New Jersey – Tampa 0:4 (kon.) | Washington – Minnesota 3:2 (kon.) | Carolina – Boston 1:4 (kon.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | San Jose – Buffalo 1:3 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:2 (kon.)
Columbus – Florida 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 4:1 (kon.)
Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.)
San Jose Sharks
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Buffalo Sabres
Sobota 27.02.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Buffalo proti San Jose vyhrálo pátý zápas v řadě, přičemž první výhru zaznamenalo 7. ledna 2011, kdy zvítězilo 3:0. (07:16:21)

Československá stopa v utkání:

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:42
    Roman Polák (SJS) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:26

1. Chad Johnson (BUF) 24 zák., 1 gól, 96,0%
    2. Zach Bogosian (BUF) 1+1
    3. Marc-Edouard Vlasic (SJS) 1+0

San Jose bylo po většinu třetí části lepším týmem a snažilo se o vstřelení vítězného gólu, jenže Roman Polák skvělého Chada Johnsona nepřekonal stejně jako Brenden Dillon, který mohl puk uklízet z vrcholu levého kruhu pro vhazování do prázdné brány, jenže ji minul, a tak na opačné straně přišel v závěru utkání trest. Vítězný gól Sabres vstřelil Zach Bogosian, jehož střela z pravého křídla byla několikrát tečována a zamířila do pravého horního rohu brány, a poté skóroval do opuštěné klece Evander Kane. Konečný výsledek. San Jose Sharks 1 Buffalo Sabres 3.

59:40
    Do konce utkání zbývá 20 sekund a Sharks už to nezkouší bez brankáře, moc dobře vědí, že už je rozhodnuto.
    58:43 Evander KANE - 1:3

58:43
    Sabres právě vstřelili branku!
    EVANDER KANE posílá puk do středního pásma a zřejmě rozhoduje o výhře Sabres!! Zach Bogosian přihrál na levém křídle Evanderovi Kaneovi, který krásnou žabičkou z modré čáry poslal puk pod horní tyč prázdné brány. Asistence: Zach Bogosian.
    Těšíte se na další zápas pod širým nebem?

58:04
    Sabres vyhodili puk do zóny Sharks o mantinel tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

57:39
    Martin Jones je na střídačce a Sharks to zkouší v šesti!

57:37
    Nick Spaling napřáhl na pravém křídle k prudké střele, Chad Johnson ji ale udržel ve svém náručí a nepustil Sharks k dorážce.

57:00
    Do konce normální hrací doby zbývají odehrát přesně tři minuty a pomalu se blíží čas, kdy to Sharks zkusí bez brankáře.
    Roman Polák (č. 46) dnes předvedl nejvíce hitů ze všech hráčů.

55:44
    Zach Bogosian tvrdě vypálil znovu od modré čáry, Martin Jones byl ale tentokrát připraven a po jeho zákroku přichází na řadu reklamní přestávka.

55:00
    Buffalo po vstřeleném a vedoucím gólu ožilo a Sharks se z dominance začínají dostávat pod velký tlak.

53:49
    San Jose bylo aktivnější, nyní ale z ničeho nic prohrává.
    52:36 Zach BOGOSIAN - 1:2

52:36
    ZACH BOGOSIAN otáčí vývoj zápasu na stranu Buffala a vypadá to, že Sabres znovu potvrdí dominanci ve vzájemných zápasech!! Zach Bogosian na pravém křídle napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, která byla dvakrát tečována a puk zamířil do pravého horního rohu. Zdálo se, že jako poslední se dotkl puku Sam Reinhart, od jehož hole se puk odrazil do vzduchu a pravého horního rohu brány. Asistence: Zemgus Girgensons, Sam Reinhart.

52:08
    Joe Pavelski skvěle tečoval před bránou střelu svého spoluhráče z pravého křídla a jeho následná střela skončila těsně mimo!

51:43
    Zdálo se, že se bude poprvé vylučovat, nakonec ale opravdu jen zdálo.

