Příbram – Plzeň 2:2 (13:14 po pen.) | Opava – Ostrava 0:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 0:2 (kon.)
Zlín – Jihlava 2:2 (7:6 po pen.) | Sparta – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Slovácko – Hlučín 7:2 (kon.)
Teplice – Slavia 1:2 (kon.) | Brno – Karviná 3:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:2 (1:1)
MFK Karviná
Sobota 01.10.2016, 12:00 • Městský fotbalový stadion, Srbská • Celostátní liga staršího dorostu • 8. kolo

88
    Po něm měli domácí ohromnou příležitost, ale tu zastavil na malém vápně parádním zákrokem Ciupa!

82
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Denys Kostiushko, přichází Vojtěch Vokoun.

75
    Martin Zikl mohl brněnský náskok ještě znásobit, když běžel sám na branku, ale Jiří Ciupa včas vyběhl a útočník Zbrojovky ho pak pouze trefil!

68
    Brno právě vstřelilo branku!
    Ovšem pozor! Stačily dvě minutky a domácí fotbalisté znovu drží na svých kopačkách těsný náskok! Brněnskému trenérovi vyšly jeho tahy s výměnou hráčů. Prosadil se totiž střídající ONDŘEJ DOUBRAVSKÝ!

66
    Zbrojovka srovnává. Vedení Karviné vydrželo dvanáct minut. Brněnské fanoušky rozradostnil kapitán DOMINIK JANOŠEK, jenž parádní ranou z přímého kopu zakrouceného kolem zdi prostřelil Jiřího Ciupu.

65
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Marcel Pyš, přichází Marek Svoboda.

60
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Dan Jambor, přichází Filip Krula.

55
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Tulaydan, přichází Ondřej Doubravský.

54
    Karviná právě vstřelila branku!
    MFK se dostává poprvé v zápase do vedení! Deset minut po startu druhé půle se prosazuje MARKO DRBÚL.

38
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Filip Holman, přichází Miroslav Kroutil.