Šaľa – Trnava B 1:0 (kon.) | Lok. Košice – Spiš. N. Ves 3:0 (kon.) | Borčice – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
3:0 (2:0)
FK Spišská Nová Ves
sk Neděle 13.03.2016, 14:30 • Futbalový štadión, Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga

Skončilo sa dnešné stretnutie 20. kola DOXXbet ligy, v ktorom FC Lokomotíva Košice porazila FK Spišskú Novú Ves pomerom 3:0 a po dobrom výkone si tak do tabuľky pripíše zaslúžené tri body. Za domácich sa postupne presadili Kolek a Harvila.

S týmto konštatovaním sa už s vami pred dnešok lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák, Onlajny.eu. (16:14:26)

90+1

90+1
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Domáci si ešte pýtali pokutový kop, ten síce neprišiel, tretí gól ale predsa len áno. Presadil sa RADOSLAV KAMENEC.

90
    Nadstavovať sa bude 1 minúta.

89
    Aj Spišská Nová Ves už pôsobí odovzdaným dojmom. Čakáme skutočne už len na údaj o prípadnom nadstavenom čase. Predpokladáme, že tento nebude predstavovať viac ako 2 minúty.

88
    Lokomotíva hrá na vlastnej polovici, čaká už prakticky už len na záverečný hvizd.

87
    Napokon, Košice sa dnes už vôbec nemusia ponáhľať. Toto stretnutie už totiž neprehrajú a to aj napriek tomu, že hostia v druhej časti hry výrazne zvýšili svoju útočnú aktivitu.

86
    Nepresnosti a zbytočné fauly hostí teraz dávajú Lokomotíve priestor na to, aby upokojila hru a loptu podržala na vlastných kopačkách.

85
    Beží posledných 5 minút zápasu.

84
    Pavúk bol ošetrovaný za postrannou čiarou, už sa ale opäť zapojil do zápasu. Lokomotíva tak s 10 futbalistami dohrávať nemusí.

83
    Pokračujeme v divácky nezaujímavom futbale, lopta stále lieta zo strany na stranu, avšak ani jeden z celkov si nedokáže vypracovať lepšiu príležitosť na skórovanie.

82
    Hra v tejto chvíli poriadne stratila na tempe, hostia sa pokúšali o založenie svojej útočnej akcie, avšak loptu poslali len zas postrannú čiaru.

81
    Začalo sa posledných 10 minút dnešného zápasu. Nepredpokladáme, že bude mať hlavný arbiter Fajčík dôvod nadstavovať vyšší počet minút.

80
    Pavúk sa teraz ocitol v dobrej šanci, keď sa po protiútoku rozbehol do šestnástky súpera, tam však nechtiac preloboval s Gaborčíkom aj jeho bránu.

79
    Spišská Nová Ves bola pri lopte, po nepresnej kombinácii sa ale o ňu nechala zbytočne pripraviť.

78
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Zajac, prichádza Cmarko.

78
    Striedať bude aj Lokomotíva. Pre Košice tak pôjde o poslednú zmenu na trávniku v dnešnom zápase.

77
    Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Baldovský, prichádza Honore Gouni.

76
    Konečne dopredu nazreli aj hostia, ktorí sa dobre rozostavili vo vápne svojho súpera, ich zakončenie hlavou ale len márne hľadalo priestor troch žrdí.