Česko – Švédsko | 4:1 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 4:3 (kon.) |
Detroit – Anaheim | 6:4 (kon.) | | | Carolina – Buffalo | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Toronto – Pittsburgh | 2:1 (po pr.) |
Ottawa – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Washington – Montreal | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Chicago | 4:6 (kon.) |
Nashville – NY Rangers | 1:2 (0:2 po s.n.) | | | Edmonton – Tampa | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Boston – Los Angeles | 1:0 (kon.) |
Winnipeg – Colorado | 4:1 (kon.) | | | Vancouver – Columbus | 3:4 (po pr.) |
Znojmo – Lublaň | 4:3 (po pr.) |
Slovensko – Rusko | 3:2 (kon.) |
K. Vary – Kometa Brno | 3:5 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 3:2 (kon.) |
Pov. Bystrica – Prešov | 5:6 (kon.) | | | Detva – Topoľčany | 5:0 (kon.) | | | Trnava – Spišská N. Ves | 4:3 (po pr.) |
Litoměřice – Hvězda Praha | 0:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Karlovy Vary B | 7:2 (kon.) |
Lev Benešov – Žabonosy | 5:2 (kon.) | | | Soběslav – Tábor B | 5:2 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Humpolec | 4:6 (kon.) |
Boskovice – Blansko | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uh. Hradiště | 7:3 (kon.) | | | Rosice – Uh.Brod | 1:5 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Orlová | 4:7 (kon.) | | | Bohumín – Studénka | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Jesenice – Králův Dvůr | 7:6 (1:0 po s.n.) |
Letňany – Hvězda Praha | 0:0 (odl.) | | | Klatovy – TJ Sušice | 7:2 (kon.) | | | Roudnice – Lomnice n/P | 6:4 (kon.) |
Bohemians – Kobra Praha B | 4:7 (kon.) | | | Chotěboř – Polička | 5:4 (kon.) | | | Litomyšl – Ledeč n. S. | 9:2 (kon.) |
Česká Třebová – Chrudim | 5:4 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 3:2 (po pr.) | | | Moravská Třebová – Choceň | 10:3 (kon.) |
Žižkov Praha – Olympik | 5:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Telč | 9:1 (kon.) | | | HC Vimperk – Milevsko | 5:2 (kon.) |
Nový Bydžov – Hronov | 5:4 (po pr.) | | | Jaroměř – Nová Paka | 3:1 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Dvůr Králové n. L. | 3:5 (kon.) |
HC Jičín – Náchod | 2:5 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Břeclav | 5:9 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Frýdlant | 6:9 (kon.) |
SHK Mustangové – Studénka Sledge | 5:1 (kon.) | | | Litvínov – HC Sparta Praha Sledge | 0:7 (kon.) | | | Karlovy Vary – Č.Budějovice | 5:4 (kon.) |
SOHO Olomouc – Zlín sledge | 1:7 (kon.) |
Hradečtí Lvi – Origins Brno | 3:7 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – HC CHEZA Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Fanklub HC Sparta Praha – Fan Club Karlovy Vary | 5:4 (kon.) |
AHC Phantoms Chomutov – Fan Club HC Pardubice | 2:3 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Fan Club Karlovy Vary | 4:2 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub HC Sparta Praha | 6:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jungadler Mannheim | 2:3 (po pr.) | | | Třinec – Salzburg | 1:4 (kon.) | | | K. Vary – Jungadler Mannheim | 1:2 (kon.) |
Louny – Roudnice | 0:0 (odl.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
3:5
(1:0, 1:4, 1:1)
HC Kometa Brno
Matěj Hodoval
Branky a nahrávky:
8. Hotěk (Tlačil, Klejna), 22. Šťastný, 49. Ptáček (Tlačil) – 27. Süss (Gajarský), 36. Skvrně (TS), 39. Svoboda (Gajarský, Šindela), 40. Kučera (Süss, Matula), 46. Škvrně (Svoboda, Vašíček)
Rozhodčí: Grech – Coubal, Kopáč
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Beran (46.Heger) – Bernáth, Zavřel, Štaif, Přibyl, Ptáček, Klejna – Holub, Hudečka, Habr, Šťastný, Šik, Tlačil, Halberštát, Hotěk, Petrov
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Šindelka (Holík) – Jurnečka, Kowalczyk, Kučera, Vašíček, Jeřábek – Süss, Svoboda, Gajarský, Škvrně, Krejčí, Matula, Novák, Frydrych, Kunc, Kadlic
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno: Šindelka (Holík) – Jurnečka, Kowalczyk, Kučera, Vašíček, Jeřábek – Süss, Svoboda, Gajarský, Škvrně, Krejčí, Matula, Novák, Frydrych, Kunc, Kadlic
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Grech – Coubal, Kopáč
Diváci:
Energie se nehodlá vzdávat. Kontaktní branku střílí Jakub PTÁČEK. Asistence: Jan Tlačil
Autorem branky je ŠTĚPÁN KUČERA. Asistence: Jan Süss a Jakub Matula.
Autorem branky je MATĚJ SVOBODA. Asistence: Adam Gajarský a Martin Šindela.
Autorem branky z trestného střílení je MAREK SKVRNĚ.
Autorem branky je JAN SÜSS. Asistence: Adam Gajarský.
Patrik ŠŤASTNÝ svou přesnou střelou zvyšuje na 2:0! Bez asistence
Máme tu první gól utkání! Přesilovou hru využívá Michal HOTĚK. Asistence: Jan Tlačil, František Klejna