Saransk – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – Ufa 2:0 (kon.) | Zenit – Kazaň 4:2 (kon.)
FK Mordovija Saransk
0:1 (0:1)
FK Krasnodar
Neděle 13.03.2016, 12:30 • Start Stadium. Kapacita: 11581 diváků. • Ruská Premier Liga • 20. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (14:26:23)

Fauly: 10:17.

Ve druhém poločase jsem již branky neviděli a tak Krasnodar, který hrál téměř celý zápas bez vyloučeného Sigurðssona poráží na stadionu Saransku domácí celek o jednu branku. O tu se postaral již v prvním poločase Fjodor Smolov, který po přihrávce kapitána svého týmu, Mamajeva, poslal míč k pravé tyči. Ve druhém poločase měli domácí několik šanci na vyrovnání, ale žádnou nevyužili a tak po zásluze prohrávají.

90+3

90+3
    Obrovská mela před Krisyukem. Domácí obránci mají ale míč pod kontrolou a nepouštějí útočníky Saransku do zakončení.

90+2
    Kritsyuk musí znovu zasahovat. Střela z otočky od Machmudova směřovala k tyči, ale krasnodarský brankář je dnes k nepřekonání.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

89
    V předposlední minutě základní hrací doby se dostal k hlavičce Ivanov, který se překážel v zakončení se Samodinem a tak ani jeden z nich pořádně nezakončil. Míč končí mimo tři tyče.

88
    Hostující kapitán Mamajev byl faulován ve středovém kruhu a jeho tým tak ušetří další vteřiny na polovině svého soupeře.

87
    Z centru z levé strany se stala nebezpečná střela. Míč propadl bez doteku hráčů až brankáři hostů, který měl problémy se zákrokem.

86
    Nebezpečnou střelu nyní vyslal Navletov. Jeho pokus ale neprošel přes zhuštěnou obranu Krasnodaru a tak Kritsyuk nemusel zasahovat.

85
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Joãozinho.

84
    K hlavičce se tentokrát dostal Samodin, který je jednoznačně nejaktivnějším hráčem domácího celku. Jeho pokus je však velmi nepřesný a končí mimo branku.

82
    Velmi nebezpečný rohový kop poslal do vápna Ivanov. Krytsyuk si ale došel pro míč přes klubko hráčů a boxuje míč mimo pokutové území.

81
    Domácí Saransk má zhruba deset minuty, aby proti oslabenému soupeři vstřelil vyrovnávací branku a sebral tak z dnešního zápase alespoň bod.

80
    Domácí se nadechují k závěrečnému náporu. Z levého kraje přiletěl do vápna nebezpečný centr, který ale končí jen na brance.

79
    Po souboji ve středu pole zůstal ležet na trávníku hostující Kaboré, který se jen těžce zvedá.

77
    Domácí fanoušci již jásali, ale rozhodčí píská útočný faul, kterého se dopustil při zakončení nad hlavou Samodin. Dorážka Ivanova tak byla již zbytečná.