Třebíč – Kadaň 1:4 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 1:2 (po pr.) | Benátky n/J – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Most 3:1 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Kladno – Přerov 6:2 (kon.)
Havířov – Prostějov 2:1 (kon.)
HC Slavia Praha
5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 14.11.2016, 18:00Chance liga • 24. kolo

Z Edenu je to pro dnešek již vše. Přeji Vám příjemný zbytek pondělního večera a těším se opět někdy na počtenou. (20:17:40)

Zápas je u konce. Třetí třetina se nesla spíše v duchu nervozity a podrážděnosti hostujících hokejistů a viděli jsme i dva pěstní souboje. Nezapomínejme ale ani na branku Knota, která dala výsledku konečnou podobu. Slávisté se tak bodově dotáhli na Jihlavu, která prohrála v prodloužení ve Frýdku-Místku, ale zásluhou lepšího skóre zůstává před červenobílými, Ústí zůstává na osmém místě.

59:38
    Nepřesné nahození na Šagáta končí icingem.

59:25
    Endál (SLA) bude pykat za hrubost, Husák (UNL) za napadení.

59:25
    Husák tvrdě poslal k ledu u mantinelu Beránka a svého spoluhráče jel mstít Endál.

58:54
    Doležal se usadil v brankovišti Frodla a hosté jsou vykázáni z útočného pásma.

57:59
    Brož od mantinelu pálil hodně nepřesně a bránu minul o dobré dva metry.

57:31
    Endál velmi šikovně objel bránu, ale Volke stačil mezírku u své tyče ucpat betonem.

57:07
    Rys dostal u mantinelu tvrdý hit a jen s podporou spoluhráčů odjíždí z ledu.

57:03
    Knot prověřil pevnost Volkeho vyrážečky, která i této dělovce odolala.

56:26
    Ústečtí vyhazují pře všechny čáry.

55:58
    Volke máchl lapačkou proti střele Nováka.

55:18
    Po střele Holého Volke vůbec nevěděl, kde má puk. Ten se mezitím šoural do rohu kluziště.

55:06
    Hokejka Berana zasáhla Duška do obličeje, následuje menší trest za vysokou hůl.

54:25
    Frodl si pohlídal dalekonosnou střelu od Daleckého.

54:01
    Volke teď hodně zariskoval a hokejkou rozehrával před dojíždějícím Šafránkem, ale risk mu vyšel.

53:38
    Přihrávku mířící do nebezpečného prostoru zastavil Kolařík.

52:59
    Volke chytá tvrdou střelu Tejrala.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 11. Šafránek (P. Beránek), 15. Šafránek, 31. Kolařík, 36. Dušek (P. Beránek, J. Novák), 46. Knot (Jankovský, Šafránek) – 26. Dalecký (Vrdlovec, J. Kloz), 29. J. Kloz (Vrdlovec, Dalecký)

HC Slavia Praha: Frodl – Pohl, Knot (C), Kolařík, Holý, Bača, J. Novák – Kubica, Šafránek, Rys – Endál, Dušek, P. Beránek – Jankovský, Kverka, M. Kadlec – Schleiss, Šagát, Tejral.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – M. Vágner (C), Bernad, Vl. Brož, Kasík, Přindiš, Zajíc, Husák – Melka, Roubík, Z. Doležal – J. Kloz, Vrdlovec, Dalecký – Moučka, Beran, Poulíček – Gengel, Loskot, Macek.

Rozhodčí: Grech – Beneš, Štofa