Darmstadt – Bayern 0:1 (kon.) | Leverkusen – Ingolstadt 1:2 (kon.)
SV Darmstadt 98
0:1 (0:0)
Bayern Mnichov
Neděle 18.12.2016, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt • Německá Bundesliga • 15. kolo

90+2
    Ze hřiště v nastaveném čase odchází i jediný dnešní střelec Douglas Costa, místo něj se na poslední minuty ukáže Renato Sanches.

90+1
    Domácí tedy potřetí střídají, na hřišti pro dnešek končí Schipplock, nahradí ho Obinna.

80
    Na hřišti pro dnešek končí celkem nevýrazný Thomas Müller, který na poslední minuty přepustí své místo pro Joshuu Kimmicha.

78
    Domácí podruhé střídají, na hřišti končí stoper Niemeyer, nahradí ho útočník Čolak – jasný signál směrem dopředu.

69
    Artuto Vidal je tím mužem, který dnes v zápase dohrál, na hřišti ho nahradí již zmiňovaný Franck Ribéry a pokusí se rozhýbat útočnou hru svého týmu.

65
    Je tu první střídání zápasu a provádějí ho domácí – na hřišti končí poměrně aktivní Jan Rosenthal, nahradí ho trochu defenzivněji laděný Florian Jungwirth.