Lotyšsko – Černá Hora 0:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Faerské ostrovy 1:1 (kon.) | Rusko – Rakousko 1:1 (kon.)
Arménie – Bulharsko 0:1 (kon.) | Bosna – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Gruzie – Chorvatsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Skotsko 4:0 (kon.) | Wales – Lucembursko 1:1 (kon.) | Finsko – Německo 0:1 (kon.)
Srbsko – Irsko 3:2 (kon.) | Portugalsko – Řecko 1:0 (kon.) | Turecko – Bělorusko 1:0 (kon.)
Itálie – Andorra 3:0 (kon.) | Anglie – Norsko 6:1 (kon.) | Izrael – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.)
S. Makedonie – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Belgie – Česko 2:1 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 3:1 (kon.)
Francie – Island 2:0 (kon.)
Finsko
0:1 (0:1)
Německo
Úterý 06.09.2016, 18:00 • OmaSp Stadion • Kvalifikace ME U21 • Skupina 7

Máme za sebou utkání, které hostující Němci pojali velmi volně. S přehledem ovládli hru a tím se postarali o těsné vítězství 1:0, které zajistil v prvním poločase Gnabry.

Pohledem na statistiky utkání se s vámi loučím.
    Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 3:10. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:12. (20:05:34)

90+3

90+2
    Lassase přerušil zvednutý praporek pomezního sudího.

90+1
    Vaisanen fauloval Weisera, který pronikal podél postranní čáry.

90
    Nastavují se tři minutý nad rámec základní hrací doby.

90
    O útočný faul se postaral Prömel, který při čekání na míč srazil svého soupeře.

88
    Už to vypadalo, že se dostanou hosté do rychlého brejku. Vše ale skončilo na Gnabrym, který se rozhodl celou akci pozdržet, nejspíše kvůli ubývajícím silám.

87
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Dahoud, přichází Kohr.

87
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Klinga, přichází Veteli.

86
    Žlutou kartu dostává Jensen (Finsko).

82
    Rohový kop pro Německo, po kterém hned přebírají míč domácí.

81
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Hradecky, přichází Lassas.

80
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Werner, přichází Philipp.

75
    Gerhardtův centr do malého vápna přeletěl všechny hráče, kteří se jej pokoušeli ulovit. Němci přesto zůstávají vepředu.

71
    Obě mužstva hrají stylem „od šestnáctky po šestnáctku“, kdy jsme během posledních minut moc náznaků šancí neviděli. Navíc se hra poměrně dost kouskuje.

69
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Öztunali, přichází Amiri.

66
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Jensen, přichází Holmgren.

64
    Němci předvádí ukázkovou úspornou hru, která jim nyní vyhovuje.

62
    Gerhardt se prodíral s míčem skrz pokutové území, rázný bek Hradecky však jeho snažení přerušil odkopem do autu.