na Rusa v brance Blesků nepřišel.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Prodloužení nerozhodlo. Domácí mohou děkovat především brankáři Vasilevskému, že budou bojovat o vítězství v nájezdech.

Střely na branku v prodloužení – 2:4, celkem – 26:41

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Wheeler jel hodně pomalu a na Vasilevského si nepřišel.

1. série
    1:0
    Ryan Callahan si vychutnal Pavelce! Naznačil kličku do bekhendu, ale pak si stáhl puk na forhend a zakončil do odkryté branky.
    Ryan CALLAHAN (nájezdy 1:0)

2. série
    1:1
    Andrew Ladd se s tím nepáral a střelou nad lapačku srovnal!
    Andrew LADD (nájezdy 1:1)

2. série
    1:1
    Nikita Kučerov trefil tyčku!

3. série
    1:1
    Scheifeleho střela skončila v lapačce brankáře Tampy!

3. série
    1:1
    Forhendovou kličku Filppuly pokryl Pavelec.

4. série
    1:1
    Stafford mířil mezi nohy, gól nedal.

4. série
    1:1
    Souboj s Ondřejem Palátem vyhrál Pavelec, ten zastavil bekhendový blafák lapačkou.

5. série
    1:1
    Nedal ani Wheeler.

5. série
    2:1
    Steven Stamkos rozhoduje! Kapitán Tampy nechal Pavelce kleknout a zamířil pod víko!

V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Autorem vítězné branky je STEVEN STAMKOS.
    Steven STAMKOS - 6:5sn

Parádní utkání končí vítězstvím Tampy 6:5 po nájezdech. Dlouho to vypadalo, že domácí vyhrají už po normální hrací době. V závěru první periody se totiž zásahy Victora Hedmana, Jonathana Marchessaulta a Stevena Stamkose ujali třígólového vedení. Ve druhé části sice snížil Tyler Myers, ale když se ve 42. minutě prosadil Alex Killorn, vedli Lightning už 4:1.

Pak však přišlo obrovské vzepětí Jets. Ve 47. minutě tak skóroval v přesilovce Mark Scheifele, a když se dokonce ve vlastním oslabení prosadil Andrew Ladd, bylo to už jen o jedinou branku. Stejný hráč pak v 53. minutě i vyrovnal a v čase 54:40 dokonal velký zvrat Mathieu Perreault. Také Blesky však stačily zareagovat a jen o 24 sekund později srovnal Nikita Kučerov. V prodloužení Tampu hodně podržel brankář Vasilevskij a v nájezdech už byli přeci jen šťastnější domácí. Výhru jim vystřelil kapitán, Steven Stamkos.

Ondřej Palát (TBL) 0+0, 2 střey, čas na ledě 21:25
    Ondřej Pavelec (WPG) 65 minut, 16 zákroků, 5 gólů, 80,8% (04:40:46)
    Pohled na Stamkosův vítězný nájezd z hlediště Amalie Areny.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 16. Hedman (Brown), 18. Marchessault (Killorn), 20. Stamkos (Callahan, Šustr), 42. Killorn (Callahan), 56. Kučerov, rozh. náj. Stamkos – 34. Myers (Peluso, Lowry), 47. Scheifele (Trouba), 48. Ladd (Armia), 53. Ladd (Scheifele), 55. Perreault (Wheeler, Byfuglien)