Boston – Carolina 2:3 (po pr.) | Detroit – Winnipeg 3:2 (kon.) | Florida – Ottawa 6:2 (kon.)
Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.) | San Jose – New Jersey 0:3 (kon.)
Detroit Red Wings
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Winnipeg Jets
Pátek 11.03.2016, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

58:15
    Winnipeg si v závěru utkání zahraje přesilovou hru. Zetterberg v útočném pásmu nešikovně sekl jednoho z beků a je vyloučen na dvě minuty.

57:31
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Lowry – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

50:09
    Thorburn před brankou držel Abdelkadera a oslabuje svůj celek. Dokáže Detroit po dlouhé době využít přesilovou hru?

44:16
    Winnipeg má šanci vrátit se do vedení. Kronwall podrazil rozjetého Wheelera a je vyloučen na dvě minuty.

29:27
    Abdelkader a Thorburn dostávají dvě minuty za hrubost. Bude se hrát čtyři na čtyři.

22:13
    Nyquist si při bránění přidržel Thorburna a je vyloučen. Přesilová hra pro Jets.

15:19
    Glendening se u střídaček osekával s Thorburnem a rozhodčí posílá oba hokejisty na trestnou lavici.

09:11
    Přesilovou hru si pro změnu zahraje Winnipeg. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Ericsson.

06:02
    Scheifele si v útočném pásmu pomohl držením a je vyloučen na dvě minuty. Podaří se Detroitu tuto přesilovou hru sehrát lépe?

03:19
    Wheeler zezadu krosčekoval Athanasioua a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Detroit.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 27. Larkin (Abdelkader, Zetterberg), 33. Ericsson (Kronwall, Helm), 56. Abdelkader (Tatar) – 12. Daňo (Perreault, Burmistrov), 17. Myers (Scheifele)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Quincey, DeKeyser, Green, Kronwall, Smith, Ericsson – Larkin, Zetterberg, Abdelkader – Athanasiou, Dacjuk, Tatar – Pulkkinen, Sheahan, Nyquist – Richards, Glendening, Helm
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Enstrom, Myers, Trouba, Postma, Chiarot – Wheeler, Scheifele, Stafford – Daňo, Burmistrov, Perreault – Kosmachuk, Lowry, Thorburn – Halischuk, Copp, Lipon

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Murphy, MacPherson

Diváci: 20 027