Třinec – Sparta | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 2:1 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 2:3 (po pr.) |
Litvínov – Chomutov | 3:2 (po pr.) | | | Pardubice – Liberec | 2:3 (kon.) | | | K. Vary – Olomouc | 2:3 (po pr.) |
Philadelphia – Nashville | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Toronto – Anaheim | 2:3 (kon.) | | | St. Louis – Edmonton | 2:3 (po pr.) |
Arizona – Calgary | 2:4 (kon.) |
Toljatti – CSKA Moskva | 4:5 (kon.) | | | Čerepovec – Viťaz | 4:2 (kon.) | | | Jaroslavl – Soči | 3:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 3:0 (kon.) | | | HC Slovan – Ufa | 4:1 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 5:3 (kon.) |
Česko – Rusko | 2:3 (kon.) |
Vítkovice – HC Litvínov | 5:2 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 2:3 (po pr.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 1:2 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 3:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Poprad | 5:6 (po pr.) | | | Martin – Zvolen | 5:3 (kon.) |
Trenčín – Žilina | 3:6 (kon.) | | | Nové Zámky – Nitra | 2:3 (kon.) |
Trnava – Pov. Bystrica | 8:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Michalovce | 4:3 (kon.) | | | Topoľčany – Skalica | 2:4 (kon.) |
Slovensko U20 – Švédsko U20 | 3:4 (kon.) |
Engineers Prague – Akademici Plzeň | 2:4 (kon.) |
konec
Česko
2:3
(1:1, 1:1, 0:1)
Rusko
58:47
|
Vyloučení v týmu Ruska (Janevskij – 2 min., hákování).
|
|
56:24
|
Vyloučení v týmu Ruska (Arbuzov – 2 min., sekání).
|
|
52:28
|
Vyloučení v týmu Česko (Klodner – 2 min., hákování).
|
|
48:36
|
Vyloučení v týmu Rusko (Olejnik – 2 min., držení protihráče).
|
|
46:34
|
Trest odpyká Barinka.
|
|
29:21
|
Vyloučení v týmu Česko (Toman – 2 min., hákování).
|
|
23:16
|
Vyloučení v týmu Rusko (Chulapov – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
9. Raška (TS), 40. Toman (Barinka) – 10. Chaliullin (Fajzutdinov), 23. Baškirov (Lichačev), 55. Nikolajev (Janevskij, Podkolzin)
Rozhodčí: Koziol, Kika – Ganger, Hanzlík
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko:
Malik (Škorpík) – Suhrada, Mlčák, Homola, Haš, Klodner, Poizl, Kitzberger, Klikorka, – Raška, Vitouch, Koffer, Toman, Barinka, Pištěk, Lang, Přikryl, Síla, Zeman, Beránek, Teplý
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Čečelev (Čufarov) – Burenov, Stichanovskij, Ťuvilin, Zarubin, Arbuzov, Olejnik, Janevskij, Fajzutdinov – Černyj, Guskov, Chulapov – Gutik, Nikolajev, Podkolzin – Lichačev, Biškirov, Šešin – Chaliullin, Lukin, Serďuk
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Čečelev (Čufarov) – Burenov, Stichanovskij, Ťuvilin, Zarubin, Arbuzov, Olejnik, Janevskij, Fajzutdinov – Černyj, Guskov, Chulapov – Gutik, Nikolajev, Podkolzin – Lichačev, Biškirov, Šešin – Chaliullin, Lukin, Serďuk
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Koziol, Kika – Ganger, Hanzlík
Diváci:
Jan Meichsner