51:22
    Střela Sharks z pravého křídla byla sražena do ochranné sítě a následuje krátká komerční přestávka, před kterou se na vyrovnaném skóre 1:1 nic nezměnilo.

50:48
    Brent Burns mohl střílet v blízkosti pravé tyče, jenže se ještě rozhodl přihrávat, a to byla chyba. Jeho pas byl zablokován.

50:02
    Sabres se snažili před bránou dostat k dorážce a usměrnit puk mezi betony Martina Jonese, jenže kotouč mířící z levého křídla před bránu byl domácími hokejisty vedle levé tyče.
    Žonglérské vystoupení Chada Johnsona ze závěru druhé třetiny.

49:51
    Útok Sabres na levém křídle zastavil ofsajd a v SAP Center v polovině třetí třetiny dostává prostor reklamní přestávka.

48:53
    Sharks napřáhli na levém křídle od modré čáry k velmi nebezpečné střele, která mířila pod horní tyč, Chad Johnson ji ale maskou vyrazil nad horní tyč! Fantastický zákrok.

48:17
    Joonas Donskoi vypálil na pravém křídle z úhlu, jeho následná střela ale trefila pouze jeho spoluhráče Nicka Spalinga clonícího před bránou.

47:37
    Logan Couture byl v rohu útočného pásma Sharks faulován, ale rozhodčí se dnes rozhodli zřejmě nevylučovat.

47:02
    Sharks se usilovně snaží rozhodnout ještě před koncem normální hrací doby, zatím ale jejich tlak nepřináší ovoce.

46:34
    Pokud bychom ale spočítali velké brankové příležitosti, tak těch mělo více domácí San Jose.

45:52
    Sharks jsou sice o něco aktivnější, jinak ale sledujeme velmi vyrovnané utkání, o čemž dokonale vypovídá vyrovnané skóre.

45:36
    Puk byl sražen ve středním pásmu do hlediště a jeden z fanoušků získal cenný suvenýr.

45:18
    Střely:

San Jose Sharks 19 Buffalo Sabres 17

44:39
    Hra byla přerušena po zakázaném uvolnění, kterého se dopustili opět domácí hokejisté San Jose Sharks.

43:54
    Sharks se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění.

43:32
    Roman Polák se u pravé tyče ocitl v další obrovské šanci, jeho střelu z blízkosti ale Chad Johnson vyrazil mimo!

42:49
    Roman Polák na pravém křídle napřáhl k dělové střele, kterou Chad Johnson s obrovskými problémy vyrazil a posadil se z ní doslova na zadek, z opačné strany poté mohl puk uklízet do prázdné brány Brenden Dillon, jenže ji minul!

42:09
    Zajímavost:

V dnešním zápase mezi San Jose a Buffalem se během více než 42 minut zatím ani jednou nevylučovalo.

41:36
    Sharks se vydali po pravém křídle do útočného pásma, puk byl ale sražen mimo ledovou plochu a vhazovalo se ve středovém kruhu.

41:15
    Brenden Dillon vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Chad Johnson po dobrém zákroku rychle vyklepal puk ze své lapačky, aby rozehrál.

40:36
    Roman Polák vypálil na pravém křídle krátce za modrou čárou, jeho následná střela ale byla zablokována.

40:11
    V San Jose začala třetí třetina velice vyrovnaného souboje, který je po čtyřiceti minutách nerozhodný 1:1.

40:01

Druhá třetina začne přibližně v 6:20.
    Vybraní hokejisté Buffala se nechali ostříhat, aby podpořili lidi a především děti s rakovinou, o které se bojí hodně často mluvit.

