Jokerit – Jaroslavl 4:3 (kon.) | Záhřeb – Petrohrad 5:4 (po pr.) | HC Slovan – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují toto utkání, když se před brankou dostal k teči MICHAIL NAUMENKOV, který tečoval střelu Bogdana Kiseleviče od modré čáry a dává hostům bonusový bod navíc. Asistence: Bogdan Kiselevič.

56:13
    Da Costa golfovým úderem střílel na Brusta, ale znovu se hosté netrefují. V posledních chvílích ale měli několik šancí k tomu, aby strhli vedení na svou stranu.

54:23
    Na druhé straně střílel z pravé strany Jonathan Cheechoo, ale Sorokin srazil jeho střelu za svou vlastní branku.

53:30
    Toto utkání v Aréně Ondreja Nepelu sleduje 10 055 diváků.

44:20
    Tlak Slovanu vyústil v další přesilovou hru. Enlund dostává dvě minuty za podražení a má znovu velkou šanci ke skórování.

40:36
    Slovan si zahraje přesilovou hru. Dostává dvě minuty za naražení na hrazení a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

37:14
    Za příliš mnoho hráčů je vyloučen hostující tým. Trest odpyká Kugryšev.
    36:16 Velká šance hostů brankou neskončila.

36:16
    Obrovská mela před Brustem. Po střele hostů zazvonila pravá tyčka branky Slovanu, následně se kotouč dostal zpět před branku domácích, ale padající Scott zachytil kotouč na svém těle. Paradoxně tak pomohl domácím, kteří neinkasovali.

35:11
    Patrik Luža inkasuje dvě minuty za podražení a nabízí tak hostům další přesilovou hru. Ti tak budou mít možnost strhnout vedení na svou stranu. Uvidíme, zda se jim to podaří.
    31:59 Václav NEDOROST - 1:1

31:59
    Slovan právě vstřelil branku!
    Nádherná akce Slovanu už v klasickém počtu hráčů na ledě. Žiga Jeglič z pravého kruhu poslal kotouč přímo na VÁCLAVA NEDOROSTA, který z mezikruží propálil hostujícího brankáře a připravuje ho o čisté konto. Je vyrovnáno a začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Žiga Jeglič, Marek Viedenský.

29:48
    Denisov držel protihráče a už putuje na trestnou lavici. Je tu další početní výhoda pro Slovan.
    27:24 Paninův atak na rozhodčího.

27:24
    Hostující Panin putuje předčasně do sprchy. V potyčce trefil rukou rozhodčího a dostává za to osobní trest do konce utkání.
    22:54 Petrov mohl zvýšit vedení, ale Brust byl proti.

22:54
    Kirill Petrov jel téměř sám na Brusta, ale ten nyní svým zákrokem podržel svůj tým. Moc nechybělo a hosté mohli vést o dva góly.

21:13
    Meszároš dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici.
    19:58 Švarného střelu lapil semaforem Sorokin.

19:58
    V samotném závěru prvního dějství měli ještě obrovskou šanci hokejisté Slovanu. Švarný střílel z levého kruhu, ale Sorokin fantastickým semaforem lapil jeho střelu!

19:15
    Scott jde znovu na lavici hanby. Za podražení si odpyká dvě minuty a domácí hokejisté si zahrají další přesilovou hru.
    16:54 Velká šance Nedorosta. Sorokin ale zachránil svůj tým.

16:54
    Cheechoo nabil Nedorostovi, který v těsné blízkosti Sorokina pálil z otočky, ale brankář CSKA svým pohotovým zákrokem zachránil svůj tým od inkasované branky.

15:24
    A další přesilovka pro Slovan. Hosté hráli v šesti a Da Costa odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

12:03
    Scott putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění a přesilovou hru si zahraje Slovan Bratislava.
    10:54 Kirill PETROV - 0:1

10:54
    Moskvané svou přesilovou hru využívají po velké chybě domácí obrany. Jeden z obránců domácích doslova namazal na levý kruh KIRILLU PETROVOVI, jenž poslal puk za bezmocného Brusta. Bez asistence.

09:22
    Slovan jde do čtyř. Lušňák sedí na trestné lavici za podražení a hosté si zahrají další početní výhodu.
    07:48 Šance Cheechooa, ale ten neprotlačil kotouč za záda Sorokina.

07:48
    Obrovská mela před hostující brankou, kde to zkoušel Cheechoo, ale nadvakrát kotouč za záda Sorokina neposlal.

06:31
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jan Muršak – 2 min., hákování).

03:17
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Patrik Luža – 2 min., podražení).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 32. Nedorost (Jeglič, Viedenský) – 11. K. Petrov, 63. Naumenkov (Kiselevič)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný, Plastino, Luža, Meszároš (C), Pokorný, Ďaloga, Bačik, Kundrátek – Nedorost, Taffe, Jeglič – Šťastný, Viedenský, Cheechoo – Valský, Zigo, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šiška.
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Děnisov (C), Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, Panin, Naumenkov, Pivcakin – Tělegin, Scott, Kugryšev – Ničuškin, Al. Popov, K. Petrov – Muršak, Da Costa, Enlund – Kvartalnov, Andronov, V. Žarkov – Košelev.

Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10055