Tondela – Boavista 1:1 (kon.) | Rio Ave – Nacional 2:1 (kon.) | Guimarães – Setúbal 3:1 (kon.)
Sporting – Braga 0:1 (kon.)
Sporting Lisabon
0:1 (0:0)
SC Braga
Neděle 18.12.2016, 21:15 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 14. kolo

83
    Naposledy střídá i celek, který je ve vedení, tedy Braga – na lavičku míří Rui Fonte, místo něj na hřiště přijde Bakić.

79
    Domácí celek naposledy střídal, na hřišti skončil Bryan Ruiz, na poslední minutky přišel útoku Sportingu vypomoci Andre.

74
    Podruhé střídá i vedoucí celek, ze hřiště pomalu odchází Xeka, místo něj se nám ukáže Tiba.

72
    Domácí celkem logicky podruhé střídají, na hřišti pro dnešek končí obránce Zeegelaar, kterého pro zbytek zápasu nahradí Bruno Cesar.

67
    Poprvé střídají i hosté, za ty na hřišti pro dnešek skončil nevýrazný Alan Silva, nahradí ho Koka.

46
    Domácí během poločasové pauzy střídali, asi vinou zranění se na hřiště už nevrátí stoper Semedo, nahradí ho Nizozemec Douglas.

Ondřej Hradecký

Branky: 70. Wilson Eduardo

Karty:   82. Pereira (SPL) – 41. Marcelinho (BRG), 87. Matheus (BRG)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:16.
    Sporting Lisabon: Patricio – Pereira, Coates, Semedo (46. Douglas), Zeegelaar (72. Cesar) – Carvalho, Adrien Silva (C) – Gelson Martins, Ruiz (79. Andre), Campbell – Dost
    Náhradníci: Beto – Andre, Cesar, Douglas, Elias, Esgaio, Ruiz

SC Braga: Matheus – Cameiro, Ferreira, Pinto (C), Marcelinho – Eduardo, Xeka (74. Tiba), Vukčevič, Horta – Alan Silva (67. Koka), Fonte (83. Bakić)
    Náhradníci: Tiago Sá -Bakić, Koka, Martínez, Ferreira, Tiba, Artur Jorge

Rozhodčí: Hugo Miguel – Ricardo Santos, Nuno Pereira