Logan Couture mohl necelých sedm minut po začátku druhé třetiny zdvojnásobit vedení svého týmu, když se sám ocitl před bránou a snažil se zamířit do levého horního rohu brány, Chad Johnson ale proti jeho střele z blízkosti vytáhl fantastický zákrok a puk ukryl po úžasném semaforu v lapačce. Sharks svou šanci neproměnili a na opačné straně přišel trest. Brian Gionta využil zaváhání Brendena Dillona v obranném pásmu a střelou mezi betony Martina Jonese puk prošel před brankovou čáru, kde ho z blízkosti dorazil do brány v pádu Jonan Larsson. San Jose se v závěru prostřední části mohlo vrátit do vedení, když Logan Couture nebezpečně vypálil od modré čáry a Chad Johnson žongloval s pukem jako zkušený cirkusák, nakonec ale situaci ustál. Skóre po 40 minutách. San Jose Sharks 1 Buffalo Sabres 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:36
    Sharks v závěru druhé části zápasu nebezpečně vypálili na pravém křídle od mantinelu, jejich následná střela ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

37:46
    Sharks vytvořili před bránou Buffala závěr, puk se jim ale propasírovat před pozorného Chada Johnsona nepodařilo.

37:37
    Patrick Marleau napřáhl na pravém křídle od modré čáry k nebezpečné střele, která mířila do pravého horního rohu brány, Chad Johnson ji ale dokázal s obrovskými problémy zastavit! Brankář Buffala žongloval s pukem jako s horkým bramborem, jeho cirkusové představení ale nakonec skončilo úspěchem.

37:17
    Martin Jones se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Sabres a poté holí v klidu a přesně rozehrál.

37:00
    Do konce druhé třetiny zbývají odehrát přesně 3 minuty.

36:28
    Josh Gorges napřáhl na levém křídle ke tvrdé střele, jeho následný projektil ale zamířil vedle pravé vzdálenější tyče.

35:50
    Buffalo Sabres z ničeho nic vyrovnalo a ožilo.

34:30
    Sharks hráli dobře, jenže se vzápětí dopustili v obranném pásmu dvou chyb a stav utkání je rázem vyrovnaný 1:1.
    33:38 Johan LARSSON - 1:1

33:38
    JOHAN LARSSON se vrhl parádní rybičkou po volném puku a dorazil ho do brány!! Brenden Dillon na levé straně obranného pásma nedosáhl na přihrávku svého spoluhráče a puk se od mantinelu odrazil na hůl Briana Gionty, který zamířil mezi betony Martina Jonese. Neposedný kotouč poté mezi betony brankáře Sharks propadl k brankové čáře, kde ho z bezprostřední blízkosti dorazil do brány v pádu Johan Larsson. Asistence: Brian Gionta.

33:19
    Melker Karlsson se snažil u levé tyče propasírovat puk za záda Chada Johnsona, ten ale po brzkém gólu zamkl svou bránu na sto západů a ukryl kotouč ve své výstroji.
    Martin Jones vytáhl proti Justinovi Baileymu pěkný zákrok.

33:12
    San Jose vypálilo z levého křídla, následná střela Sharks ale našla pouze hruď připraveného Chada Johnsona, po jehož zákroku přichází na řadu krátká reklamní přestávka.

33:02
    Buffalo má sice mladý tým, ale poměrně dobře brání.

32:29
    Druhá třetina pomalu, ale jistě spěje ke svému konci a zatím jsme v ní neviděli žádný gól.

32:02
    Brian Gionta vyjel zpoza brány Martina Jonese a u pravé tyče vypálil bekhendem, jeho následná střela ale byla sražena do boční sítě a navíc postrádala razanci.

31:26
    San Jose má ve druhé třetině převahu, zatím se mu ovšem nepodařilo navýšit své jednobrankové vedení.

30:35
    Nick Spaling si dnes v dresu San Jose odbývá debut a na levém křídle nepříjemně nahodil puk na bránu, následná teč jeho spoluhráče ale usměrnila kotouč vedle levé tyče.

30:08
    Brent Burns vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela zápěstím ale byla zablokována.

29:31
    Brent Burns bez přípravy vypálil z modré čáry a jeho následný kanón zamířil vedle vzdálenější levé tyče.

29:02
    Sam Reinhart na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a Martin Jones jeho střelu po ledě nadvakrát zneškodnil.

28:35
    Joonas Donskoi se ocitl u levé tyče ve slibné šanci, jeho následná střela ale zamířila mimo.

27:49
    Nicolas Deslauriers vypálil z levého křídla a pozorný Martin Jones si po dlouhé době připsal další zákrok.

