Moreirense – Coimbra 2:2 (kon.) | Arouca – Setúbal 1:0 (kon.) | Nacional – Rio Ave 1:0 (kon.)
Guimarães – FC Ferreira 0:1 (kon.) | Belenenses – Braga 3:0 (kon.)
Moreirense FC
2:2 (0:1)
Academica de Coimbra
Neděle 13.03.2016, 17:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos (kapacita:13.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:59:19)

Fauly: 20:11.

Nakonec velice divoké a zajímavé utkání měli možnost vidět diváci na stadionu Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas. V tomto klání nejprve vedli domácí z jediné střely na branku za poločas. Střídající Boateng však minutu po příchodu na hřiště vyrovnal. Hosté se ovšem trefili i ze své druhé střely deset minut před koncem a s domácími to nevypadalo dobře. Ty nakonec spasil proměněnou penaltou Martins, jenž byl nakonec v nastaveném čase vyloučen.

90+4

90+3
    Tak Martins to vzal rychle po vyrovnání do sprch, když za druhou žlutou kartu vidí automaticky kartu červenou.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

85
    Rozhodčímu se nelíbila oslava vstřelené branky Martinse a uděluje střelci taktéž žlutou kartu.

84
    Za předchozí penaltový zákrok obdržel žlutou kartu Real.

84
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Brazilec RAFAEL MARTINS proměňuje penaltu a stav je opět vyrovnaný. 2:2.

83
    Byla nařízena penalta pro domácí.

80
    Hosté se zřejmě nebudou chtít stáhnout před vlastní branku, jelikož se obměňují útočně ladění Lopes a Rabiola.

80
    Domácí střídají naposledy. S vizí vyrovnání přichází Ghanský útočník Ohemeng, který nahrazuje Petrolinu.

78
    Coimbra právě vstřelila branku!
    Obránce LEANDRO SILVA využívá přesného pasu od Rafy a posílá svůj tým do vedení. To by mohla Academica udržet.

70
    Podruhé střídají i domácí. Gomese střídá Espinho.

70
    Seco se na trávníku ani neohřál a už vidí žlutou kartu.

67
    Hosté občerstvují útok a dávají tak najevo, že stále chtějí být směrem dopředu nebezpeční. Marinha nahrazuje Seco.

66
    Domácí stále drží Academicu u její branky a sérií rohových kopů si vynucuje tlak, který však nekončí ani střelou mimo branku.

60
    Academica střídá poprvé. Pedra nahradí záložník z Pobřežních Slonovin Gui.

54
    Tak toto střídání se domácím opravdu povedlo. EMMANUEL BOATENG nepobyl na hřišti ani minutu a hned rozvlnil síť. Srovnává tak stav zápasu na 1:1.