Dynamo Moskva – Soči 1:0 (po pr.) | N.Novgorod – Jokerit 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavl 1:0 (kon.)
HC Slovan – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 4:0
HK Soči
Sobota 27.02.2016, 15:00 • VTB Ice Palace • Play-off KHL

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Hezký večer! (18:50:54)

Zdánlivě nekonečné utkání je u konce! Dinamo Moskva zvládlo vypjatý souboj se Soči a díky brance z 94. minuty postupuje do semifinále Západní konference! Po celou dobu zápasu kralovali na ledě oba brankáři! Oba týmy se střídaly v převaze na ledě. Zápas dospěl až do druhé části prodloužení, ve kterém rozhodl jediný nedovolený zákrok! Petersson si musel jít na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici za hákování a Alexej Tereščenko v čase 93:09 vsítil jedinou branku zápasu! Pro Soči tedy dnešní porážkou končí sezóna! Dinamo Moskva svého soupeře vyprovodilo výsledkem 4:0 na zápasy!

93:09 Alexej TEREŠČENKO - 1:0

93:09
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Je konec! Dinamo Moskva rozhoduje o svém postupu ze čtvrtfinále až ve druhé části prodloužení! Domácímu celku se podařilo zužitkovat přesilovou hru! Dinamo sevřelo Soči před Barulina a po šťastném odrazu se kotouč odrazil na brankoviště, kde jej ALEXEJ TEREŠČENKO dopravil do odkryté sítě! Asistence: Denis Kokarev, Andrej Mironov.

92:44
    Dobrou šanci promarnil Šipov. K domácímu útočníkovi se odrazil kotouč, jež vyrazil Barulin, ale Šipov jej v pádu nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

92:15
    Dinamo už se usadilo před brankou Soči a kombinuje v útočném pásmu.

91:44
    Dinamo Moskva dostává možnost na rozhodnutí dnešního střetnutí! Dvě minuty za hákování vyfasoval Petersson!

91:15
    Jerjomenko míří ven z branky. Domácí si zahrají přesilovou hru. Na led už naskočil šestý hráč. Dinamo zkusí udeřit ve výhodě.

90:08
    Hra je hodně rozháraná. Ani jeden z týmů se stále ne a ne dostat do vyložené šance. Kotouč létá ze strany na stranu.

89:29
    Galimov směřoval vpřed kolem pravého mantinelu. Jeden z jeho spoluhráčů mu však přejel přes modrou čáru. Ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

88:40
    Na druhé straně musel Barulin strážit mezírku u pravé tyče. Hostující brankář vše zvládl a udržel bezbrankový stav.

88:25
    Mohlo být rozhodnuto! Před brankou Dinama stál osamocený Petersson, ale z těsné blízkosti napálil pouze Jerjomenka!

87:42
    Na druhé straně musel dávat pozor Barulin. Také hostující brankář se nenechal zahanbit a vytáhl jistý zákrok lapačkou.

87:19
    Warn se kolem hrazení protáhl do útočného pásma a svižnou střelou zápěstím prověřil Jerjomenka v brance Dinama.

86:41
    Kotouč nyní putuje za strany na stranu. Ani jeden z týmů není schopen vytvořit si souvislejší tlak.

85:50
    Domácí jen nahodili kotouč do třetiny Soči a odjeli na střídačku. Hosté mohou založit další útok.

85:15
    Pokračuje stejný obraz hry jako v předchozím průběhu utkání. Ani jeden z týmů se nežene do přehnaného útočení.

84:22
    Diváci se zlobí na rozhodčího, který nyní neodpískal podražení na jednoho z domácích hokejistů.