Třinec – Zlín 5:3 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Füchse 5:2 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Bytom 4:2 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 1:2 (0:2 po s.n.)
Kolín – Havlíčkův Brod 4:4 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:2 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 3:4 (kon.) | Nový Jičín – Osvětim 3:4 (0:1 po s.n.)
Děčín – Klášterec nO 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:1 (kon.) | Trenčín – Zvolen 6:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:4 (0:1, 2:2, 2:1)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 01.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Kolín • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

SC Kolín: Koutský (Sejpal) – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina – Malý, Semirád, Krajňák – Morkes, Zumr, Černý – Pipek, Kadlec st., Kozák – Kadlec ml., Marvánek, Jelínek

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – Semrád, Bušek, Duben, Vala, Mečiar, Lacina, Přidal, Cejpek, Endál, Severa, Voříšek, Michálek, Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Ludvík, Navrátil

Rozhodčí: Horinek – Špringl, Špringl.

00:01

00:02
    Úvodní bule vyšla lépe hostům. Semrád ihned po obdrženém puku zahájil útok vhozením do brodské útočné třetiny, kde už čekal Endál.

00:44
    Po necelé minutě se kolínská obrana konečně ujala kotouče a vyvezla ho ven ze třetiny. Mezitím Kozlové vystřídali a a zajeli do své útočné třetiny.

01:46
    První velkou šanci měl kolínský Lukáš Skokan, který od modrý vyslal dělovku na Čeňka Nováka. Tomu jen zaduněly betony přes téměř prázdný kolínský zimák.

02:33
    Semrádovo nahození se nikdo před brankou Koutského neujal. Puk dojel až za branku do pravého rohu.

04:01
    HavlBrodský útok byl přerušen odpískaným ofsajdem.

04:38
    Gólman Novotný měl plno práce s kotoučem, který doráželi několikrát kolínští útočníci. Nakonec kotouč zalehl svým tělem a hru přerušil.

06:15
    David Kozlík téměř sám v kolínské třetině zkusil zakličkovat před Koutským, ale poslední klička nebyla podle jeho představ a kotouč lehce projel kolem levé tyčky.

07:02
    Další šance Endála, tentokrát ukázkové kličky kolem celé kolínské obrany, kterou doslova zamotal. Jenže v kolínské brance je nová zeď, která je zatím neprůstřelná.

07:53
    Tomáš Mečiar zůstal ležet v brankovišti Novákovy branky. Na střídačku odjel za doprovodu spoluhráčů. Snad to nebude vážné zranění.

08:21
    Velká příležitost kolínské první pětky. Nejprve Martin Krajňák vyzkoušel Novákovu pozornost. Havlbrodský gólman jeho kotouč vyrazil a kotouč doletěl až na hůl Josefu Malému, který vystřelil z první. Prudkou střelu Novotný chytl do své lapačky a hru přerušil.

09:08
    David Vala z mezikruží vystřelil na Koutského a neuspěl.

10:24
    Semrád poslal dlouhý puk, tzv. Brejk na Chlubnu, který již vyčekával před modrou čarou. Tomáš Chlubna se však přes bránícího Hanzla nedostal.

11:06
    Brodský ofsajd momentálně přerušil hru. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

11:30
    Domácí si mohou oddychnout a to hned několikrát za sebou. Koutský předvedl několik skvělých zákroků, a za svá záda neposlal ani jeden puk! Hokejisté z Vysočiny pálili na bránu o stošest!

13:24
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Po špatné kolínské rozehrávce se kotouče ujal DAVID BUŠEK, který od modré čáry lehce nahodil tzv. žabičku na branku, a nešťastnou náhodou kotouč přeletěl přes záda Koutského. Stav utkání 1:0.¨

Asistence: Cejpek.

14:37
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Hanzl – 2 min., sekání).

14:50
    Kolínští se na moment zachránili, kotouč vyhodili ze své třetiny.

15:54
    Domácí se opět zachránili. Horyna tvrdě přizdil jednoho z útočníků z Havl.Brodu a kotouč vyhodil přes všechny 3 čáry.

16:37

17:10
    2 na 1, kolínská akce – Morkes se Zumrem proti Semrádovi. Nakonec si tuto celou akci vzal na sebe Petr Morkes, který pouze rozdunil Novákův beton.

19:48
    V posledních chvílích první třetiny se snaží kolínská ofenzíva dorazit kotouč do Novákovy branky. Zatím však neúspěšně. První třetina se pravděpodobně bude dohrávat u Novotného.

20:00

20:01

20:25
    Rebelové po vyhrané buly a bezzaváhaní najeli do své útočné třetiny.

20:36
    Autorem branky je PŘIDAL. Asistence: Endál.

21:19
    Autorem branky je BENEŠ. Asistence: Lacina a Kozlík.

23:22
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Autorem branky je PIPEK. Asistence: Krajňák.

24:15
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semrád – 2 min., držení protihráče).

25:47
    Autorem branky je ČERNÝ. Asistence: Horyna a Krajňák.

29:02
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., sekání).

29:39
    Zakázané uvolnění hostů.

32:24
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Kuchta – 2 min., hákování).

34:24

35:35
    Současně vyloučení Jan Hanzl (KOL) a Filip Beneš (HBR) sekání + Pet rKuchta (HBR) 2 minuty za sekání.

39:53
    V posledních sekundách měl obří šanci Josef Malý, ale nad Novotným neuspěl.

40:00

40:01

40:38
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., hákování).

41:27
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Barták – 2 min., sekání).

41:27
    Rozhodčí nabídl hostům velkou přesilovku 5 na 3. Jak si s tím parta z Vysočiny poradí?

41:35
    Domácí vyhazují až za branku Novotného. Na chvilinku se zachraňují.

42:35
    Endálovu přihrávku přerušil Hanzl, který nevahál a ihned vyhodil kotouč pryč ze třetiny.

42:38
    Kolín ve 4.

43:27

44:05
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Skokan – 2 min., podražení).

44:15
    Autorem branky je SEMRÁD.

45:57
    Pipkova střela na Novotného neuspěla.

47:20
    Koutský skvělým zákrokem zabránil střele od Kuchty!

48:59
    Oddechový čas pro domácí.

50:28
    Autorem branky je SEMERÁD. Asistence: Hanzl a Kadlec st..

50:30
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:30

58:16
    Současně vyloučeni Jiří Kadlec a Mečiar.

58:40
    Autorem branky je MORKES. Asistence: Zumr.

59:05
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., vysoká hůl).

60:00

Je konec zápasu. Hosté z Havlíčkova Brodu odmítli dále pokračovat. Tímto se s vámi loučím a při dalším online zápasu naviděnou. (20:16:52)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 24. Pipek (Krajňák), 26. Černý (Horyna, Krajňák), 51. Semerád (Hanzl, Kadlec st.), 59. Morkes (Zumr) – 14. Bušek (Cejpek), 21. Přidal (Endál), 22. Beneš (Lacina, Kozlík), 45. Semrád (Endál)

SC Marimex Kolín: Koutský (Sejpal) – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina – Malý, Semirád, Krajňák – Morkes, Zumr, Černý – Pipek, Kadlec st., Kozák – Kadlec ml., Marvánek, Jelínek

Rozhodčí: Barek – Špringl, Špringl