Poprad – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.) | Banská Bystrica – Martin 6:2 (kon.) | Košice – Nové Zámky 0:1 (kon.)
Nitra – Trenčín 4:2 (kon.) | Žilina – Zvolen 6:4 (kon.)
HK Poprad
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Neděle 16.10.2016, 16:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 13. kolo

57:36
    Nádeje pre Poprad sú už pravdepodobne úplne zažehnané. Petr Chaloupka fauloval a odchádza na dve minúty za seknutie.

44:15
    Zbytočná chyba domácich. Hráčska lavica Popradu dostáva trest za príliš veľa hráčov na ploche. Odsedí si to Štrauch.

36:07
    Poprad si zahrá presilovku. Jozef Stümpel strelil gól a následne odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

32:54
    Popradčania urobili chybu v striedaní a musia pykať. Dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade si odsedí Paločko.

30:16
    Azda prvé vylúčenie v druhej tretine. Na dve minúty za vrazenie odchádza Andrej Lištiak.

13:44
    Je tu možnosť prvej presilovky pre Poprad. Michalovi Kabáčovi jeden z dvojice hlavných rozhodcov nadelil dve minúty za hákovanie.

11:15
    Jan Semorád svojmu novému tímu však vzápätí nepomohol. Fauloval a dostáva trest za hákovanie.

06:55
    Popradčania si situáciu urobili zložitejšou. Ľubomír Dinda si po svojej chybe odsedí dve minúty za hákovanie.