Darmstadt – Bayern 0:1 (kon.) | Leverkusen – Ingolstadt 1:2 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:2 (0:1)
FC Ingolstadt 04
Neděle 18.12.2016, 17:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 15. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:27:41)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 16:15.

Utkání je u konce a Ingolstadt si odváží všechny body za výhru 2:1! Domácí postihla velká potíž už ve 49. minutě, kdy po druhé žluté kartě musel pod sprchy Charles Aránguiz, ale i v desíti zvládli vyrovnat. Gól na 1:1 přišel v 63. minutě, trefil se Admir Mehmedi a vypadalo to, že by se Leverkusen mohl pokusit o obrat. Jenže v 73. minutě podnikli hosté akci po pravém křídle a po centru se prosadil Almog Cohen. Na tohle už Bayer odpověď nenašel a musí se tak smířit s nepříjemnou porážkou. Leverkusen je na devátém místě se ziskem 20 bodů, Ingolstadt se po druhé výhře v řadě dostal na 12 bodů a patří mu 16. místo.

90+3

90+3
    Mehmedi si zpracovával míč na prsa, při tom ale podle sudího odstrčil protihráče a byl mu odpískán faul.

90+2
    Dlouhý Lenův výkop hosté odvrátili na autové vhazování.

90+1
    Končí Anthony Jung, poslední minuty utkání si zahraje Tobias Levels.

90
    Hosté chystají poslední změnu, je to spíše taktického charakteru.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Kittel byl v podobné situaci, jako před chvílí. I tentokrát mířil na zadní tyč a i teď jeho střelu Leno zvládl vykopnout.

89
    Hosté vhazují a celkem hravě se dostávají do útoku.

88
    Domácí Tah jen tak tak odkopl míč od vlastního vápna. I v obraně je vidět nejistota hráčů domácího celku.

87
    Ofsajd i na druhé straně. Sledujeme docela živelné minuty.

86
    Z následného přímého kopu nic nebylo, neboť pomezní rozhodčí si všiml ofsajdového postavení a akci rychle ukončil.

85
    Domácí se dostali do rychlého brejku, který Marvin Matip uhasil faulem. Rozhodčí to ocenil žlutou kartou.
    85. Leno zmařil Kittelovu šanci

85
    Pojistku náskoku měl na noze Kittel, jeho prudkou střelu na zadní tyč ale Leno zvládl vykopnout.