Lotyšsko – Černá Hora 0:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Faerské ostrovy 1:1 (kon.) | Rusko – Rakousko 1:1 (kon.)
Arménie – Bulharsko 0:1 (kon.) | Bosna – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Gruzie – Chorvatsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Skotsko 4:0 (kon.) | Wales – Lucembursko 1:1 (kon.) | Finsko – Německo 0:1 (kon.)
Srbsko – Irsko 3:2 (kon.) | Portugalsko – Řecko 1:0 (kon.) | Turecko – Bělorusko 1:0 (kon.)
Itálie – Andorra 3:0 (kon.) | Anglie – Norsko 6:1 (kon.) | Izrael – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.)
S. Makedonie – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Belgie – Česko 2:1 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 3:1 (kon.)
Francie – Island 2:0 (kon.)
Bosna a Hercegovina
0:0 (0:0)
Švýcarsko
Úterý 06.09.2016, 16:00 • Grbavica, Sarajevo • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

Bosna a Hercegovina se dnes rozešla se Švýcarskem bez branek. Remíza bude Švýcary mrzet, protože pro lídra skupiny jde o bodovou ztrátu. Zvláště, když hráli domácí po vyloučení Jovičiće od 59 minuty v oslabení. Nejblíže ke vstřelení vytouženého gólu byl střídající Kamberi, jenž trefil brankovou konstrukci. Rozhodnout však mohli i domácí, deset minut před koncem neproměnil velkou šanci Redjić. (18:01:55)

90+6

90+6
    Stále se hraje. Střelu Hadergjonaje musel zastavovat Pirić.

90+3
    A dokonce jsme ještě viděli zakončení. Saničanin však hlavou netrefil bránu.

90+3
    Redjićova střela byla sražena na roh. Ještě šance pro Bosnu.

90+1
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Popović, přichází Grahovac.

90+1
    V dobré pozici zamířil mimo Tabakovic. Zápas spěje k bezgólové remíze.

89
    Míč poslal před bránu Fernandes. Nic z toho.

89
    Švýcaři mají k dispozici rohový kop. Možná poslední šance pro ně zápas rozhodnout.

86
    Z pravé strany se dostal do zakončení Garcia. Bránu minul.

85
    Utkání pomalu spěje ke konci. Domácí se již se hrou v deseti srovnali a utlumili švýcarský nápor.

82
    A nebezpečí také na druhé straně! Kamberi, který je po svém příchodu na trávník hodně vidět, prověřil Piriće. Poté ještě střílel Frey, ovšem trefil jen obránce.
    81. Redjić málem překonal Mvoga, ten ho vychytal se štěstím!

81
    Oslabení domácí mohli rozhodnout! Redjiće však se štěstím vychytal Mvogo, kterému míč prošel mezi nohama, ale ještě ho dokázal v cestě do brány zastavit!

78
    Domácí Gojak rozehrával standardní situaci. Ohrozit bránu soupeře se Bosně nepodařilo.

77
    Dopředu se rozbíhal Hadergjonaj. Bohužel pro Švýcary se nacházel v ofsajdu.

74
    Kamberi měl další možnost. Netrefil bránu. Svýcaři jsou ve velkém náporu.

73
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Khelifi, přichází Frey.

70
    Domácí čeká ještě dvacet minut v oslabení. Za téhle situace by rozhodně brali bod.