Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Vladimír Dravecký vybojoval puk v obranném pásmu, následně jej nahodil do toho útočného a KAMIL KREPS z ostrého úhlu přibil poslední hřebíček do pardubické rakve. Asistence: Vladimír Dravecký.

58:44
    Dnešní utkání sleduje 6 758 diváků.

58:35
    Dynamo to zkouší v šesti proti čtyřem!

58:21
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Daniel Rákos – 2 min., krosček).

54:05
    Karta se obrací a přesilovou hru si teď zahraje Třinec. Alexandre Mallet inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

51:11
    Josef Hrabal vyloučen na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku.
    48:34 Martin ADAMSKÝ - 0:3

48:34
    Třinec vede už o tři branky! Odražený puk se dostal k na modré čáře stojícímu MARTINU ADAMSKÉMU, který se trefil přesně do levého horního rohu pardubické brány. Bez asistence.
    45:37 Daniel RÁKOS - 0:2

45:37
    Ovčačíkovo vyloučení nakonec Oceláři trestají! V přesilovce se totiž na modré čáře ke kotouči dostal Martin Růžička, jeho přízemní pokus od modré před Maxwellem tečoval DANIEL RÁKOS a kotouč z posledních sil prošel pod betonem až za brankovou čáru. Asistence: Martin Růžička a Jakub Petružálek.

44:55
    Ctirad Ovčačík v souboji nestíhal, a tak si protihráče nedovoleně přidržel.

44:02
    David Tomášek měl kotouč na hokejce a u branky číhal úplně volný Tomáš Kaut, ale puku se nakonec nedočkal. Tomášek s přihrávkou čekal, až se dočkal obránce Třince.

38:36
    V další šanci Tyler Redenbach udělal naprosto zbytečný útočný faul, dostává dvě minuty za podražení a v závěru třetiny Třinci nabízí přesilovou hru.

33:28
    Martin Adamský dostal přihrávku přímo před Maxwella a nebezpečně tečoval kotouč, který letěl jen těsně nad!

29:44
    Rostislav Marosz evidentně nestíhal unikající Davida Tomáška, a tak si pomohl háčkem. Jasné dvě minuty.

28:28
    Mallet nadvakrát zcela sám zakončoval do Hrubce, respektive mimo tři tyče!

26:54
    Bohumil Jank inkasuje dvě minuty a jako bonus osobní desetiminutový trest za úder do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Rastislav Špirko.

25:00
    To byla obrovitánská šance! Tomáš Rolinek vyslal chytrou žabičkou do samostatného úniku Lukáše Nahodila, ten volil střelu, ale ve vyložené šanci trefil pouze vyrážečku Šimona Hrubce.

21:23
    Lukáš Nahodil s Tomášem Rolinkem se hnali dva na jednoho a druhý jmenovaný dostal přihrávku do jízdy přímo před bránu. Hrubec ale tento mini souboj vyřešil skvělým přemístěním se!

19:05
    Po obrovské chybě Ščotky na útočné modré se do přečíslení dva na jednoho dostala dvojice Hrňa-Špirko, druhý jmenovaný zakončoval tváří v tvář pardubickému brankáři, ale ten předvedl veledůležitý zákrok levým ramenem.

08:17
    Z obrovského tlaku Dynama vyplynulo vyloučení, na trestnou lavici míří za podražení David Nosek.

08:17
    Alexandre Mallet teď selhal ve stoprocentní příležitosti! Tomáš Rolinek totiž svému spoluhráči poslal přihrávku přímo před odkrytou branku, ale Mallet tak dlouho váhal se zakončením, až do jeho pokusu stihl vložit hůl Rastislav Špirko a vytěsnil kotouč mimo.
    04:42 Jiří POLANSKÝ - 0:1

04:42
    Třinečtí se dostávají tři vteřiny před koncem hry 4 na 4 do vedení! Hrabalovu střelu vyrazil Maxwell lapačkou pouze nad sebe a puk se poté snesl k čepeli JIŘÍMU POLANSKÉMU, který jej dorazil do odkryté brány. Asistence: Josef Hrabal, Erik Hrňa.

02:45
    Z níž vyplynulo současné vyloučení Petra Čáslavy (PCE) a Tomáše Linharta (TRI). Oba borci si odsedí po dvou minutách za hrubost.

Marek Votke

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 5. Polanský (Hrabal, Hrňa), 46. Rákos (Martin Růžička, Petružálek), 49. Adamský, 60. Kreps (Dravecký)

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Klouček) – Čáslava, Ščotka, Bokroš, Novák, Ovčačík, Leduc – P. Sýkora, Redenbach, Hubáček – Mallet, Nahodil, Rolinek – Bárta, Tomášek, H. Zohorna – Panna, T. Kaut, Poulíček.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Linhart, Hrabal, M. Doudera, Nosek, L. Galvas, Jank, L. Doudera – Martin Růžička, Marosz, Petružálek – Dravecký, Kreps, Rákos – Irgl, Polanský, Adamský – Hrňa, Špirko, Jašek.

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Brejcha, Suchánek

Diváci: 6 758