Klášterec nO – Klatovy 2:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:3 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 3:2 (1:0 po s.n.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
Tábor – Písek 6:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 7:4 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 2:1 (2:3 po s.n.) | Děčín – Bílina 7:0 (kon.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
Jindř. Hradec – David Servis 4:0 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:3 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
7:4 (2:0, 1:2, 4:2)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 18.02.2017, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR) • 35. kolo

58:42
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Vyhozený puk dojel ROMAN MIKEŠ a pohodlně zasunul do prázdné klece. Asistence: Petr Krutiš.

53:41
    Využitá dvojnásobná přesilovka. Ideální nabídku mezi kruhy dostal LUKÁŠ NOVÁČEK a trefil horní kout branky. Asistence: Roman Mikeš, Lukáš Havel.

52:41
    Domácí opět využívají přesilovku. Střelu Krutiše dorazil do branky FILIP MATĚJKA. Asistence: Petr Krutiš, Ladislav Rytnauer.

47:21
    Využitá přesilovka.Domácí natlačili puk do brankoviště, kde se jej Panec nezalehl, domácí jej vyšťourali a JIŘÍ PEROUTKA z mezikruží zavěsil. Asistence: Ladislav Rytnauer, Petr Krutiš.

44:14
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté ostřelovali domácí branku, puk se odrazil k volnému PETRU KUCHTOVI, který zasunul do prázdné poloviny branky. Asistence: David Michálek, Kryštof Kulhánek.

42:11
    Přečíslení 2 na 1 využil LUBOŠ VOŘÍŠEK. Asistence: Patrik Přidal

39:59
    Hosté vsítili branku po skončení druhé třetiny, rozhodčí ji nepochopitelně uznal. MIROSLAV TŘETINA napřáhl z pravého kruhu a prostřelil domácího gólmana. Asistence: Miroslav Duben.

25:52
    Hosté využívají přesilovku. Střelu Valy od modré tečoval mezi betony domácího gólmana FILIP NAVRÁTIL. Asistence: David Vala, Miroslav Třetina.

20:58
    Hostům se nepodařilo vyhodit puk z obranného pásma, na modré jej převzal Šťáva, natlačil se před branku a volný touš doklepl do sítě FILIP MATĚJKA. Asistence: Ondřej Šťáva, Petr Krutiš.

19:58
    Domácí využívají přesilovku. Nahození od modré Panec pouze vyrazil před brankou stojící PETR KRUTIŠ vrátil touš za jeho záda. Asistence: Ondřej Šťáva, Lukáš Havel.

10:52
    Domácí zamkli soupeře před jeho branku, několik střel Panec vyrazil, nakonec si puk převal DAVID HORKÝ a z mezikruží trefil pod víko. Asistence: Lukáš Nováček,Tomáš Pelikán

Jan Tesař

Branky a nahrávky: 11. Horký (Nováček, Pelikán), 20. Krutiš (Šťáva, Havel), 21. Matějka (Šťáva, Krutiš), 48. Peroutka (Rytnauer, Krutiš), 53. Matějka (Krutiš, Rytnauer), 54. Nováček (Mikeš, Havel), 59. Mikeš (Krutiš) – 26. Navrátil (Vala, Třetina), 40. Třetina (Duben), 43. Voříšek (Přidal), 45. Kuchta (Michálek, Kulhánek)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dusík (Dudáček) – Šťáva, Kovář, Sobotka, Peroutka, Salát, Pelikán – Havel, Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Horký, Matějka, Hačecký, Šurý.
    Trenér: Augustin Žák

BK Havlíčkův Brod: Panec (Novák) – Vala, Semrád, Duben, Kříž, Bušek, Kulhánek – Navrátil, Přidal, Třetina, Michálek, Kuchta, Voříšek, Chlubna, Kozlík, Beneš, Křížek, Szilva, Nguyen.
    Trenér: Roman Kaňkovský

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Bc. Marek Čelechovský Bc. Jan Kleprlík