Genk – Standard 2:2 (kon.) | Club Bruggy – Kortrijk 5:1 (kon.) | Anderlecht – Eupen 4:0 (kon.)
RSC Anderlecht
4:0 (2:0)
KAS Eupen
Neděle 18.12.2016, 20:00 • Constant Vanden Stock Stadion • Belgická liga • 19. kolo

Přeju hezký zbytek víkendu a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (21:51:52)

Domácí přidali v druhém poločase další dvě branky a celkově vítězí 4:0. Branky v druhém poločase vstřelili Dendoncker a Hanni, kteří mají oba po dvou gólech. Anderelcht zůstává dál na třetí příčce. Na vedoucí Bruggy mají ztrátu dva body. Eupen klesl na 13. místo a nadále pokračují ve slabé formě.

90
    90. HANNI - 4:0

90
    Anderelcht právě vstřelil branku! Brankář Mbaye přihrál přímo na nohu SOFIANA HANNIHO, který dalekonosnou ranou trefuje odkrytou bránu soupeře. Tohle je poslední hřebíček do rakve Eupenu.

88
    Ke střele se postavil Tielemans. Jeho pumelice končí nad brankou Mbayeho.

87
    Tentokrát už viděl faul i rozhodčí, který píská podržení Hackenberga na Hanniho.

86
    Capel cítí velkou křivdu, protože se dožadoval odpískání faulu na jeho osobu. Rozhodčí Visser to ovšem viděl jinak a hru nechává nadále plynout.

85
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Dufour, přichází Sanogo.

84
    Eupen dobře napadá rozehrávku Anderlechtu, který se nemůže dostat do útočné poloviny.

83
    Trenér hostů si připravil poslední dnešní střídání.

82
    Tielemans opět zklamal své fanoušky, protože vyslal další nepřesný centr do pokutového území.

81
    Capel se hnal po levém křídle. Diallo ho však zastavil a následně odkopl míč na rohový kop.

80
    Onyekuru nepřesně přihrál. Boeckx bude odkopávat od svého brankoviště.

79
    Tielemans se dobře vrátil do obrany a zastavil rodící se protiútok Eupenu.

78
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Bruno, přichází Sowah Adjei.

77
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Sylla, přichází Taulemesse.

76
    Hanni se pokoušel dostat Teodorczyka do úniku, jenže přihrávka nebyla přesná. Mbaye si doběhl pro volný míč.

75
    Capelova přihrávka nebyla přesná. Eupen snadno získal míč, konkrétně Diagne.

Ondřej Klos

Branky: 9. Hanni, 21. Dendoncker, 62. Dendoncker, 90. Hanni

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 12:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:15.
    RSC Anderlecht: Boeckx- Obradovič, Nuytinck, Mbodji, Najar- Tielemans, Stanciu (71. Capel), Dendoncker- Hanni, Teodorczyk, Bruno (78. Sowah Adjei)
    Náhradníci: Roef- Badji,. Capel, Faes, Sowah Adjei, Van Camp

KAS Eupen: Mbaye- Diallo, Hackenberg, Blondelle, Al-Abdulrahman- Diagne, Dufour (85. Sanogo), Garcia- Cases (74. Mouchamps), Sylla (77. Taulemesse), Onyekuru
    Náhradníci: Biersard- Jamabo, Mouchamps, Radebe, Sanogo, Taulemesse

Rozhodčí: Lawrence Visser