27:06
    Hráči obou týmů se soustředí především na hokej a to je dobře. Škoda jen, že hra není plynulá jako v první třetině.

26:48
    Zápas se za necelé čtyři minuty přehoupne do své druhé poloviny a zatím se ani na jedné straně nevylučovalo.

26:42
    Roman Polák si na pravém křídle srovnal puk na hůl a od modré čáry napřáhl ke střele zápěstím, kterou pozorný Chad Johnson u své levé tyče ukryl v náručí.
    Hráči Buffala Sabres se nechali ostříhat pro dobré účely.

Po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.

26:04
    Logan Couture se ocitl před bránou v obrovské šanci a snažil se zamířil do levého horního rohu, jenže Chad Johnson předvedl úžasný semafor a jeho střelu z blízkosti ukryl v lapačce!

25:54
    Rasmus Ristolainen napřáhl na pravém křídle ke tvrdé střele, která zamířila vedle vzdálenější levé tyče a puk se od mantinelu odrazil do ochranné sítě.

25:42
    Ze druhé třetiny uplynulo necelých šest minut a zatím jsme v ní nebyli svědky žádného gólu.

25:19
    Sabres vyhodili puk ve středním pásmu na svou střídačku a vhazovalo se po levici brankáře Chada Johnsona.

24:21
    Marc-Edouard Vlasic se ihned po vhazování v pravém kruhu pro vhazování pokusil vstřelit druhý gól v zápase, jeho následnou střelu mířící ke vzdálenější levé tyči, ale Chad Johnson pravým betonem vyrazil mimo tři tyče své brány a připsal si slušný zákrok.

24:09
    Sabres vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovat se po přerušení hry bude před bránou Chada Johnsona.

23:52
    Ve druhé třetině se mnohem častěji přerušuje, což má za následek kouskování jinak pohledného ofenzivního hokeje.

23:27
    Paul Martin měl dostatek času, aby si puk mezi kruhy pro vhazování zpracoval a poté vypálil, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený brankář Chad Johnson.

23:24
    Trochu mě překvapuje se nevylučovalo, protože podle mého osobního názoru se jednalo o podražení.

23:14
    Jamie McGinn byl u pravé tyče podražen a v pádu se dostal do zakončení, pro Martina Jonese to byl ale rutinní zákrok.

22:26
    Roman Polák zatím hraje velmi slušné utkání a po střele hostujících hráčů si připsal další dobrý blok.

21:28
    Sabres se dostali v pravém kruhu pro vhazování ke střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči, Martin Jones proti ní ale vytasil svůj pravý beton a připsal si do statistik další úspěšný zákrok.

21:10
    Chad Johnson vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Sharks a rychle holí rozehrál.

20:45
    Buffalo se pokusilo skórovat krátce po začátku druhé třetiny, následná střela Sabres ale byla sražena vysoko nad a skončila v ochranné síti.

20:24
    V SAP Center právě začala druhá třetina, do které vstupují domácí Sharks s vedením 1:0, o které se postaral již po necelých dvou minutách Marc-Edouard Vlasic.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 5:24.

San Jose se po návratu domů do svého soupeře pořádně zakouslo a již po necelých dvou minutách šlo v SAP Center do vedení, když se nádhernou střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování prosadil Marc-Edouard Vlasic a jeho střela zamířila přesně do levého horního rohu brány. Vzápětí mohl udeřit u pravé tyče Nick Spaling, Chad Johnson ale jeho dorážku levým betonem vyrazil. Na opačné straně se dostali k několika šancím Sabres, domácí San Jose ale podržel několika výbornými zákroky Martin Jones. Buffalo bylo aktivnější, gól ale nevstřelilo. Skóre po první třetině. San Jose Sharks 1 Buffalo Sabres 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:28
    Martin Jones vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Sabres a pod tlakem rychle rozehrál.

19:00
    Do konce první třetiny zbývá odehrát 60 sekund.

