Excelsior – Nijmegen 2:2 (kon.) | Den Haag – Sparta Rotterdam 1:0 (kon.) | Heracles – Zwolle 3:0 (kon.)
Groningen – GA Eagles 1:1 (kon.) | Ajax – Eindhoven 1:1 (kon.)
Heracles Almelo
3:0 (1:0)
PEC Zwolle
Neděle 18.12.2016, 14:30Nizozemská Eredivisie • 17. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek adventní neděle. (16:29:26)
    Heracles přehrál Zwolle jednoznačně v poměru 3:0, hosté dohrávali v devíti!

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 5:16.

Je za námi utkání mezi Heracles Almelo a PEC Zwolle. Vítězem se stávají domácí fotbalisté, kteří svému soupeři nadělili tři branky. Nejprve se v 17. minutě z penalty trefil Armenteros, navíc dostal červenou kartu za faul ve vápně Schenkeveld. V druhém poločase přišlo další vyloučení na straně hostů, třicet minut před koncem utkání se musel ze hřiště pakovat van Polen. V závěru stvrdili domácí tři body dvěma brankami, když se prosadili Vermeij a van Mieghem.

90+2

90+1
    Míč mají na polovině soupeře ve své moci fotbalisté Heraclesu, kteří si zapíší důležité tři body do tabulky!

90
    Trápení hostů je o dvě minuty prodlouženo.

89
    Utkání se již dohrává, domácí si jsou vědomi svého náskoku a nikam nespěchají.

87
    Rozhodčí se pomalu dívá po hodinkách. Kolik nastaví?

86
    Nepřesná střela Armenterose, rozehrávat se bude od branky van der Harta. Do konce zápasu zbývají poslední minutky.

84
    Domácí drží míč na polovině soupeře, Zwolle se s vypětím všech sil brání.

83
    Zhruba deset minut před koncem se ze zápasu stává exhibice Heraclesu, krásné přihrávky, střely na branku soupeře... nutno podotknout, že Zwolle hraje o devíti.

82
    Na rozdíl čtyř branek mohl zvýšit kapitán Bruns, jenže ve vyložené šanci selhal! Záložník Heraclesu zakončoval zhruba z pěti metrů, ale branku van der Harta přestřelil.
    81. Daryl VAN MIEGHEM - 3:0

81
    Heracles právě vstřelil branku!
    Dočkáme! To byla přímo fotbalová paráda! K odraženému míči za vápnem se dostal DARYL VAN MIEGHEM a krásnou střelou na zadní prostřelil van der Harta potřetí – 3:0!

80
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Jaroslav Navrátil, přichází Reuven Niemeijer.
    78. Vincent VERMEIJ - 2:0

78
    Je rozhodnuto! Na centr z pravé strany si naskočil VINCENT VERMEIJ a hlavičkou o tyč posílá domácí do dvoubrankového vedení – 2:0!

77
    S rozehrávkou svému týmu pomůže brankář van der Hart. Hosté to ještě zkouší vepředu, teď střílel Sandler, ale Castro jej vychytal.