Slavia – Kolín 3:4 (kon.) | Kladno – Havířov 8:3 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – Vítkovice 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Vsetín 2:4 (kon.) | Písek – Olomouc 1:3 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Třinec – Sparta 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 1:3 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 3:6 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 3:0 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 10.12.2016, 13:00 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

59:14
    Ještě se bude jedno vylučovat, Martin Lašák (VSE) fauloval vysokou holí.

50:47
    Domácí navíc dostávají výhodu přesilové hry, Martin Najvar (VSE) je vyloučen za vysokou hůl.

48:19
    Havlíčkobrodská snaha o vyrovnání teď dostává trhlinku, po vysoké holi Davida Dondy (HBR) se budou domácí bránit ve čtyřech.

44:41
    Domácí budou hrát necelou minutu ve 4 proti 3, Michal Koňařík (VSE) je vyloučen za podražení.

44:08
    Síly na ledě se vyrovnají, Šimon Jenáček (VSE) je potrestán za hákování.

43:13
    Trestná lavice Havlíčkova Brodu ale prázdná dlouho nezůstala, teď ji obsadí Radim Pejchal (HBR), který se provinil sekáním.

40:28
    Domácí se budou i na začátku třetí třetiny bránit, Vojtěch Veverka (HBR) dostává trest na 2 minuty za vysokou hůl.

38:17
    Hosté vyrazili do rychlého brejku, který domácí zastavili, ale jenom za cenu podražení. Viktor Horák (HBR) míří na 2 minuty na trestnou lavici.

33:55
    Havlíčkův Brod jde do čtyř, Matěj Krejčí (HBR) je vyloučen za podražení.

27:26
    Erik Kovacs se tlačil před bránu, tam se ale nedostal. Jenže Viktor Horák (HBR) si pomohl nedovoleným bráněním a je potrestán 2 minutami.

23:46
    Daniel Klímek (VSE) v útočném pásmu zbytečně fauloval soupeře loktem a ještě měl nějaké nemístné poznámky, za což inkasoval 10 minutový osobní trest. Menší trest odpyká Petr Wolf.

17:12
    Vsetín má šanci navýšit své vedení, Marek Tecl (HBR) se provinil hákováním a oslabí své mužstvo.

08:31
    Domácí se teď budou navíc bránit, Pavel Zvěřina (HBR) je potrestán za podražení.

03:49
    Erik Kovacs (VSE) sekl soupeře a tak putuje na 2 minuty za vrátka trestné lavice.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 33. Donda (Veverka, Teplý), 46. Veverka (Teplý, Polák) – 8. Matiaško (Klímek, Půček), 29. Půček (Matiaško, Jenáček), 40. Koňařík (Jenáček, Krupa), 59. Koňařík

BK Havlíčkův Brod: Folvarský (Blažek) – Pejchal, Krejčí, Horák, Polák, Zvěřina, Rubner – Teplý "C", Holenda, Křehlík – Veverka, Donda, Piskač – Přibyl "A", Cachnín, Tecl – Pokorný
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Chrástecký) – Ondračka, Mar, Paroušek, Pařízek, Klauda – Lašák, Hrňa, Klímek "A", Matiaško, Wolf, Jenáček, Kovacs, Koňařík "C", Půček, Krupa, Najvar

Rozhodčí: Jiří Ondráček – Vladislav Bernard, Henrich Kráľ