Chabarovsk – Kunlun | 1:2 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk | 2:1 (kon.) | | | Čerepovec – Nižněkamsk | 0:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Kazaň | 4:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 5:1 (kon.) | | | HC Litvínov – K. Vary | 4:3 (po pr.) |
Třinec – Havířov | 3:1 (kon.) |
Fribourg – Znojmo | 5:2 (kon.) |
Přerov – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 5:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Tábor | 6:2 (kon.) |
Chomutov – Letňany | 1:5 (kon.) | | | K. Vary – Ústí n/L | 5:6 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Pardubice – Žďár n/S | 2:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Kobra | 11:0 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 1:3 (kon.) |
Sparta – PZ Kladno | 6:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 5:9 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 2:7 (kon.) |
Třinec – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Füchse | 5:2 (kon.) |
Vsetín – Havířov | 2:5 (kon.) | | | Poruba 2011 – Bytom | 4:2 (kon.) | | | Kadaň – Benátky n/J | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 4:4 (kon.) | | | Jihlava – Třebíč | 3:2 (po pr.) | | | Mor. Budějovice – SHK Hodonín | 5:3 (kon.) |
Prostějov – Frýdek-M. | 5:2 (kon.) | | | Šumperk – Technika Brno | 3:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Osvětim | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Děčín – Klášterec nO | 5:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 4:1 (kon.) | | | Trenčín – Zvolen | 6:4 (kon.) |
Slovinsko – Polsko | 6:1 (kon.) | | | Německo – Japonsko | 5:0 (kon.) | | | Francie – Itálie | 2:1 (po pr.) |
Dánsko – Bělorusko | 2:5 (kon.) | | | Rakousko – Lotyšsko | 1:8 (kon.) | | | Kazachstán – Norsko | 4:3 (po pr.) |
konec
Dánsko
2:5
(1:2, 0:0, 1:3)
Bělorusko
57:10
|
Andrej Stas (BLR) je vyloučen za hrubost a za naražení zezadu. Navíc dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Mikkel Boedker (DEN) dostává jen dvě minuty za hrubost. Bělorusové se budou bránit ve třech!
|
|
56:42
|
Roman Graborenko (BLR) je vyloučen za krosček.
|
|
49:15
|
Nichlas Hardt (DEN) dostává dvě minuty za hrubost, stejně tak i jeho protivník Jevgenij Kovyršin (BLR).
|
|
41:50
|
Oliver Lauridsen (DEN) je vyloučen za podražení.
|
|
38:30
|
Za nedovolené bránění brankáři je vyloučen Artur Gavrus (BLR).
|
|
38:17
|
Nicklas Jensen (DEN) je vyloučen za hákování.
|
|
35:50
|
Za nedovolené bránění je vyloučen Arťom Volkov (BLR).
|
|
24:25
|
Za hákování je vyloučen Daniel Nielsen (DEN).
|
|
16:38
|
Vyloučení v týmu Bělorusko (Stepanov – 2 min., držení protihráče).
|
Jakub Prchal
Branky a nahrávky:
3. N. Jensen (Boedker), 59. Hansen (Ehlers, F. Nielsen) – 12. Pavlovič (Linglet, Stas), 18. Volkov (Lisovec), 44. S. Kosticyn (Graborenko), 54. Stas (Platt), 60. S. Kosticyn
Rozhodčí: D. Piechaczek, M. Vinnerborg – M. Korba, A. Semjonov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dánsko:
Andersen (Dahm) – Nielsen D., Lauridsen O., Larsen, Jensen J., Lassen, Lauridsen M., Kristensen – Jensen N., Nielsen F. (C), Boedker – Ehlers, Bjorkstrand, Regin (A) – Madsen, Hansen, Hardt – Storm, Christensen, Green (A), Bau
Trenér: Jan Karlsson
Náhradníci:
Trenér:
Bělorusko: Lalande (Karnauchov) – Stasenko, Lisovec, Jevenko, Graborenko, Gotovec, Bailen, Chenkel – Kosticyn A., Kosticyn S. (A), Gavrus – Platt, Stas (C), Linglet – Kulakov, Stepanov, Kovyršin – Pavlovič, Kitarov, Lopačuk, Volkov
Trenér: Dave Lewis
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Jan Karlsson
Náhradníci:
Trenér:
Bělorusko: Lalande (Karnauchov) – Stasenko, Lisovec, Jevenko, Graborenko, Gotovec, Bailen, Chenkel – Kosticyn A., Kosticyn S. (A), Gavrus – Platt, Stas (C), Linglet – Kulakov, Stepanov, Kovyršin – Pavlovič, Kitarov, Lopačuk, Volkov
Trenér: Dave Lewis
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: D. Piechaczek, M. Vinnerborg – M. Korba, A. Semjonov
Diváci:
Filip Ardon
@FifArdon