18:47
    Jack Eichel nebezpečně vypálil od modré čáry a jeho následná střela mířila přesně do levého horního rohu brány, Martin Jones ale předvedl úžasný zákrok a vyrážečkou ji vyrazil mimo!

17:36
    Sharks nahodili puk za bránu Buffala a podařilo se jim ho dojet, vzápětí o něj ale rychle přišli.

17:00
    Do konce první třetiny zbývají odehrát tři minuty.

16:26
    Sabres po krátké přestávce nebezpečně vypálili z pravého křídla a Martin Jones předvedl další fantastický zákrok, když krajem lapačky dokázal jejich střelu vyrazil mimo!

15:57
    Chad Johnson ukryl nahození Sharks v lapačce a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

15:18
    Joonas Donskoi se na levém křídle skvěle natlačil před bránu a poté vypálil bekhendem, jeho následný pokus mířící ke vzdálenější pravé tyči ale Chad Johnson levým betonem vyrazil!

14:17
    V SAP Center se hraje parádní ofenzivní hokej a první třetina spěje rychle ke svému konci. Minimálně se přerušuje.

13:51
    Do konce první třetiny zbývá odehrát necelých sedm minut a utkání se zatím odehrává ve zběsilém tempu.

12:50
    San Jose nahazovalo puk od modré čáry na pravém křídle před bránu, tečovat se ho ale domácím hráčům nepodařilo.

12:16
    Sharks vypálili na levém křídle od mantinelu a pozorný Chad Johnson jejich střelu pravým betonem vyrazil mimo.

11:26
    Sharks vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před bránu Martina Jonese.

10:59
    Sabres se vzápětí dostali k další střele v mezikruží, tentokrát ale Martin Jones zasahovat nemusel, protože dobrý blok si připsal Roman Polák, nová posila San Jose.

10:16
    Marcus Foligno se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve slibné šanci a snažil se zamířit k pravé tyči, jeho střelu ale levým betonem vyrazil připravený Martin Jones a připsal si skvělý zákrok!

09:42
    Buffalo během posledních okamžiků zvýšilo obrátky a snaží se vyrovnat, zatím ovšem bez úspěchu.
    Porovnání brankářů Martina Jonese a Chada Johnsona.

08:55
    Hra byla přerušena v útočném pásmu Sabres kvůli přihrávce rukou a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

08:40
    Martin Jones se vydal za svou bránu, aby zastavil další nahození Buffala a poté holí rozehrál.

07:56
    Sabres vzápětí pouze nahodili puk za bránu Martina Jonese a odjeli rychle střídat.

06:58
    Justin Bailey se ocitl u levé tyče ve slibné šanci, bekhendovou střelou ale nedokázal puk umístit mezi betony Martina Jonese, který podržel svůj tým a velice rychle zavřel vrata!

05:39
    Chad Johnson sice inkasoval z první střely na bránu, před pár okamžiky ale podržel Sabres úžasným zákrokem.

04:56
    Nick Spaling se ocitl u pravé tyče po zákroku Chada Johnsona v obrovské šanci a mohl puk uklízet do odkryté brány, brankář Buffala ale proti jeho střele mířící k pravé tyči vymrštil svůj levý beton a připsal si fantastický zákrok!

04:35
    Další střelu akce Sharks nepřinesla a po nahození za bránu Chada Johnsona odjeli domácí hokejisté střídat.

04:05
    Tomáš Hertl nebezpečně vypálil z pravého kruhu pro vhazování, pozorný Chad Johnson ale jeho střelu levým betonem vyrazil!
    Jak to dnes bude hokejistům bruslit?

03:14
    Hra se přelévá ze strany na stranu a hraje se v obrovském tempu. Zatím bez druhého gólu.

