Lotyšsko – Černá Hora 0:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Faerské ostrovy 1:1 (kon.) | Rusko – Rakousko 1:1 (kon.)
Arménie – Bulharsko 0:1 (kon.) | Bosna – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Gruzie – Chorvatsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Skotsko 4:0 (kon.) | Wales – Lucembursko 1:1 (kon.) | Finsko – Německo 0:1 (kon.)
Srbsko – Irsko 3:2 (kon.) | Portugalsko – Řecko 1:0 (kon.) | Turecko – Bělorusko 1:0 (kon.)
Itálie – Andorra 3:0 (kon.) | Anglie – Norsko 6:1 (kon.) | Izrael – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.)
S. Makedonie – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Belgie – Česko 2:1 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 3:1 (kon.)
Francie – Island 2:0 (kon.)
Itálie
3:0 (0:0)
Andorra
Úterý 06.09.2016, 18:30 • Stadio Alberto Picco (La Spezia) [Kapacita: 10 336] • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:25:38)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli podle předpokladů jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:0. Na branky jsme si dnes však museli počkat až do druhé půle. Nejdříve se už ve 49. minutě prosadil Di Francesco. To však nebyl jeho poslední zásah, neboť se trefil i v 74. minutě. Třetí branku do sítě soupeře vstřelil v 89. minutě střídající hráč Pellegrini. Hosté se dnes prakticky zmohli jen k jedné větší šanci, kterou však Reyes neproměnil a Andorra tak stále zůstává v tabulce na poslední příčce. Itálie naopak zůstává stále na příčce první.

Držení míče: 61% – 39%
    Střely celkem: 27 – 2
    Střely na branku: 8 – 2

90+4

90+2
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Albert Reyes a místo něj nastupuje Albert Grau Samper.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
    89. Lorenzo PELLEGRINI - 3:0

89
    Itálie právě vstřelila branku!
    Domácí vedou už 3:0! Ricci se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, následně ho poslal na hranici pokutového puntíku, kde se nacházel volný LORENZO PELLEGRINI a ten se následnou střelou pod břevno nemýlil.

88
    Domácí tento rohový kop rozehráli na krátko, následně však už nic nevymysleli.

88
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

87
    Na trávníku se toho momentálně už příliš neděje. Domácí jsou stále u míče a svého soupeře ho k němu příliš nepouštějí.

85
    Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil v zámezí.

83
    Hra se nám poněkud uklidnila. Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

81
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Federico Di Francesco a místo něj nastupuje Luca Garritano.

80
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Domácí se momentálně snaží spíše kontrolovat hru, než se snažit vstřelit ještě jednu branku.

78
    Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině hostujícího celku.

76
    Di Francesco fauloval poblíž hranice vápna soupeře jednoho z protihráčů a hrát tak mohou hosté.

75
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Valerio Verre a místo něj nastupuje Lorenzo Pellegrini.
    74. Federico Di FRANCESCO - 2:0

Martin Penker

Branky: 49. Di Francesco, 74. Di Francesco, 89. Pellegrini

Karty:   40. Cerri (ITA) – 37. Garcia (ANR), 48. Cervós (ANR), 50. Ferré (ANR), 72. Fernandes (ANR)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 14:0. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:18.
    Itálie: Cragno – Conti, Caldara, Romagnoli, Murru – Benassi (C), Cataldi, Verre (75. Pellegrini) – Ricci, Cerri (66. Rosseti), Di Francesco (81. Garritano)
    Náhradníci: Meret – Calabria, Pellegrini, Biraschi, Grassi, Rosseti, Garritano

Andorra: Silverio – De Pablos (73. Sanchez), Viladot, Garcia, Cervós – Reyes (90+2. Samper), Ferré (C), Calviño, Roger Nazzaro (62. Fernandes) – Martinez, Matos
    Náhradníci: Joel Garcia – Bové, Fernandez, Sanchez, Samper, Teixeira, Fernandes

Rozhodčí: Golubevs – Tatriks, Morozovs (vš. Litva)