02:33
    Matt Moulson se pokusil střelou z levého křídla rychle vyrovnat, jeho následnou střelu ale Martin Jones bez větších potíží vyrazil.
    01:28 Marc-Edouard VLASIC - 1:0

01:28
    San Jose právě vstřelilo branku!
    MARC-EDOUARD VLASIC otevírá skóre dnešního zápasu po necelých dvou minutách nádhernou střelou a posílá Sharks do brzkého vedení!! Matt Nieto na pravém křídle nabral rychlost a poté nádhernou bekhendovou přihrávkou našel ze druhé vlny najíždějícího Marca-Edouarda Vlasica, který z vrcholu levého kruhu pro vhazování zamířil nádhernou střelou zápěstím nad pravé rameno Chada Johnsona a vymetl levý horní roh brány. Asistence: Matt Nieto.

00:55
    Brian Gionta se dostal na pravém křídle k první střele, jeho následný pokus z ostrého úhlu ale pozorný Martin Jones vyrazil.

00:32
    Na opačné straně vyrazili do prvního útoku Sharks, jejichž akci na levém křídle zastavilo postavení mimo hru.

00:26
    Buffalo Sabres se vydalo do útoku, jeho následná snaha ale na levém křídle nic nepřinesla.

00:01

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Polák – Hertl, Thornton (A), Pavelski (C) – Nieto, Marleau, Ward – Donskoi, Couture (A), Karlsson – Spaling, Tierney, Zubrus. Hlavní trenér: Peter Deboer.

Buffalo Sabres: Johnson (Lehner) – Gorges (A), Ristolainen, McCabe, Bogosian, Colaiacovo, Pysyk – McGinn, Eichel, Girgensons – Kane, Reinhart, Bailey – Foligno, Larsson, Gionta (C) – Deslauriers, Legwand, Moulson. Hlavní trenér: Dan Bylsma.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Dan O'Rourke – Mark Wheler, Brad Lazarowich.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tomáš Hertl (SJS) 14+18, +/- +7
    Roman Polák (SJS) 0+0, +/- -1

Vzájemné zápasy:

15.11.15 Buffalo Sabres – San Jose Sharks 1:2
    Důležité zprávy z obou týmů před vzájemným střetnutím.

Buffalo Sabres:

Buffalo na úvod třízápasového tripu po Kalifornii podlehlo ve čtvrtek v noci těsně 1:0 Anaheimu a v silné hře před vlastní bránou se Sabres budou snažit pokračovat v zápase proti San Jose. Brankář Robin Lehner neinkasoval ve čtyřech z posledních pěti zápasů více než jeden gól a jeho procentuální úspěšnost zákroků z posledních pěti utkání, ve kterých svému týmu vychytal dvě výhry, činí 95,6 procent.
    Hokejisté domácího San Jose během rozbruslení v SAP Center.

San Jose Sharks:

San Jose se vrací domů po dokončení pětizápasového tripu, během něhož zaznamenalo tři výhry a dvě porážky. Sharks zakončili sérii venkovních zápasů porážkou proti Coloradu, kterému podlehli 4:3 po samostatných nájezdech. San Jose po zápase proti Sabres odehraje tři zápasy venku, ale poté se z deseti nadcházejících utkání hned devětkrát představí doma. Útočník Nick Spaling skóroval v obou posledních zápasech, včetně debutu v dresu San Jose proti Coloradu. Spaling čekal na gól čtyřiatřicet zápasů.

San Jose vyzve na svém ledě v sobotu v noci Buffalo, proti kterému v prvním zápase letošní sezóny NHL zvítězilo 15. listopadu ve First Niagara Center 2:1 po prodloužení, když v čase 62:59 vystřelil Sharks vítězství útočník Patrick Marleau. Asistenci na rohodující gól si připsal obránce Marc-Edouard Vlasic, který sám skóroval v první třetině a otevřel skóre zápasu. Vyrovnávací gól na straně Sabres vstřelil ve třetí třetině útočník Ryan O'Reilly. Oba brankáři Martin Jones a Chad Johnson během utkání předvedli shodně 30 zákroků. Druhým vzájemným zápasem mezi oběma týmy v letošní sezóně Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 2. Vlasic (Nieto) – 34. Larsson (Gionta), 53. Bogosian (Girgensons, Reinhart), 59. Kane (Bogosian)

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Dan O'Rourke – Mark Wheler, Brad Lazarowich

Diváci: 17562